0

Są tu gracze w Fife na PC? Podawać nicki na Origin, może kiedyś pogramy 2vs2 albo coś :D

3

@Messibestplayerintheworld no tak, fanboy pesa.

0

Uwaga! Gracze Fifa 20, podawać swoje nicki na Origin. Może udałoby się nam kiedyś zagrać jakieś 2vs2 :D Podawajcie i będziemy się zapraszać.

1

@Konias4318 Pique jak to Pique, w każdej fifie niezbyt dobry.

0

@didzejos po tych zniżkach za łączone usługi, czyli internet od nich, telewizja i 3 inne telefony to wychodzi jakoś 35 czy tam 40 zł.

0

@Bykunn Według mnie była, po prostu to był czas jak wchodziła na rynek S10, do tego często w tych sieciach są promocje. Oczywiście mówię tu dodatkowo, że miałem abonament do tego Samsunga. Nie to, że sam telefon :D

0

@Esio Ja w salonie Orange, ostatnio chciałem pierwszy raz kupić w sklepie typu xkom czy media markt, ale Orange znowu zaproponowało dobrą cenę ( s9 za 1600 zł), no i nie było wyboru :D

0

@Transu96 ostatnio przed patchem w fifie było lux, zero lagow, a teraz się gra tragicznie

0

Czy w pesie online też są takie jaja jak w fifach? Opóźnienie, cholerne bugi w gameplayu?

0

@kuz Ja więcej razy strzeliłem bezpośrednio z rożnego wkręcając niż normalne wrzutki :D

0

@Robert_12_96 co wiadomo?

0

Gdzie na tym całym futbinie znaleźć to jaki overall będzie miał piłkarz z danym stylem gry? Dobra, znalazłem ale nadal nie wiem co lepsze dla Salaha, Jastrząb czy myśliwy :D

0

@Pawelec7 to poczaję się w czwartek na tego Salaha, na PC jak zwykle najdrożej :D

0

Do Fifaczy, jest jakaś szansa, że karta Salaha stanieje na tygodniu? bo to jakoś tak jest chyba, że zawsze na weekend ceny idą w górę bo FC, a potem trochę spadają, nie?

0

@FanBarcy22 u mnie chyba ostateczna decyzja i Pogba zostaje, kupno Salaha i zbieranie na Varane i Lenglet :D

0

@FanBarcy22 van dijk, taki to by się przydał :D

0

@FanBarcy22 Bardzo dobrze, czyści elegancko, mógłby mieć o te kilka tempa więcej, no ale co zrobisz :D

0

@Yanek Na Salaha już bym prawie miał, gorzej z moją obroną, bo mam od lewej Carlos, Gomez z Liverpoolu, Sokratis, Arnold. Muszę mieć Varane i Lenglet bo mi się Oblak niewymienny na ławce marnuje :D

0

@Yanek w aktualnej formacji Rashford i Lucas, ale planuję kupić do nich Salaha, PN Lucas, N Rashford i PN Salah.

0

@Yanek Środek pola to Sissoko, Ndombele OTW i Eriksen. Pogba zmieniłby raczej Ndombele.

0

Fifa 20,

zdarzyło się coś co nigdy u mnie nie mialo miejsca :D trafiłem Pogbę, a więc karta ponad 400k, w następnej paczce ter Stegen. Ma ktoś jakieś doświadczenia w grze Francuzem? Warto go zostawić, czy np. kupić za to Salaha na napad i jeszcze dołożyć do kogoś? :D

0

Da się jakoś na PC w Fifie zobaczyć z jakimi gośćmi przegrywałem w FUT Champions? Ich bilans ostateczny np?

0

@Arnold1234 to co podałeś to w aktualnej fifie jest precyzyjne wykończenie, r1 i l1 trzeba na taki strzal :D

0

@ForcaMilosz



tutaj np. dwa fajne samochody, chodzi mi o to, czy są one w grze do kupienia za walute wirtualną, czy trzeba kupić jakieś dlc za prawdziwe pieniadze :D

0

Czy grał ktoś kiedyś tutaj w Forzę Horizon 4? Oglądam sobie na YT filmy, jak jeżdżą takimi fajnymi samochodami, jak stare BMW M3, M5, różnego rodzaju takie ogólnie stare samochody jak Audi A3,4. Takie "zwyklaki". One są do ściągnięcia jakoś, czy trzeba je kupować za plny?

0

@bixmix Zwykłe gale MMA są przeważnie nudne, dużo parteru, który wygląda mało efektownie :D A tutaj to ogląda się po prostu ciekawie :D

0

@geass Jaki Ty tam poziom masz? Jakie rangi wbijasz w FC? :D Poszło zaproszenie.

1

@bucyk1994 No ja Ci powiem, że w Fifie zauwazylem jest tak,że grasz jedną formacją tydzień i nagle coś się zacina. Ja tak miałem z 4 3 2 1, teraz tak mam z 4 3 1 2.

1

@bucyk1994 jak Ci idzie gra online na 3 obrońców? ja bym pomyślał jednak o zmianie formacji, 90% pojedynków z takimi formacjami wygrywam, a jakimś wirtuozem Fify nie jestem, ot zwykły gracz Gold 2/3. :D

0

@Norbaj66 to kurde niepotrzebnie sprzedawałem chyba bernarda za 245k, udało się go trafić a pewnie jego cena wzrośnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?