Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są tu jakieś wariaty które grają w Pokemon Go? :D
0
@xVENUMx stawiam, że koło 23, bo ich walka jest przedostatnia.
0
Jest tu jakiś mistrz pokemon go? Chętnie dodam do znajomych :D
1
@IronSanHybrid dziwne, że niczego nie zareklamowali w smsie.
15
@deyna2018 Skoro takie dają wytyczne to chyba wiedzą co robią. deyna2018 epidemiolog roku?
2
@Janiama Barcelona wygrała LM? Wow.
0
@kalabanga To źle Ci się wydaje.
1
@kalabanga Jeśli ma to pomóc komuś w przezwyciężeniu tej wady wymowy to niech robi wywiady takie nawet i codziennie.
1
@FutbolToMagia Pooglądałbyś coś prawdziwego, a nie jakieś teatry na ringu :D Polecam ostatnią walkę Fury - Wilder.
8
@kalabanga Popracuj nad swoim mózgiem. To nie angina, że weźmiesz antybiotyk i już po sprawie. Pewnie takie stresowe wywiady wręcz mogą pomóc korygować wadę wymowy, więc trzeba się odważyć, a takich jak Ty w ogóle nie czytać, przeczytałem i straciłem minutę z piątkowego dnia.
2
@BartekRVeB Oczywiście, że DW. Tak samo jak jestem pewny, że Fury robi AJ spokojnie.
14
@FC1899Barca A co, wolałbyś żeby Barca kupiła Piątka za prawie 30 mln?
0
Nie ma to jak w pierwszym meczu w fut champions zostać wywalonym z serwerów w 5 minucie spotkania :D Brawo ea.
0
@kkbarca jak jeszcze jadłem kebaby to głównie w chlebie
0
@Bruttal Ja wiem jak to zrobić, ale szukam kogoś żeby to ustawić, ja strzele 15 bramek, i ktoś zrobi rq :)
0
@Transu96 nie, chodzi mi o strzelenie 15 bramek w meczu towarzyskim, wyzwanie o tego Francuza z niemieckiej ligi.
0
Jest tu ktoś kto gra w Fifę 20 na PC? Potrzebuję szybkiej pomocy w UT :D
3
@Pablopicasso27 A Suarez to niby umie kiwać? Jak mu wyjdzie drybling to prędzej przez przypadek :D
0
@Jordi10 Toż to ogórek na miarę słynnego Laszlo.
3
@AllBundy Tak, raczej bez problemu.
0
@bixmix A ja zdążyłem :D
1
@fajniag Jeśli chodzi o grę online to oprócz wiadomo wylewów itd na pewno jest mniej graczy niż na konsoli. Reszta jest identyczna.
0
@amanter https://www.futbin.com/17/player/13745/Koks
1
@kenneth99 o co chodzi mniej więcej możesz wytłumaczyć? jestem niewtajemniczony.
0
Eleven ogłosiło już te nowe prawa?
0
@kuba4352r375 To taki pstryczek odnośnie ostatniego posta naszego byłego piłkarza z LR. Chodziło chyba o Szymańskiego.
2
@ViscaBarca123 ale ten młody z Legii i tak przecież jest lepszy.
5
@Hushovt Toż to La Ramblowy Hajto. Tylko nikogo mam nadzieję nie potrącił na pasach.
0
@Mejzel Powinna być jeszcze odpowiedź "po części tak" :D
0
@gumaz Ten kurs nie jest przesadą, Wach ma bardzo małe szanse, Whyte to top 10 HW w tej chwili. Ale właśnie przez te dymy z wagą Whyte'a upatrywałbym jakiejś tam szansy naszego. Zaryzykować jakąś dyszkę można.