0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ojciec Szczęsnego komentuje mecz na TVP Sport - Puchar Włoch, usnąć można :D

2

Takie solidne 2:1 dla Arsenalu :D

0

A orientujesz się jak to jest z wersjami padów? Bo pamiętam, że grałem na starej wersji jak dopiero xbox one wychodził, a teraz pady się zmieniły i ostatnio przymierzałem to całkiem fajnie wyglądał

0

mi wlasnie zależy na kablu, choć przecież te pady oryginalne do X one też można podlączyć na kablu chyba

0

https://www.x-kom.pl/p/394158-pad-pdp-pad-xbox-one-camo-blue-kontroler.html

Oficjalny zamiennik pada do X one, korzystał ktoś może? godny polecenia? CO jak co, ale stówkę tańszy kusi D:

0

Za tydzień też Canal Plus :D

0

Widziałem ten temat, ale tam mówią językiem informatycznym, a mi chodzi o takie łopatologiczne wytłumaczenie, ewentualnie stwierdzenie czy najlepsze jest jak najmniejszy stosunek itd :D

0

Może mi ktoś wytłumaczyć w programie CPU-Z FSB:DRAM 1:30 co oznacza?

0

Ostatnio miałem ten sam problem i nie polecam tanich padów :D Kupiłem trusta za 80 zł, zaraz zaczął trzeszczeć tak, że nie dało się tego wytrzymać, muszę jeszcze raz przymierzyć rękę do pada od X one, bo ta nowa wersja chyba dużo lepsza niż pierwszy pad jaki wychodził do Xboxa nowego.

0

Całym sercem za Wilderem, noc będzie nieprzespana :D

0

Jestem za Wilderem bo go bardzo lubię ale wygrana furego na pkt to wcale nie jest fantazja :)

0

Haha, no ciekawe co za pomysły ma :D Chodzi mi ogólnie o to że nie chce pada bezprzewodowo łączyć z PC, wolę kablowo dlatego pytam :D

1

Prawdopodobnie na niczym, a jeśli już, to może przejedziesz na tej lepszej z 10 km więcej :D

0

0

Czy jest na rynku jakiś godny polecenia fotel do kompa do powiedzmy 350 zł? Wczoraj widziałem te gsmingowe diablo po 350 zł, na morele było 20 sztuk o tyle przecenionych ale nie siedziałem nigdy na takim i nie wiem jak z wygodą więc nie brałem.

0

Czy aby na pewno 1:0 im wystarczy?

0

trochę farfocl ale cieszy bo mam ruskich na kuponie :D

0

Ogląda ktoś Lokomotiv? Jak im tam idzie?

0

Nie, mi fifa inny błąd robiła, czasami przy wychodzeniu sam na sam piłkarzem spadały fpsy i się zacinała, raz, że mnie to denerwowało, dwa że mi się znudziła gra online i ją sprzedałem :D Pomyśleć bym mogl że to coś z konsolą(też sprzedałem), ale wszystkie inne gry śmigały takie jak wiedźmin, ufc czy gran turismo :D

3

Tak pół żartem pół serio ja sobie z tym doskonale poradziłem sprzedając fifę :D

0

Ja trochę zacząłem hejtować Borka ale to nie przez komentowanie, ale o jego zachowanie na twitterze w kontekście gal bokserskich. Trochę z niego hipokryzja na twitterze bije.

0

A wiesz może kto komentuje z borkiem?

2

Borkowi nie powinni dawać do komentowania meczów z Ronaldo :D

0

A jeszcze takie pytanie, wiesz może na czym bazuje taki benchmark karty? W jakich warunkach taki benchmark jest robiony? Na przykład to 77 fps jest uzyskane w jakimś ciężkim momencie gry? czy jak?

0

Za ile wleciałeś?

0

Nie kusi Was dzisiaj zagrać na AEK w meczu z Ajaxem? :D

0

Wiesz co, ja w takie gry jestem raczej słaby a że możliwość za free pogrania w 1 to git, nie kupię v bo pogram przez kilka dni i mi się znudzi, szkoda kasy :p

0

A widzisz, to pewno przez to, To samo mogło być z GTA V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?