0

zobaczymy, ściągam oryginalnego to przynajmniej online trochę spróbuje :D

0

Pograłem teraz w fifę, to zużycie procesora dochodziło do 40%, więc myślę, że to nie jest to jakieś duże, temp procka to maks 45 stopni, karta maksymalnie dobija do 70, ale to nie przy fifie, tylko cięższych grach

0

Głównie chodziło mi o to, że koleś na słabym sprzęcie, procesor taki a tyle punktów i fps uzyskał, dziwne

0

Zacząłem takie testy robić bo po prostu jak kupiłem rok temu kompa grałem w BF1(pirat), po roku czasu znowu sobie włączyłem i coś zaczęło w grze mulić, jakieś zawiechy itd i teraz nie wiem czy to wina pirackiej wersji gry, zapchanego już trochę systemu? Oryginalna fifa działa jak talala na najwyższych ustawieniach, hitman nowy latał w minimalnie 80 fpsach jak wyłączałem synchronizacje, a tu w BFie takie cyrki

0

Może mi ktoś to wytłumaczyć? Robiłem benchmark w programie furmark, wynik :

http://www.ozone3d.net/gpudb/score.php?which=633351

Punktów 4634, a tu Geforce też 1060 ale 3GB:

http://www.ozone3d.net/gpudb/score.php?which=633325

Punktów więcej, fps więcej, a sprzęt znacznie gorszy(zwłaszcza procesor), jak to oceniać?

0

Jest ktoś kto ogarnia np. benchmarki kart graficznych? Jak tak to niech napisze pw, mam pytanko

0

Niezła cena... :D

0

Zna ktoś może jakieś fajne strony z puzzlami do kupienia? Chciałbym trafić jakieś puzzle związane z boksem, np słynne zdjęcie Aliego nad przeciwnikiem, ale nie mogę nic takiego wyszukać ;/

0

Chyba że jakaś okazja prawdziwa :)

0

No ale on jest dużo mniej wygodny niż do X360 :(

0

Nie za bardzo chcę zniszczonego :D

0

ja właśnie przez online postanowiłem skończyć z fifą i sprzedałem ps4, fifę też, teraz tylko gramy z kolegami czasami jak przyjdą ale to na PC :D

1

Do gry z kolegami też 19 ;)

0

Znajdź mi pada do x360 przewodowego :D pad do xone jest dużoo mniej wygodny niestety. Pad do x360 przewodowe to już chyba tylko na olx używane

0

Tak jak wyżej, chodzi mi o to czy nie będą przeszkadzały w grze w fifę i czy przez przypadek się nie będzie ich wciskało :D

0

No w fifę mi nie ułatwią grania, chodzi mi o to czy trzymajac pada nie będę ich wciskał po prostu przez przypadek :D

0

Czy ktoś się orientuje czy te przyciski z tyłu pada nie będą przeszkadzały w grze? Pierwszy raz widzę pada z takimi przyciskami z tyłu:

https://www.x-kom.pl/p/425873-pad-speedlink-quinox-pro-usb-pc.html

0

No właśnie, a jeśli chciałbym przewodowy?

https://www.x-kom.pl/p/425873-pad-speedlink-quinox-pro-usb-pc.html
https://www.x-kom.pl/p/394161-pad-pdp-pad-xbox-one-green-kontroler.html

Znalazłem dwa ciekawe, ciekawe czy ten drugi to już jest ta nowsza wersja?

0

Pytanie dla ludzi co mają Xboxa, teraz pady do Xboxa są jakieś nowe modele? Chcę kupić pada do komputera a pamiętam jak kilka lat temu jak wchodziły X one to te pady były tak średnio wygodne, co ten nowy model zmienił? I jeszcze jedno pytanie, czy nowego pada do x one można podpiąć przewodowo do kompa? Nie chcę bezprzewodowych :)

0

Ja doskonale o tym wiem, ram nic nie staniał, głosniki, które chciałem kupić również.

0

Tzn o czym dokładnie piszesz? Dlaczego mam sprawdzić wykop? Jeśli Ci chodzi o to jakie ceny były przed to doskonale wiem, bo interesuje mnie konkretna firma i ceny znam na pamięć :D

1

Ciekawe, czy moje czekanie żeby dokupić RAM do komputera się opłaci, liczę na czarny piątek jak co roku i pewnie się przeliczę :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Współczuje :D Mam coś takiego jak: 1. Małe zainteresowanie mieszkańców sportem, 2. Brak odpowiednich powierzchni, 3. Brak sponsorów, do każdego z tych 3 punktów jeszcze po 2 przyczyny, ale chętnie posłucham Waszych :D

0

Co Waszym zdaniem jest przyczyną ubogiej infrastruktury sportowej w Waszym/innym mieście? Piszcie przykłady :D

0

Aż tak to się w tych sprawach nie orientuję niestety :/

0

Można grać, my bez problemu graliśmy w GTA czy Spintires.

0

Od wczoraj co włączam komputer to z paska zadań usuwa mi ikonkę firefoxa i co chwila muszę ją dodawać od nowa, wie ktoś o co chodzi?

0

Miał ktoś może do czynienia z głośnikami Edifier XM6BT?

0

Skolioza jest łatwa do zdiagnozowania, zdjęcie rtg wystarczy i już ;p ja np nie wiem ilu mam stopniową, ale wiem że brak ruchu jest najgorszy, ostatnio miałem taki czas, że tylko w domu siedziałem, żadnych aktywności, to bolały mnie plecy cały dzień, wystarczył powrót na uczelnię, spacery na autobus i już jest o wiele lepiej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?