1

Sousa proszę 2 połowa to może Kozłowski.....

0

Chyba lag złapany z fify ¯\_(ツ)_/¯

4

Jest jak jest ¯\_(ツ)_/¯

0

Hmmm może 2 połowa Kacper Kozłowski wtedy coś ruszymy z atakiem :)

0

Puchacz ehhh... :/

1

Spokojnie jeszcze 88 minut ¯\_(ツ)_/¯

0

Aha TV nie działa fajna ta multimedia ¯\_(ツ)_/¯

3

Hymn piękna sprawa do boju Polacy, Polska Husaria !!!!

0

@tomek8756 Tak bo kto inny?

0

Deeeepayyyy 1:0

0

Masakra czyżby to tryb FIFA ON? ¯\_(ツ)_/¯

0

ahhaahhahahaahhaah

0

Walczyć do końca !!!!!!!!!!

0

Lewandoooooooooooowski

0

Oby nie było czasem tak jak z Krychowiakiem Klich żółta...
Wiadomo co to może być ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

Glik jak husaria

2

Ciekawe czy będą wybierane jakieś najlepsze samobóje ¯\_(ツ)_/¯

5

Dembele ¯\_(ツ)_/¯

0

Ładnie broni Gulacsi :)

0

Griezmaaaanoooo :)

3

Wooooow Węgry :D

0

Bardzo dobry strzał ¯\_(ツ)_/¯

0

Battlefield 4™ Vehicle Shortcut Bundle można odebrać za darmo na steamie.
Wymagana jest podstawowa wersja gry Battlefield 4 na steam

4

1

Goool Holandia cyk 2-0 ;)

0

Deeeepaaaaay :D

0

Kolejne darmowe gry na Epic Games Store: Hell is Other Demons i Overcooked! 2

1

Ałc to było bolesne oby nic poważnego

1

Ajj te paluszki   Joachim  ( ͡º ͜ʖ͡º)

2

Fajna ta prezentacja strojów połączona z festynem ¯\_(ツ)_/¯

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?