Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ojciec Szczęsnego komentuje mecz na TVP Sport - Puchar Włoch, usnąć można :D
2
Takie solidne 2:1 dla Arsenalu :D
0
A orientujesz się jak to jest z wersjami padów? Bo pamiętam, że grałem na starej wersji jak dopiero xbox one wychodził, a teraz pady się zmieniły i ostatnio przymierzałem to całkiem fajnie wyglądał
0
mi wlasnie zależy na kablu, choć przecież te pady oryginalne do X one też można podlączyć na kablu chyba
0
https://www.x-kom.pl/p/394158-pad-pdp-pad-xbox-one-camo-blue-kontroler.html
Oficjalny zamiennik pada do X one, korzystał ktoś może? godny polecenia? CO jak co, ale stówkę tańszy kusi D:
0
Za tydzień też Canal Plus :D
0
Widziałem ten temat, ale tam mówią językiem informatycznym, a mi chodzi o takie łopatologiczne wytłumaczenie, ewentualnie stwierdzenie czy najlepsze jest jak najmniejszy stosunek itd :D
0
Może mi ktoś wytłumaczyć w programie CPU-Z FSB:DRAM 1:30 co oznacza?
0
Ostatnio miałem ten sam problem i nie polecam tanich padów :D Kupiłem trusta za 80 zł, zaraz zaczął trzeszczeć tak, że nie dało się tego wytrzymać, muszę jeszcze raz przymierzyć rękę do pada od X one, bo ta nowa wersja chyba dużo lepsza niż pierwszy pad jaki wychodził do Xboxa nowego.
0
Całym sercem za Wilderem, noc będzie nieprzespana :D
0
Jestem za Wilderem bo go bardzo lubię ale wygrana furego na pkt to wcale nie jest fantazja :)
0
Haha, no ciekawe co za pomysły ma :D Chodzi mi ogólnie o to że nie chce pada bezprzewodowo łączyć z PC, wolę kablowo dlatego pytam :D
1
Prawdopodobnie na niczym, a jeśli już, to może przejedziesz na tej lepszej z 10 km więcej :D
0
https://www.mediaexpert.pl/kontrolery-pady-kierownice-xbox-one/kontroler-microsoft-xbox-one-bialy,id-727611#tab_opinions
Czy mogę tego pada podpiąć kablem do kompa? Czy tylko bezprzewodowo?
0
Czy jest na rynku jakiś godny polecenia fotel do kompa do powiedzmy 350 zł? Wczoraj widziałem te gsmingowe diablo po 350 zł, na morele było 20 sztuk o tyle przecenionych ale nie siedziałem nigdy na takim i nie wiem jak z wygodą więc nie brałem.
0
Czy aby na pewno 1:0 im wystarczy?
0
trochę farfocl ale cieszy bo mam ruskich na kuponie :D
0
Ogląda ktoś Lokomotiv? Jak im tam idzie?
0
Nie, mi fifa inny błąd robiła, czasami przy wychodzeniu sam na sam piłkarzem spadały fpsy i się zacinała, raz, że mnie to denerwowało, dwa że mi się znudziła gra online i ją sprzedałem :D Pomyśleć bym mogl że to coś z konsolą(też sprzedałem), ale wszystkie inne gry śmigały takie jak wiedźmin, ufc czy gran turismo :D
3
Tak pół żartem pół serio ja sobie z tym doskonale poradziłem sprzedając fifę :D
0
Ja trochę zacząłem hejtować Borka ale to nie przez komentowanie, ale o jego zachowanie na twitterze w kontekście gal bokserskich. Trochę z niego hipokryzja na twitterze bije.
0
A wiesz może kto komentuje z borkiem?
2
Borkowi nie powinni dawać do komentowania meczów z Ronaldo :D
0
A jeszcze takie pytanie, wiesz może na czym bazuje taki benchmark karty? W jakich warunkach taki benchmark jest robiony? Na przykład to 77 fps jest uzyskane w jakimś ciężkim momencie gry? czy jak?
0
Za ile wleciałeś?
0
Nie kusi Was dzisiaj zagrać na AEK w meczu z Ajaxem? :D
0
Wiesz co, ja w takie gry jestem raczej słaby a że możliwość za free pogrania w 1 to git, nie kupię v bo pogram przez kilka dni i mi się znudzi, szkoda kasy :p
0
A widzisz, to pewno przez to, To samo mogło być z GTA V