BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Japczan pozytywna mordka :)
13
Kiedy wracasz po melanżu z wujkiem i próbujesz położyć ojca spać 2 v 1 ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Walka w HIGH League to jest chyba cyrk 1v2 ¯\_(ツ)_/¯
1
@doc Jeśli miałby nie grać to wypożyczenie może być ale sprzedaż za 20 mln to kiepsko....
6
Brawo Legia Liga Europy przed nami, szkoda Rakowa ale i tak gratulacje za walkę i ambicje :)
0
@Pawel13sz Saints Row jak za darmo to można przypisać do konta :D
1
Darmowe gry na Epic Games Store:
Void Bastards, Yooka-Laylee do dziś 26.08.2021 godziny 17:00
Saints Row®: The Third™ Remastered do 2.09.2021 godziny 17:00
0
Ładnie tam Bayern się bawi ¯\_(ツ)_/¯
2
@Rust_Cohle Smacznego :)
0
To było wiadome nie od dziś ( ͡º ͜ʖ͡º)
3
@forest Dziadek to dziadek jednak rodzina :(
1
Daawaać Panowie do ostatniego gwizdka śmigaaać
3
Legia 2-1 ładna brameczka ;)
1
@Rust_Cohle No to w złym momencie bo mamy 1-1
2
Legia i Raków na prowadzeniu oby tak dalej Panowie :D
1
Borys Mańkowski w Fame MMA to niezłe :O
0
@VenoM Streamer na Twitchu hmm tak w skrócie "Marcin Majkut, znany w internecie i na scenie e-sportowej jako Xayoo, jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych Polskich streamerów. Swoją popularność zawdzięcza swojej świetnej grze w League of Legends i występom w wielu profesjonalnych drużynach. Oprócz LoL'a lubi grać także w Tibię i CS:GO. Wokół jego postaci wyrosło wiele kontrowersji, a największą z nich jest konflikt z Dissem, który został oficjalnie zakończony przez obu twórców"
1
Rekord Polskiego Twitcha u Xayoo już ponad 155 tyś ;)
10
Piękny widok oby tak dalej brawo Raków brawo Kovacevic ;)
0
Brawoooo Kovacevic !!!!!!
0
Rzut karny masakra.......
0
Brawo Raków dawać!!!!!
6
Pamiętny mecz Superpuchar Europy 2015.08.11 Barcy z Sevillą wygraliśmy 5:4 ;)
2
Dobrej nocy Culés
3
Ale brameczka Puig :D
0
Riki i Balde ;)
2
Ajajj Demiroo ładnie ładnie
1
Pjanic chyba wygodnie :D
0
Szkoda spalonego :)
5
Najbardziej strach się bać o naszą obrone... :V