0

Czy ktoś może ma ten sam problem, że aplikacja poczty w windowsie znikła z paska zadań, a jak próbuję włączyc normalnie z listy aplikacji to nic się nie dzieje?

0

Lost jest ekstra przez 3-4 sezony, potem co oni tam zaczęli kręcic to masakra :D

0

Ja też :D 2 ostatnie mecze :D

7

Ile razy jeszcze ludzie tu będą to pisać, może grać już w lm w innym klubie ponieważ zmieniły się przepisy.

0

Chyba oddam to do jakiegoś elektronika, nie lutuję za często więc lepiej nie ryzykować, ale chodziło mi po prostu czy będzie działało tak jak powinno :D

0

Wymieniał ktoś kiedyś mechanizm analoga w padzie używając lutownicy? Wszystko potem chodziło jak należy?

1

Z tego co wiem to teraz na poczcie jest możliwość że przez telefon umawiasz znowu kuriera, a jak im powiesz, że na pewno byłeś w domu a takie coś pisało to tym bardziej pewnie to zrobią :D

0

Bardzo ciężko wybrać ulubioną kolędę w moim przypadku bo strasznie lubię praktycznie wszystkie :D Ale jeśli już to chyba "Przybieżeli do Betlejem"

0

To nie żart? :D

0

A co zrobił? Bo nie jestem w temacie?

0

Z tego co wiem to akurat Lewy wziął ten sposób strzelania od Milika :>

14

Jezus Maria, to był ostatni mecz na kuponie :D

0

Uzasadnienie? :D

0

Pytanie za 100 pkt, jak ktoś znajdzie daje plusów ile się da :D

Od kiedy wspólna polityka rolna nie jest elementem wspólnej polityki regionalnej?

0

Nie w strzałach a w sytuacjach bramkowych wg Flashscore :D

0

Tego się boje :D Nie jest to zakład o dużą kasę no ale jednak 5 dyszek na drodze nie leży :D

0

Jak myślicie, mam ostatni mecz na kuponie Cagliari vs Napoli, zostawiać czy brać troche mniej? :D

1

Chelsea nie odwalać maniany :D Groźnie to 1-2 wygląda :D

0

New Balancce 734, mam polecam, na allegro będziesz miał do 300, bo w salonie 350, a rok temu w salonie płaciłem 320 jakoś w okolicach BF

0

dla kogo miał być?" :D

0

Żeby jeszcze tak Atletico walneło na 2:3 :D

0

I weź postaw Atletico :D

2

Tylko co tam teraz będzie jak nie ma lm :D

1

Na Chrome działa bez zarzutu, to ja już nie wiem o co biega :/

1

A ogólnie co polecasz, Firefox czy Chrome?

1

Dobra, mam tak, że kliknę CTRL i F5 i jest ok, ale jak otworzę na nowej zakładce YT to mam znowu ten błąd.

1

Znowu nie działa... :D

1

A taki problem był dwie godziny, ciekawe czy już naprawiło się na stałe, czy nie

1

Wtf, otworzyłem Youtuba i już działa, bez niczego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?