0

@RMS Git, mam :D obejrzę tylko tego rafonixa, ale on jest troche pussy, pewnie przegra xD

0

@Janas11224 dzieki :D

0

@RMS no właśnie też tak podejrzewam.

0

@HighestInTheRoom No wchodzę tu, kupiłem galę Fame MMA 9 ale nadal mam żeby kupić dostęp do tej gali hype.

0

@Janas11224 w tej chwili jak wchodzę na stronę fame czy hype to mam żeby kupić dostęp.

0

@HighestInTheRoom na jakiej to stronce będę miał dostęp do Hype?

1

@elmayakos już wiadomo, Jacek Zieliński

0

@elmayakos no wlasnie dlatego pytam kto to ejst.

0

Kto komentuje jako ten "drugi" mecz Bayernu?

0

@Kamiloza91 naszych "eskpertów" nie ma co słuchać, każdy gada takie bzdury że to szok. A najgorzej zeszli na psy wszyscy ci z tego calego Kanału Sportowego.

0

@maroon Wypożyczenie odpada, bo może oprócz tego ogrodu co mamy, coś by się innego kminiło z terenem, który został, działka 4000 m2, więc o przechowanie sprzętu też nie ma się co martwić, chodzi po prostu o dobry sprzęt w tym budżecie. Tak jak o piłach, kosach spalinowych wiem sporo, tak o glebogryzarach nic a nic :D

0

Może jest tu ktoś kto ogarnia temat glebogryzarek? Ja niestety o nich mało wiem, teren ogrodu 400 m2, budżet 3000. Ktoś może wie co można polecić w tej cenie? Są na rynku np jakieś cedrus gl03pro, wygląda bardzo fajnie, 400 m2 nie jest dużo więc może taki budżetowy sprzęt da radę, chyba nie trzeba od razu wjeżdżać ze Stihlem czy Hondą :D

2

@sewciu50 tak tak, słuchaj

0

@kacper201 no chyba nie ;p

1

@-barca4ever- na zwykłym Canal +

1

@Sztywno dla mnie o wiele lepszy:
https://www.futbin.com/21/player/26469/joao-felix-sequeira

ja gram jego POTM, 300 meczów, 300 bramek :D

0

@Sztywno to jesli tak grasz to śmialo, na pewno fajnie się nim gra, oprócz tej słabszej nogi wiadomo, no ale da rade :D

1

@Sztywno Zależy od tego jak grasz, ile grasz, jakie rangi wbijasz. Jeśli grasz for fun, na pewno da radę, minusem słaba noga, 2 gwiazdki. Jak wbijasz jakieś elity to raczej Ci zaszkodzi D:

0

@maatiixx jeszcze jaki budżet, ale z hiszpanii polecam Valverde, sam nim gram prawie od początku i nadal jest kozakiem. De Jong też kozak, ale u niego strzaly jak wiadomo kicha.

0

@maatiixx a jakaś konkretna liga interesuje?

0

@Encore jak kiedyś go lubiłem, tak teraz kompletnie mu odbija.

0

@kamilo0066 Ewidentny? Jak dla mnie mowy nie o faulu, co najwyżej dyskusyjny.

9

@Mat_Cat Jednak opinia.

3

@neeed luz chłopców z ameryki.

0

@YoNoEntiendoNada nie lubię Borka, Najman mnie zablokował na twitterze, ale to co odwala ten przyglup ostatnio to masakra. No i tu Kopytko zgasił elegancko fajtera z Częstochowy

0

@FanBarcy22 Spokojnie wystarczy do grania w full hd, wiadomo, niektore gry nie będą na ultra, ale spokojnie te 60 klatek na średnich wymaganiach. Zależy też w co chcesz grać po prostu :D

edit; no i tak jak kolega wyżej, dysk ssd na system polecma, robi robote

0

@ksobi coś nowego, w EA padają serwery :D

0

Działa Wam Fifa 21 i fut champions? Mi pokazuje skład gościa i nagle komunikat, że wywalony. Meczów nie odejmuje.

0

Działa Wam nc+go?

1

@Malkey95 ja też nigdy nie leciałem, daleko lecisz?

Edit: już widzę, 2h :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?