Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@brzucho król Tajlandii.
4
@NeroTFP Już nie pamięam który to mówił, że ledwo mu starcza do pierwszego, śmiech na sali.
1
@Bykunn obaj to dz... warci siebie, nie napisze do końca bo znowu mi usuna :D może stanowski pokloci wszystkich i ten ich kanał się rozdupczy :D
0
@don'T.R.I.P.e No ja myślę jednak o trochę tańszym, coś w typie Diablo czy SPC Gear, tak do 700 zł. Czyli twierdzisz, że warto?
1
Ma ktoś z Was fotel gamingowy? Chodzi mi o komfort siedzenia, dużo lepiej niż na tych biurowych po 200-300 zł?
2
@MSN30 Mam 4 dni, więc nie. Ale śmiać mi się chce z kobiet o większych rozmiarach. Większość nie daje w ogóle zdjęć całej siebie, tylko twarz. Trzeba się dopatrywać po szczegółach heh :D
0
@justfootball no ja kilka dni temu założyłem tak z ciekawości, na pewno idzie znaleźć kogoś ogarniętego, ale cierpliwości :D
1
@DanielOOL Tak prowokatorze, dalej słaby.
0
@Wossi61FCB co to za promocja? :D
2
@Piotr89Sand Ja to wiem, że on ma wielkie grono swoich wyznawców, ale ja ogolnie za nim nie przepadam. To jego gadanie takie smętne, bzdury, że nie zarabia na swoich galach, aż mi się nie chce tego słuchać :D W Hejt Parku wszystko było fajnie dopóki śmiali się z Najmana, zadzwonił jeden typ, co było wiadome, że walnie o afere tajską, którą sam sobie jest winien i już wielce nie pasuje do takich programów, a potem bum, przez sponsorów nie może występować w HP xD
1
@Piotr89Sand Może Kopyto Borka wybierze kamizelkę Adamka, a ten obrażony mu jej nie odda :D
0
@AmigoBlancos Wielki Bór pewnie obrażony.
0
@mateuszdabski To podziwiam :D
0
@mateuszdabski Borek to w ogóle teraz wielka gwiazda, nietykalna, a jak ktoś ruszy to wielce zdziwiony. Ja żałuję, że jest tam ten Stanowski bo strasznie typa nie lubię, mógłby zamiast niego być nie wiem, Ćwiąkała np :D
0
@HeinzDundersztyc Na podstawie tego, że już jeden np nie może wystąpić w HP z powodu niby sponsorskich, drugi bodajże Pol nie może występować w jakimś tam jednym programie, ile prawdy w tym sponsoringu jest to nei wiem, ale Borek ewidentnie obsrał zbroję po pytanku o Aferę Tajską, bo sam w programie mówił, że zastanowi się nad udziałem w Hejt Parkach, a tu nagle cyk, umowa sponsorska po tygodniu stała się przyczyną. Ludziom znudzi się takie gawędzenie o piłce jak tylko ta piłka wróci na stałe. Dlatego sądzę, że taki Smokowski i Borek szybciutko wrócą do jakiejś telewizji, kto wie, może kasa od TVP ich skusi?
2
Co myślicie o przyszłości Kanału Sportowego? Moim zdaniem oni długo tego nie pociągną.
0
@Hosh Lepiej na Andrew, co?
1
@Sztosik kpina, dopóki ktoś bliski nie zachoruje Z OBJAWAMI.
1
@IAmBackCules przecież oni nic nie kupują za własne pieniądze. Polityka w Polsce to dno.
0
@AmigoBlancos Wiesz może w którym momencie było to jak zadzwonił jakiś typ i pocisnął po stanowskim że jest przydupasem leśnego i bońka?
0
@Alex66 Poszło, giftów nie mam niestety bo mieszkam w okolicy gdzie nie ma stopów, więc nie dam rady powysyłać :D
0
Gra tu ktoś w pokemon go? Dawać trainer code: D
1
@Piotr89Sand Tak to jest, Borek się tam śmieje pod nosem jak ktoś zadzwoni, powie do dzbana Stanowskiego, że jest zakolakiem czy przydupasem Bońka albo Leśnego, a pierwszy telefon z hejtem na niego i leci jak dziecko do mamy i mówi, że się nie bawi :D
1
@MesQueUnClub22 Jeśli już to trójka świetnych dziennikarzy :D Choć Pol to też taki bardziej patus niż dziennikarz :D
0
@cules100pro Borek nie wpuści Stanowskiego do Najmana, bo ten by go jeszcze ubił :D
0
@Mesi12 Dzisiaj będzie rekord :D Stawiam x2.
0
@barcafan9512 Najman bokserem jest cienkim ale to jest inteligentny gość, on kilka osób z pewnością tam wyjaśni. Sam chciałbym zadzwonić i się spytać czy to, że jak już się przewróci to tylko zasłania głowę i czeka na przerwanie walki to czy to siedzi w głowie czy jak, bo przecież normalni fighterzy coś próbują się bronić, uciekać :D
0
@draxidox Nie no dobra, przesadziłem. Ciężko o drugiego takiego, chyba że Boniek :D
1
@IronSanHybrid Borek to się zaczyna robić taki "śmieszny" jak jego kompan Stanowski. Pytanie kiedy stanie się takim dzbanem jak on.
0
@barcafan9512 dawaj nick na priwa :D Znaczy ten trainer code :D