Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@geass Co powiesz na sparing kiedyś? :D
0
Panowie, jutro robię ze znajomymi przy piwku taki pack opening w Fifce. Prawda to, że dzisiaj wieczorem ma być jakaś nowa drużyna Scream?
0
@geass O proszę, ale to działa tylko na PC? czy wszędzie? JEszcze się z tym na PC nie spotkalem. Na czym grasz?
1
@geass a są tacy? w fut champions da się oszukiwać?
1
@Croocers Przez całą Fifę 20 :D
1
@geass No mi zostały 2 mecze i witamy Carlosa :D
1
@geass U mnie tylko Francja, bo reszta składu z ligi angielskiej, no i LO Carlos :D Ciekawe jak się gra tym Francuzem z Watfordu. Może nadałby się zamiast Sissoko.
1
@geass U mnie Alonso z Chelsea, dramatyczna karta przez to tempo 69 :D A Varane zazdroszczę, zamiaruję go właśnie kupić do składu, bo jak gram przeciwko varane/lenglet to czyszczą mnie niesamowicie :D Ja wczoraj właśnie trafiłem w mega paczce Bernarda Scream, 240k do przodu, u mnie rzadki widok :D
0
@DaPi 22 koła, a nie 22000 koła :D
3
@betonito Nie ma czegoś takiego jak nie pasuje. Jak go nie lubi czy coś to trudno. Dla dobra drużyny niech podaje tam, gdzie wyjdzie z tego lepsza sytuacja. Ja akurat w sumie nie wiem dokładnie o jakie sytuacje chodzi bo wczorajszy mecz oglądałem tak pół na pół.
0
@Janiama I nic złego na E.V?
0
@patryk355 Gorzej. :D
0
@donleoJR Ale ja gram w sumie bez LP ani LS. A za niego miałbym Varane, kusi tak zrobić :D
0
@robsesh Trafiłem właśnie Bernarda Scream, powiedzmy, że EA oddało mi te 10k z nawiązką. Dzięki temu dozbieram sobie na Varane i Lenglet :D
0
https://www.futbin.com/20/player/42987/Bernard
Trafiłem tę kartę Scream, warto ją sprzedawać teraz? Chyba, że ten Bernard jakiś op :D
13
@jedrek7000 kursu nie podajemy w złotówkach.
0
@robsesh golda 3 to i ja wbijam, ale sam dobrze wiesz jak jest w paczkach, czasami poleci coś po 100k a czasami nie zarobisz nic :D
0
@ArdoFCB Wystarczy mi ten Doucure IF :D
0
@4drian0 kupowałem zawodników na handel i ciach, poszło przez pomylkę:D
0
W Fifie niechcący kupiłem zwykłego grajka za 10k coinsów, da się napisać do EA żeby mi to cofnęli? :D Swoją drogą, ich strona od rana pokazuje bląd 403.
0
Mając 60k w Fifie, jak można choć trochę zarobić? Jakieś pomysły? :D
1
@Mankind Zwycięzca zwykłego odcinka z tego co wiem dostaje trzy tysiące. Ale Panczo to jakiś mózg i będzie walczył w wielkim finale :D
0
@Croocers a grałem przeciwko Carlosowi w sumie, to na lewej stronie robił straszny dym :D A podobno i strzelić gola potrafi z daleka :D
0
@mateuszdabski No i kupiłbym go w kwietniu heh, bo prawdopodobnie będę miał dużo mniej czasu na fifę :D Chyba jednak pójdę w tego Carlosa, niech sie dzieje co chce :D
0
@mateuszdabski A oprócz Drogby kogo polecasz? Szczerze chciałbym ikonę już na takim etapie gry, nigdy nie miałem ikon w składach :D
0
Użytkownik @mateuszdabski wprowadził u mnie trochę wątpliwości co do icon swapa. Pomóżcie rodacy, czekać na Ballacka na te 14 żetonów, czy już teraz robić Roberto Carlosa? :D
0
@mateuszdabski a co myślisz o Carlosie? może jego warto zainwestować? z LO zawsze jest kłopot. Ale chciałem Ballacka z myślą o Hybrydzie jakiejś...
0
@mateuszdabski tak, za żetony. A planuje pewnie jakoś do maja.
0
Fifacze, co myślicie? W drugim sezonie jeszcze Nesta za Hernandeza by wleciał.
https://www.futbin.com/20/squad/9931469
1
@SkN kursy nie są w złotówkach!