0

Marysia była lekko w szoku ¯\_(ツ)_/¯

0

Leeeeeo ehhh :((((((

0

Oho bitka zaczyna się

1

@PatrychoO dziwne coś ewentualnie jakiś save serwerów ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

Kurcze nie w takim momencie....

1

;)

2

Goooooooooool braaawo :)

0

No to zaczynamy meczyk następnie UFC :D

0

Kolejny samobój na euro ¯\_(ツ)_/¯

0

Ajjjć no i remis ale jeszcze 50 minut :)

1

Brawo Dania cudna brameczka dawać dawać to dla Eriksena :)

3

Daaniaaa 1:0 ale brameczka ohohohhohoho ale siadło

0

No i wleciało Brazylia 1:0

1

@marcin62 Fajne zachowanie do fanów ¯\_(ツ)_/¯ już Dwa Sławy zachowało się dużo lepiej.....


2

Najlepsze karne jakie były ( ͡º ͜ʖ͡º)

1

Coooo te karne o masakra :D

0

Co się dzieje w tych karnych to nie mam pytań ¯\_(ツ)_/¯

0

Busquets co to za karny ¯\_(ツ)_/¯

1

@don'T.R.I.P.e Vissle ciemnoszary czy Glose czarny bo wiem że Glose czarny kosztuje 599 zł i chyba bardziej polecamy jest szary za 499 zł

2

@ranger3120 Coś z tańszych w ikea wiem że jest MARKUS lecz kosztuje 499 zł sam się nad nim zastanawiam można dostać nawet tańsze krzesła tylko są z ekoskóry to tak średnio

6

SBM Label w projekcie „Sekcja ratowania życia”

Wytwórnia podjęła współpracę z Fundacją DKMS.

Fundacja DKMS i wytwórnia muzyczna SBM Label ogłosiły rozpoczęcie współpracy w obszarze edukowania i budowania świadomości na temat dawstwa szpiku. W ramach kampanii “Sekcja ratowania życia” w sklepie internetowym wytwórni SBM Store oraz na dedykowanej podstronie Fundacji DKMS można zamówić spersonalizowany pakiet dawcy szpiku. Cały proces, od zamówienia, przez wypełnienie, aż po wysyłkę zwrotną pakietu, jest bezpłatny.


SBM to nie tylko muzyka, to jest sekcja ratowania życia.
Jak nie Hot16Challenge2 to teraz współpraca z Fundacja DKMS.

6

Transfermarkt fajnie wygląda z Messim Przełącz na: Bez klubu; data 1 lipiec 2021 to co bierzemy tego Messiego jak za darmo ( ͡º ͜ʖ͡º)

2

Brawo Ukraina ale szkoda że nie będzie karnych chociaż wszystko możliwe ostatnie minuty/sekundy :D

2

Kaaaaaneeeeeee :D

1

Ojojojoo kłopoty Mullera :o

0

Gratulacje Szwajcaria za brameczke w ostatnich minutach i walkę do końca :)

0

Hahahhahaha Mbappe nie trafia :D

0

Co się dzieję w tym meczu to masakra :D

0

Gra do ostatnich minut podoba mi się to jazdaaa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?