Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@INF3RN0 a powiedz mi, bo mam zamiar oglądać mecz, przełączyć na 120hz? czy zostać na 60? ;p
1
@INF3RN0 dzięki, jak tylko napisałeś pierwszy komentarz z poradą od razu wszedlem w te ustawienia karty i pykło :D
0
@INF3RN0 GTX 1060 6 GB, ogólnie kiedyś do kolegi wziąłem kompa, on ma telewizor 4k Philipsa, ustawiliśmy tryb gry i wyłączylismy Motion Plus czy jakoś tak i śmigało, tu robię tak samo i niestety nie trybi.
0
Siemano, może mi ktoś pomoże. Otóż podłączam sobie PC do telewizor Samsunga, model QLED z 2019 roku. Włączam tryb gry, wszystko chodzi w spowolnionym tempie. Właściwości pokazują odświeżanie 30 Hz, rozdzielczość 4k, wie ktoś jak to w komputerze, telewizorze pozmieniać żeby było te 60 hz i FULL HD?
3
@BorzyKrzys Najbardziej cieszą deski w walce z Kownackim i Wilderem, tyle co tam się naszczekał to mój pies, który szczeka na każdego przechodnia, tyle się nie namęczył przez ostatni rok. Strasznie nie lubię tego boksera.
0
Czy ma ktoś statystkę w ilu ostatnich np 10 meczach Real miał karnego? Tak, nie chce mi się sprawdzać samemu i nie, nie doszukuje się żadnych spisków, po prostu tak mi się wydaje, że tych karnych było sporo i jestem ciekaw.
0
Szybkie pytanko, używa ktoś wzmacniaczy sygnału wifi? Działa to?
0
@pt9 no akurat ten mimo, że wpadł to nie był wykonany jakoś super
4
@KSSniper Salahowi do ciemnej to już w sumie nie tak daleko.
0
@messi564 Myślę, że młodzi nie mieli zamkniętych oczu
0
@Mroziu takie pytanie można zadać komuś kto nie kibicuje Barcelonie, raczej każdy normalny kibic woli mistrzostwo, a to czy Espaniol się utrzyma czy nie, ma w dupie.
3
@Mroziu niezbyt mądre pytanie.
1
@PatrychoO Poszukaj sobie na allegro rowerów firmy Lazaro, Kands, ten to bubel.
0
@Kluivert_P boks, jakbyś się wkręcil to zobaczysz jak każdy ruch trzeba mieć opracowany
0
@SHIBA ostatnio kupowałem takie łączniki :D
1
@PatrychoO ja osobiście pizzy nie zaliczam do fast foodów :D
0
@Szreko czyli może lekarze mają rację, że u mnie alergia jest tak mała że nie w sumie jej nie ma A to jakis nerw się rozpierniczyl... A Twoja narzeczona śladu ma tam gdzie był dłuższy kontakt z niklem? Czy wystarczy nawet chwila?
0
@Szreko ma objawy skórne? Bo wyszło mi uczulenie na jeden plus, Ale na skórze nie mam nic A nic śladu alergii, tylko piecze strasznie mnie dzień w dzień w okolicy nosa, tam gdzie w ogóle kontaktu z tym metalem nie mam...
0
Jest tu ktoś uczulony na nikiel? Tylko proszę bez zalosnych zarcikow o jakiejś piosenkarze.
0
@damianex10 o co chodzi tu z tymi żarcikami? wróciłem z roweru i nie jestem w temacie :D
lol dobra, finał pucharu Włoch, nawet nie wiedzialem, że to już dzis :D
1
@fart Zaczęli pięknie, 2 minuta i brama :D
0
@cracker RKS RADOMIAK RADOM!
1
@Fawrf ale ze kto?
0
@AmigoBlancos ten kanał sportowy to się chyba powoli kończy :D
0
Pytanko, jest tu ktoś uczulony na nikiel? Miałbym pytanie.
0
@Piorun ale co, kichanie i katar?
0
@Piorun na co masz?
0
@BigDaglas wolę jednego Laskowskiego niż dwóch co dzisiaj komentowało mecz Radomiaka na Polsacie Sport, zwłaszcza drugi to była żenada, ciągłe "yyyyyyyy", tragedia.
0
@Kuracjusz te sztuczne emocje po golu Messiego na 2:0 :D
5
@Kuracjusz Ja to nadal nie rozumiem, dlaczego Król Tajlandii ma tak wielkie grono jego fanów jeśli chodzi o komentarz sportowy :D Sorry, że nie na temat, no ale taka opinia po prostu :D Jest tylu lepszych komentatorów, że to masakra :D