0

@Grzesior667 a powiedz mi, bo jest jeszcze jedna rzecz której nie wiem. Ogólnie gram Kepą i wpuszczam od razu w 1minucie Oblaka. Wpuszczając już nawet przed meczem Oblaka nadal jest 100 zgrania ale ma wtedy 4 zgrania. Obrońcy mają po 8. Czy bramkarz z 4 zgrania będzie bronił gorzej czy co?

0

@Grzesior667 chyba sprzedam teraz bo kur... dostaje przy fut champions i robię zmianę formacji na taka bez skrzydłowych. Dwójka napastników kane I rashford, jakoś zawsze lepiej grało mi się dwoma napastnikami, jeden szybki, drugi taki klocek :D skrzydłowy w tej edycji wydają mi się gowno warci :D

0

@Grzesior667 Czyli dużo więcej niż te 25k nie będzie wart nigdy raczej?

0

Fifa 20, jak to jest z tymi wartościami zawodników. Trafiłem teraz Cavaniego, overall 88, będzie on kiedyś wart więcej niż te 25k?

1

@geass a czytałem tak w ogóle, że woleje po patchu znowu op. A wiadomo jak było przed patchem, z pierwszej piłki strzaly to w ogóle nie wpadaly, a co dopiero woleje.

0

@geass A najlepiej to jak mam sytuacje podaćna pustą, to wtedy wiadomo :D

1

@geass to zależy kim, bo jak mam Rashforda sam na sam na wprost bramki to bomba po prosto w któryś róg. Jak na skos to finezja :D Z daleka to strzelam tylko finezją, jak na lewą nogę Fekir ma miejsce to jest z 70% szansy na brame :D Nicolasem Pepe to walę przeważnie tylko na siłę, Martialem znowuż tylko finezja :D Przeważnie staram się po długim słupie minimalnie nad ziemią, o tak, o.

0

@geass To u mnie odwrotnie, ja jak mam sytuację to 90% to gol, ale strasznie mało ich sobie stwarzam. Coś gry w obronie nie mogę ogarnąć.

0

@geass Mi sie dużo gorzej gra po tym patchu.

1

@geass dzisiaj przegrałem 2 mecze z rzędu, po czym wylosowało mi gościa z takim składem, że szok. Wygrałem po dogrywce tylko dlatego że Oblak wyczyniał cuda w bramce i przeciwnik miał chyba z 6 słupków Mbappe. Dziwne jest to, że formacją na początku wygrywam te 5-0. A potem zaczyna się wielkie g...

0

@FanBarcy22 rekord ogląalności jak nic.

0

Nie wiem co EA zrobiło z bramkarzami w Fifie, ale teraz co drugi strzał z daleka to bramka, mimo że stoi Oblak. Strzały po ziemi jak kiedyś bramkarze bronili teraz wszystko wpada. WTF?

0

Jeszcze do do fify i te style gry niech ktoś pomoże :D Jak zawodnik ma 92 tempa(Rashford) to lepiej dać mu myśliwego czy jastrząb?

0

@messi564 A masz może zdanie o Eriksenie? Warto go na ŚP/ŚPO? bo tak jak pisałem, zapomniałem, że zbieram na tego Klaiverta :D

0

@Veb1233 Tylko tak się zastanawiam teraz jednak po napisaniu czy jest sens, bo zbieram kurcze na Kluiverta ikonę te żetony :D

0

@Luki 10 słabi są? Póki co mam Pukkiego POTM

0

@Transu96 ja też teraz żałuję, 58k można było wziąć A tak to trafilem tylko tego Rusilona lo warty 20k... A picki to w ogóle szkoda słów, Czeryszew i ktoś z ligi kolumbisjkiej:D

0

Konkurs konkursem, ale doradzcie mi, Fifa 20 - Rashford czy Lucas na atak? :D

0

@Danny Gaucho faktycznie, mogli powiedzieć, że suchary są punktowane x3 :D

0

Gdzie jest to całe ogłoszenie konkursu? :D

0

Czy mi się wydaje czy fife online strasznie zwolnili ?

1

@Witekk10 9 zł wpadło, nie jest źle :D

0

Dzisiaj będąc w lidlu zwróciłem uwagę na soundbar do PC, tam kosztował 100 zł. Ma ktoś może coś takiego? Dźwięk jest dużo lepszy niż z głośniczków monitora? Od razu napiszę, że nie jestem jakimś wymagającym uzytkownikiem co do dźwięku, nie muszę mieć dolby atmos, głośników 5.1 itd :D

0

Jakie dzisiaj typy na meczyki euro?

0

@matirix20 TJMMNW

3

@Kwasiak98 Podobał mi się komentarz Smokowskiego ostatnio, że Suarez jak tak truchta po boisku wolno i się czai to pasuje do tego piosenka z filmu "szczęki". :D

0

@biniek1985 no ale ostatnio z podbeskidziem nie pykło :/

0

@Janiama tak łatwych grup na euro nie będzie.

0

@brains Te dwie karty jest tak mała różnica, że szok :D Ale dla mnie minimalnie lepiej się gra Martialem.

0

@fortunate_son Eriksen wydaje się fajnym zawodnikiem, na plus na pewno strzały z dystansu. Swoją drogą pierwszy raz slyszę o tym Gbaminie, tani zawodnik a jakie staty ma :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?