0

Są tu jakieś wariaty które grają w Pokemon Go? :D

0

@xVENUMx stawiam, że koło 23, bo ich walka jest przedostatnia.

0

Jest tu jakiś mistrz pokemon go? Chętnie dodam do znajomych :D

1

@IronSanHybrid dziwne, że niczego nie zareklamowali w smsie.

15

@deyna2018 Skoro takie dają wytyczne to chyba wiedzą co robią. deyna2018 epidemiolog roku?

2

@Janiama Barcelona wygrała LM? Wow.

0

@kalabanga To źle Ci się wydaje.

1

@kalabanga Jeśli ma to pomóc komuś w przezwyciężeniu tej wady wymowy to niech robi wywiady takie nawet i codziennie.

1

@FutbolToMagia Pooglądałbyś coś prawdziwego, a nie jakieś teatry na ringu :D Polecam ostatnią walkę Fury - Wilder.

8

@kalabanga Popracuj nad swoim mózgiem. To nie angina, że weźmiesz antybiotyk i już po sprawie. Pewnie takie stresowe wywiady wręcz mogą pomóc korygować wadę wymowy, więc trzeba się odważyć, a takich jak Ty w ogóle nie czytać, przeczytałem i straciłem minutę z piątkowego dnia.

2

@BartekRVeB Oczywiście, że DW. Tak samo jak jestem pewny, że Fury robi AJ spokojnie.

14

@FC1899Barca A co, wolałbyś żeby Barca kupiła Piątka za prawie 30 mln?

0

Nie ma to jak w pierwszym meczu w fut champions zostać wywalonym z serwerów w 5 minucie spotkania :D Brawo ea.

0

@kkbarca jak jeszcze jadłem kebaby to głównie w chlebie

0

@Bruttal Ja wiem jak to zrobić, ale szukam kogoś żeby to ustawić, ja strzele 15 bramek, i ktoś zrobi rq :)

0

@Transu96 nie, chodzi mi o strzelenie 15 bramek w meczu towarzyskim, wyzwanie o tego Francuza z niemieckiej ligi.

0

Jest tu ktoś kto gra w Fifę 20 na PC? Potrzebuję szybkiej pomocy w UT :D

3

@Pablopicasso27 A Suarez to niby umie kiwać? Jak mu wyjdzie drybling to prędzej przez przypadek :D

0

@Jordi10 Toż to ogórek na miarę słynnego Laszlo.

3

@AllBundy Tak, raczej bez problemu.

0

@bixmix A ja zdążyłem :D

1

@fajniag Jeśli chodzi o grę online to oprócz wiadomo wylewów itd na pewno jest mniej graczy niż na konsoli. Reszta jest identyczna.

1

@kenneth99 o co chodzi mniej więcej możesz wytłumaczyć? jestem niewtajemniczony.

0

Eleven ogłosiło już te nowe prawa?

0

@kuba4352r375 To taki pstryczek odnośnie ostatniego posta naszego byłego piłkarza z LR. Chodziło chyba o Szymańskiego.

2

@ViscaBarca123 ale ten młody z Legii i tak przecież jest lepszy.

5

@Hushovt Toż to La Ramblowy Hajto. Tylko nikogo mam nadzieję nie potrącił na pasach.

0

@Mejzel Powinna być jeszcze odpowiedź "po części tak" :D

0

@gumaz Ten kurs nie jest przesadą, Wach ma bardzo małe szanse, Whyte to top 10 HW w tej chwili. Ale właśnie przez te dymy z wagą Whyte'a upatrywałbym jakiejś tam szansy naszego. Zaryzykować jakąś dyszkę można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?