1

@MaTt_BarcaFan bo to przykład tego jak zawodnik jest w miarę dobry w Polsce, a za granicą już nie :D Więc 2 latka i pewnie powrót do ekstraklasy.

13

@DonMatteo901 i tak trzeba z prostakami :D

1

@Masti_Real_Madryt niestety, ale zesra się. Mój kupon też do kosza.

0

@don'T.R.I.P.e A ten klub kataloński to która liga w tym patchu?

0

@Woland10 u mnie ostatnio klientka, która wrzucała coś do skrzynki pocztowej bała się podejść do bramy, bo pies przy niej stał i szczekał :D (owczarek kaukaski)

0

@bartas97 no tak, tylko pamiętaj że teraz nie ma czegoś takiego już jak kiedys, że Iphone stary działał tak samo przez xx lat, teraz robią sprzęty specjalnie tak żebyś w miarę szybko myslał o kolejnym.

0

@bartas97 Już nie chcesz xiaomi? Ja zawsze przeciwnik Xiaomi, przesiadłem się z S9 na X3 pro od wlasnie Xiaomi i jestem mega zadowolony. Tak szybkiego telefonu jeszcze w łapie nie miałem, niestety aparat słaby, no ale na tym mi nie zależało.

1

@MesQueUnClub96 a co jeśli oni tez mają?

0

@FCBR4N Borzęcki to chłop z mojego miasta, a na twitterze nie ma zbyt dobrej opinii xD

0

@geass Węgrzyn, tego to już w ogóle, siedzi na klopie i komentuje i ma problem z załatwieniem się.

2

@kamilop No ja go akurat nie lubię i po prostu i jego komentarza.

0

Ale słaby komentarz meczu BVB. Nie dość, że ten Borek, to drugi(chłopak z mojego miasta ogólnie), słabo się ich słucha.

0

@NaFazieHitman Tak że*

0

@pele1282 W Polsce nie ujrzysz rzetelnego dziennikarza, a na pewno nie ci, których najwięcej na twitterze czy yt. Borek odleciał totalnie, dzbanuje jak cholera, reszta jego kolegów to też marny poziom(ostatnio znowu modne jechanie na Souse), Ćwiąkała, Święcicki, oni są w porządku :D

0

@Comentateiro Tak :D

0

Ostatni raz zapytam, jest tu ktoś kto gra w Warzone? Mam dość grania z randomami, a moja ekipa na 2 tygodnie poszła w piz.. :D

3

@Encore wszechwiedzący Rudzki xD Lekarz, taktyk, fizjoterapeuta.

0

@Maciek069 no zobaczymy, mogę wyplacić 40 zl teraz, ale bez sensu D:

4

Jak Atletico i Barca wygrają mecze to za 2 zł wpadnie 230 D:

1

Spytam jescze raz, bo się żartownisie zebrali. Jest ktoś kto ma chęć pograć w CALL OF DUTY WARZONE(Taka gra, a nie piwo warzone :V)

0

@FCB24 szukam na 2 tygodnie kogoś do gry, bo nie lubię solo albo z randomami :D

1

@Comentateiro Hehe! Ty śmieszku :D

1

Gra tu ktoś w Warzone? :D

0

@Kacper1432 o co tam chodzi z tymi dymami?

0

Na tym nowym serwisie Canal Plus, co to ma zastąpić NC+ Go, nie ma tego meczu? Na nc+ go oglądam, tam nie mogę go znaleźć.

0

@Ghotti Kołtoń, ten człowiek powinien mieć zakaz wymawiania słowa Lewandowski xD

0

@Alex66 A nie wiesz czy do Xboxa zadziała podpięty pod USB mikrofon?

0

@Ghotti Na google znalazłem aplikację Xbox, ale warto spytać o sprawdzone sposoby na LR!

0

@Transu96 Ale przy okazji chcemy grać wspólnie, bo w Warzone'a da się PC z konsolami.

0

Mam pytanie do znawców Xboxa, jest nas dwóch na PC, trzeci na Xboxie. Jest możliwość jakiegoś programu żeby połączć się we 3 do rozmowy? Coś jak team speak np?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?