0

@INF3RN0 a powiedz mi, bo mam zamiar oglądać mecz, przełączyć na 120hz? czy zostać na 60? ;p

1

@INF3RN0 dzięki, jak tylko napisałeś pierwszy komentarz z poradą od razu wszedlem w te ustawienia karty i pykło :D

0

@INF3RN0 GTX 1060 6 GB, ogólnie kiedyś do kolegi wziąłem kompa, on ma telewizor 4k Philipsa, ustawiliśmy tryb gry i wyłączylismy Motion Plus czy jakoś tak i śmigało, tu robię tak samo i niestety nie trybi.

0

Siemano, może mi ktoś pomoże. Otóż podłączam sobie PC do telewizor Samsunga, model QLED z 2019 roku. Włączam tryb gry, wszystko chodzi w spowolnionym tempie. Właściwości pokazują odświeżanie 30 Hz, rozdzielczość 4k, wie ktoś jak to w komputerze, telewizorze pozmieniać żeby było te 60 hz i FULL HD?

3

@BorzyKrzys Najbardziej cieszą deski w walce z Kownackim i Wilderem, tyle co tam się naszczekał to mój pies, który szczeka na każdego przechodnia, tyle się nie namęczył przez ostatni rok. Strasznie nie lubię tego boksera.

0

Czy ma ktoś statystkę w ilu ostatnich np 10 meczach Real miał karnego? Tak, nie chce mi się sprawdzać samemu i nie, nie doszukuje się żadnych spisków, po prostu tak mi się wydaje, że tych karnych było sporo i jestem ciekaw.

0

Szybkie pytanko, używa ktoś wzmacniaczy sygnału wifi? Działa to?

0

@pt9 no akurat ten mimo, że wpadł to nie był wykonany jakoś super

4

@KSSniper Salahowi do ciemnej to już w sumie nie tak daleko.

0

@messi564 Myślę, że młodzi nie mieli zamkniętych oczu

0

@Mroziu takie pytanie można zadać komuś kto nie kibicuje Barcelonie, raczej każdy normalny kibic woli mistrzostwo, a to czy Espaniol się utrzyma czy nie, ma w dupie.

3

@Mroziu niezbyt mądre pytanie.

1

@PatrychoO Poszukaj sobie na allegro rowerów firmy Lazaro, Kands, ten to bubel.

0

@Kluivert_P boks, jakbyś się wkręcil to zobaczysz jak każdy ruch trzeba mieć opracowany

0

@SHIBA ostatnio kupowałem takie łączniki :D

1

@PatrychoO ja osobiście pizzy nie zaliczam do fast foodów :D

0

@Szreko czyli może lekarze mają rację, że u mnie alergia jest tak mała że nie w sumie jej nie ma A to jakis nerw się rozpierniczyl... A Twoja narzeczona śladu ma tam gdzie był dłuższy kontakt z niklem? Czy wystarczy nawet chwila?

0

@Szreko ma objawy skórne? Bo wyszło mi uczulenie na jeden plus, Ale na skórze nie mam nic A nic śladu alergii, tylko piecze strasznie mnie dzień w dzień w okolicy nosa, tam gdzie w ogóle kontaktu z tym metalem nie mam...

0

Jest tu ktoś uczulony na nikiel? Tylko proszę bez zalosnych zarcikow o jakiejś piosenkarze.

0

@damianex10 o co chodzi tu z tymi żarcikami? wróciłem z roweru i nie jestem w temacie :D
lol dobra, finał pucharu Włoch, nawet nie wiedzialem, że to już dzis :D

1

@fart Zaczęli pięknie, 2 minuta i brama :D

0

@cracker RKS RADOMIAK RADOM!

1

@Fawrf ale ze kto?

0

@AmigoBlancos ten kanał sportowy to się chyba powoli kończy :D

0

Pytanko, jest tu ktoś uczulony na nikiel? Miałbym pytanie.

0

@Piorun ale co, kichanie i katar?

0

@Piorun na co masz?

0

@BigDaglas wolę jednego Laskowskiego niż dwóch co dzisiaj komentowało mecz Radomiaka na Polsacie Sport, zwłaszcza drugi to była żenada, ciągłe "yyyyyyyy", tragedia.

0

@Kuracjusz te sztuczne emocje po golu Messiego na 2:0 :D

5

@Kuracjusz Ja to nadal nie rozumiem, dlaczego Król Tajlandii ma tak wielkie grono jego fanów jeśli chodzi o komentarz sportowy :D Sorry, że nie na temat, no ale taka opinia po prostu :D Jest tylu lepszych komentatorów, że to masakra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?