Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedzcie mi czym te pady się różnią?
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/gamepad-microsoft-xbox-one-przewod-dla-systemu-windows
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/gamepad-microsoft-xbox-controller-adapter-dla-windows-10-4n7-00002
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/kontroler-bezprzewodowy-microsoft-tf5-00004-bialy-do-xbox-one
Czy oprócz tego, że jeden ma adapter bluetooth, drugi coś tam innego one różnią się kształtem choć trochę?
0
Czy ktoś może ma ten sam problem, że aplikacja poczty w windowsie znikła z paska zadań, a jak próbuję włączyc normalnie z listy aplikacji to nic się nie dzieje?
0
Lost jest ekstra przez 3-4 sezony, potem co oni tam zaczęli kręcic to masakra :D
0
Ja też :D 2 ostatnie mecze :D
7
Ile razy jeszcze ludzie tu będą to pisać, może grać już w lm w innym klubie ponieważ zmieniły się przepisy.
0
Chyba oddam to do jakiegoś elektronika, nie lutuję za często więc lepiej nie ryzykować, ale chodziło mi po prostu czy będzie działało tak jak powinno :D
0
Wymieniał ktoś kiedyś mechanizm analoga w padzie używając lutownicy? Wszystko potem chodziło jak należy?
1
Z tego co wiem to teraz na poczcie jest możliwość że przez telefon umawiasz znowu kuriera, a jak im powiesz, że na pewno byłeś w domu a takie coś pisało to tym bardziej pewnie to zrobią :D
0
Bardzo ciężko wybrać ulubioną kolędę w moim przypadku bo strasznie lubię praktycznie wszystkie :D Ale jeśli już to chyba "Przybieżeli do Betlejem"
0
To nie żart? :D
0
A co zrobił? Bo nie jestem w temacie?
0
Z tego co wiem to akurat Lewy wziął ten sposób strzelania od Milika :>
14
Jezus Maria, to był ostatni mecz na kuponie :D
0
Uzasadnienie? :D
0
Pytanie za 100 pkt, jak ktoś znajdzie daje plusów ile się da :D
Od kiedy wspólna polityka rolna nie jest elementem wspólnej polityki regionalnej?
0
Nie w strzałach a w sytuacjach bramkowych wg Flashscore :D
0
Tego się boje :D Nie jest to zakład o dużą kasę no ale jednak 5 dyszek na drodze nie leży :D
0
Jak myślicie, mam ostatni mecz na kuponie Cagliari vs Napoli, zostawiać czy brać troche mniej? :D
1
Chelsea nie odwalać maniany :D Groźnie to 1-2 wygląda :D
0
New Balancce 734, mam polecam, na allegro będziesz miał do 300, bo w salonie 350, a rok temu w salonie płaciłem 320 jakoś w okolicach BF
0
dla kogo miał być?" :D
0
Żeby jeszcze tak Atletico walneło na 2:3 :D
0
I weź postaw Atletico :D
2
Tylko co tam teraz będzie jak nie ma lm :D
1
Na Chrome działa bez zarzutu, to ja już nie wiem o co biega :/
1
A ogólnie co polecasz, Firefox czy Chrome?
1
Dobra, mam tak, że kliknę CTRL i F5 i jest ok, ale jak otworzę na nowej zakładce YT to mam znowu ten błąd.
1
Znowu nie działa... :D
1
A taki problem był dwie godziny, ciekawe czy już naprawiło się na stałe, czy nie
1
Wtf, otworzyłem Youtuba i już działa, bez niczego...