0

@Hubert102 no kwestia ile masz tej kasy ;p

https://www.futbin.com/21/squad/1279872

u mnie też problemy z środkiem obrony, ale na dniach wleci diego carlos, więc powinno być dużo lepiej :D

0

@Hubert102 ta obrona elektryczna :D

1

@PatrychoO i ta zagwozdka jutro, wziąć paczki czy monety :D chcę kupić mertensa, a z paczek pewnie nie uzbiera się na niego :D

0

Pytanie do fifaczy, zawsze TOTW było oglaszane we środę o 16, jak jest teraz? D:

1

@Mixtape ciekawe, bo chodzą ploty, że jeśli kupili portugalską to zonacza, że stracili la ligę.

0

Mam pytanie do ludzi znających się na adresach ip i takie tam, otóż dział obsługi firmy co dostarcza mi internet napisał mi w mailu żeby podać : "adres IP docelowy lub host FQDN z którym się łączę"

czy ktoś może mi powiedzieć jak oba te adresy znaleźć? czy adres ip to ten który wpisze w cmd?

0

@BarcaKings965212 nie wiem niby gdzie :D

2

@maatiixx wszyscy ci eksperci są gówno warci, po prostu. Piszą wszystko już po. Nigdy niczego takiego nie apiszą przed transferem :D

0

@czółkovsky ja pamiętam jakiś live co zadzwonił koleś, oni siedzieli we 4, i zaczyna "ja bym chciał wyjaśnienia jednej sprawy, bo już cała trójka się wypowiedziała, oprocz borka" Bór już szklankę do wody, widać że już obsrany, a ten zaczyna coś o legii xD nagle taki uśmieszek do smokowskiego, bo już myslał, że będzie pytanko o urodę tajlandek :D

0

@czółkovsky z samym Polem by lepiej wyszli na tym lajwie, pozostała dwójka to sztywniaki jak cholera.

1

@klopx jeśli lubisz chipsy to sprobuj, bardzo dobre i inne niz reszta.

5

@klopx jakby mi ktoś powiedział, że smak z Afryki to jedyne co przychodzi do głowy to crunchips chakalaka :D

0

@esem91 jak ktoś lubi filozofie borka to tak, dla mnie ta dwójka komentatorów jest za sztywna.

6

@4drian0 ja nie mam takowych problemów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam pytanie odnośnie zakupu Fify 21, otóż, w Media Expert jest opcja dostawy gry do paczkomatu, dostawa jak zwykle losowo do paczkomatu, mogę dostać o 10, ale mogę i o 18? :D

2

@Patrykl145 Chisora już raz z nim przecież sparował, a oni to nazwali walką.

0

@okiemtypera_lucaxx95 maluteńki kurs jak na takie wydarzenie.

0

@cchesterr43 o ktorej czasu polskiego?

2

@Rewolucja123 do gier ktore napisaleś lekkim ch.. wszystko będzie dzialalo na wysokich, na tym sprzęcie pójdą też gry mające większe wymagania, jak np AC Odyssey czy kiedyś tam Cyberpunk, a co do tych zdjęć i video, to nie mam zielonego pojęcia bo się nie znam.

0

Coś mi się porobiło z chmurą Microsoftu, usunęło mi wszystkie save z Fify. Zdaje się, że odzyskałem pliki sejwów, teraz pytanie gdzie znajdują się, w jakim dokładnie pliku sejwy z kariery w fifie?

1

@Hubso u mnie np tragedii nie było, tragedię mam po zdjęciu aparatu bo przez 1,5 roku boli mnie podniebienie przy przełykaniu śliny, podobno coś z korzeniami trzech zębów się stało i teraz mi to dokucza. Mam szynę relaksacyjną teraz na nocki i dopiero coś ból puszcza. Ale mój przypadek to pewnie raz na ileś tam się zdarza. Ból po założeniu jest do zniesienia, ja praktycznie następnego dnia jadłem już normalny obiad, bez zadnego mielenia itd jak niektórzy.

2

@VamosRakieta o co chodzi?

6

@DonMatteo901 Powinien, ale nie poleci. Rudy nie przyzna się do błędu.

0

@CzescCzolem smokowski to też trochę usypia jak sięgo słucha, ja bym jeszcze dodał Laskowskiego, on z Podolińskim moim zdaniem fajnie komentują.

2

@Coutinho007 on zawsze tak komentuje, ja nigdy nie lubiłem jego komentarza.

0

@dasouzar11 jeszcze zalezu jaka kosa :D jak mala popierdolka to pol bidy :D

0

@QuaReL ah, jakże teraz popularny HEJT.

3

@PanPatrykk ten gość jest oderwany od rzeczywistości, gada bzdury nie wiem, może po to żeby więcej ludzi tych głupot chcialo sluchać.

0

@Kidd podobno fajna gra, ale niestety nie mój klimat :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?