0

@Mathoue Wstyd to jest na trybunach z tą jedną jedyną przyśpiewką :D

3

Dziwić się piłkarzom Legii, że przegrali. Też byście nie mogli grać słuchając jednej przyśpiewki przez 90 minut meczu.

0

@toszman to jest tragedia, nie da się tego słuchać xD

1

@VamosRakieta Jak za Legią średnio przepadam, tak za Michniewiczem w ogóle, strasznie go nie lubię. Przereklamowany treneiro.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ile można śpiewać "nie poddawaj się"? :D W dogrywce też?

0

@KrwawiaceoczyVEB Wolski to jest TOP, ale Borek ma swoją armię przez to, że jest trochę pajacem jak Hajto, a teraz przez KS to już w ogóle.

0

Technika użytkowa, w każdym meczu Borek powie to określenie z 3 razy. Trochę to śmieszne okreslenie jest.

4

Czy jest ktoś oprócz mnie, kto nie lubi tego duetu komentatorskiego? Borek sztuczne emocje, a Węgrzyn jakby miał zaraz popuścić.

2

@Bobo25 Czyli w sumie taniocha, elegancko :D Jako jedyny z okolicy mam Canal plus, Radomiak w ekstraklasie i wszyscy się wpraszają na mecze :D

0

Pytanie o Canal +, może ktoś się orientuje. Mam dekoder podstawowy, multiroom w sypialni, mogę jeszcze dodatkowy dekoder wziąć? I jakie to koszta?

0

@macio_944 A wiesz może czy PES na PC będzie taki sam jak na next genowych konsolach?

1

@leomessi1710 tylko zapomniałem, że teraz te spierdolone czasy, nieszczepionych nie wpuszczą do samolotu xD

0

@leomessi1710 to git, muszę to przemyśleć :D

0

@leomessi1710 Nie, chcę pojechać po prostu do Barcelony, hotel, 3-4 dni, wejść na stadion Barcy, poszwędać się po Barcelonie, plaży i do domu.

0

@LS Dlatego pytam...

0

Pytanie do podrózujących, za 1200 zł ruszę na Barcelonę w cenie 1200-1500 zł? :D Mowa tu o krotkim pobycie, 3-4 dni.

0

@Janiama to już wolę żeby Żurawski wznowił karierę i dołączył na klasyczną dziewiątkę niż on ma przyjść tu i się spalić :D

0

@JohnnyBarca tylko że tam byla ewidentna wygrana, a tu takiej nie było, ten żul bił praktycznie w gardę, Parke może 1 czy 2 ciosy dostał mocne, a sam zadał ich wiele więcej i 4 rundy wygrał.

1

@MesQueUnClub_87 musisz brać pod uwagę że teraz rowery strasznie poszły w górę. Mój kolega rok temu kupił rower za 1600 zl, w tym roku u tego samego sprzedawcy ten sam rower 2300.

0

@Lordzi Słaba ta gromda, nie dość, że nie lubię wlascicieli tego cyrku, to sama formula tez mnie nie powala, wolę juz obejrzec fame mma xd

1

@Rust_Cohle Spoko, nawet bez pisania oni na moją korzyść się na pewno nie pomylą xD (wiem, że to taki żarcik)

0

@4drian0 no tak, ale ew. wygrana zostala taka sama. Powinna spaść do jakichś 250 zł bez meczu United :D

0

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMTIyMzcyNzcwMToq08KaJc8XbKUr15o%3D

Odwołali mecz United - Liverpool a ew. wygranej mi nie zmienili. Jak to jest, jak Piast wygra to od nowa mi to przeliczą czy jak? :D

1

@FCBesia oj były, miałem Raków na kuponie. Jak podał tym zewnętrzniakiem to byłem pewny że już po dupie :D

0

@Kibic1998 nie ja pytalem :P

0

@eosz do obejrzenia w DAZN, ale wiadomo, jak nie DAZN to...

0

@DonAndrzejos Patrząc na terminarz bardziej wierzę w to, że Atleti wygra ligę a nie Real.

0

@Kibic1998 Arreola to już jest cień boksera. W czasach gdy walczył z Adamkiem, Kliczko może miałby szansę z Ruizem, tak to przewiduje dość szybkie KO nawet na nim :D Chisora myślę nie dogoni Parkera i przegra na punkty.

0

@Chwytak Tych ludzi w Stanie Futbolu nie ma co słuchać, zresztą - jak każdego u nas "dziennikarza".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?