Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zobaczymy, ściągam oryginalnego to przynajmniej online trochę spróbuje :D
0
Pograłem teraz w fifę, to zużycie procesora dochodziło do 40%, więc myślę, że to nie jest to jakieś duże, temp procka to maks 45 stopni, karta maksymalnie dobija do 70, ale to nie przy fifie, tylko cięższych grach
0
Głównie chodziło mi o to, że koleś na słabym sprzęcie, procesor taki a tyle punktów i fps uzyskał, dziwne
0
Zacząłem takie testy robić bo po prostu jak kupiłem rok temu kompa grałem w BF1(pirat), po roku czasu znowu sobie włączyłem i coś zaczęło w grze mulić, jakieś zawiechy itd i teraz nie wiem czy to wina pirackiej wersji gry, zapchanego już trochę systemu? Oryginalna fifa działa jak talala na najwyższych ustawieniach, hitman nowy latał w minimalnie 80 fpsach jak wyłączałem synchronizacje, a tu w BFie takie cyrki
0
Może mi ktoś to wytłumaczyć? Robiłem benchmark w programie furmark, wynik :
http://www.ozone3d.net/gpudb/score.php?which=633351
Punktów 4634, a tu Geforce też 1060 ale 3GB:
http://www.ozone3d.net/gpudb/score.php?which=633325
Punktów więcej, fps więcej, a sprzęt znacznie gorszy(zwłaszcza procesor), jak to oceniać?
0
Jest ktoś kto ogarnia np. benchmarki kart graficznych? Jak tak to niech napisze pw, mam pytanko
0
Niezła cena... :D
0
Zna ktoś może jakieś fajne strony z puzzlami do kupienia? Chciałbym trafić jakieś puzzle związane z boksem, np słynne zdjęcie Aliego nad przeciwnikiem, ale nie mogę nic takiego wyszukać ;/
0
Chyba że jakaś okazja prawdziwa :)
0
No ale on jest dużo mniej wygodny niż do X360 :(
0
Nie za bardzo chcę zniszczonego :D
0
ja właśnie przez online postanowiłem skończyć z fifą i sprzedałem ps4, fifę też, teraz tylko gramy z kolegami czasami jak przyjdą ale to na PC :D
1
Do gry z kolegami też 19 ;)
0
Znajdź mi pada do x360 przewodowego :D pad do xone jest dużoo mniej wygodny niestety. Pad do x360 przewodowe to już chyba tylko na olx używane
0
Tak jak wyżej, chodzi mi o to czy nie będą przeszkadzały w grze w fifę i czy przez przypadek się nie będzie ich wciskało :D
0
No w fifę mi nie ułatwią grania, chodzi mi o to czy trzymajac pada nie będę ich wciskał po prostu przez przypadek :D
0
Czy ktoś się orientuje czy te przyciski z tyłu pada nie będą przeszkadzały w grze? Pierwszy raz widzę pada z takimi przyciskami z tyłu:
https://www.x-kom.pl/p/425873-pad-speedlink-quinox-pro-usb-pc.html
0
No właśnie, a jeśli chciałbym przewodowy?
https://www.x-kom.pl/p/425873-pad-speedlink-quinox-pro-usb-pc.html
https://www.x-kom.pl/p/394161-pad-pdp-pad-xbox-one-green-kontroler.html
Znalazłem dwa ciekawe, ciekawe czy ten drugi to już jest ta nowsza wersja?
0
Pytanie dla ludzi co mają Xboxa, teraz pady do Xboxa są jakieś nowe modele? Chcę kupić pada do komputera a pamiętam jak kilka lat temu jak wchodziły X one to te pady były tak średnio wygodne, co ten nowy model zmienił? I jeszcze jedno pytanie, czy nowego pada do x one można podpiąć przewodowo do kompa? Nie chcę bezprzewodowych :)
0
Ja doskonale o tym wiem, ram nic nie staniał, głosniki, które chciałem kupić również.
0
Tzn o czym dokładnie piszesz? Dlaczego mam sprawdzić wykop? Jeśli Ci chodzi o to jakie ceny były przed to doskonale wiem, bo interesuje mnie konkretna firma i ceny znam na pamięć :D
1
Ciekawe, czy moje czekanie żeby dokupić RAM do komputera się opłaci, liczę na czarny piątek jak co roku i pewnie się przeliczę :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Współczuje :D Mam coś takiego jak: 1. Małe zainteresowanie mieszkańców sportem, 2. Brak odpowiednich powierzchni, 3. Brak sponsorów, do każdego z tych 3 punktów jeszcze po 2 przyczyny, ale chętnie posłucham Waszych :D
0
Co Waszym zdaniem jest przyczyną ubogiej infrastruktury sportowej w Waszym/innym mieście? Piszcie przykłady :D
0
Aż tak to się w tych sprawach nie orientuję niestety :/
0
Można grać, my bez problemu graliśmy w GTA czy Spintires.
0
Od wczoraj co włączam komputer to z paska zadań usuwa mi ikonkę firefoxa i co chwila muszę ją dodawać od nowa, wie ktoś o co chodzi?
0
Miał ktoś może do czynienia z głośnikami Edifier XM6BT?
0
Skolioza jest łatwa do zdiagnozowania, zdjęcie rtg wystarczy i już ;p ja np nie wiem ilu mam stopniową, ale wiem że brak ruchu jest najgorszy, ostatnio miałem taki czas, że tylko w domu siedziałem, żadnych aktywności, to bolały mnie plecy cały dzień, wystarczył powrót na uczelnię, spacery na autobus i już jest o wiele lepiej :D