BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 No szkoda odpuszczania pozycji tylko po stronie NiP była większa presja jak na Anonymo fajnie że tyle osób stało po stronie Anonymo i pewnie gdybyśmy my grali na lossach to sądzę że nie byłoby powtórki współczuję teraz jak NiP przyjedzie na IEM Katowice przy kibicach :D
0
@PawkoFCB Beka jest mocna z lossem grał lepiej jak teraz :D
0
CS:GO Anonymo przegrywa mecz z NiP 14:16
2
@Keriox Wszystkiego najlepszego ;)
0
@michal26
"Mecz wzbudził wiele kontrowersji. Szwedzi rzekomo na wszystkich trzech mapach mierzyli się z ogromnymi problemami z serwerem. To wywołało niemałą burzę na międzynarodowej scenie CS:GO"
https://esportmania.pl/counter-strike-global-offensive/reakcje-spolecznosci-po-meczu-anonymo-vs-nip/7pnk1mm
+ aktualizacja z dziś
https://esportmania.pl/counter-strike-global-offensive/nip-naciska-na-powtorke-meczu-z-anonymo/80jybkq
0
Coraz ciekawiej ale teraz będzie drama z NiP :D
1
Hhahahahahahahha Atletico 2-1 Osasuna Barca 1-2 Celta
2
Chyba nikt nie chce mistrza każdy oddaje ¯\_(ツ)_/¯
0
Brakowało takich dymów pod koniec gali :)
3
Hahaha Parke pozytywny wariat :D
1
taneczny boks ¯\_(ツ)_/¯
0
Jezu Kasjo to fajny "boks" ( ͡º ͜ʖ͡º)
3
Szkoda że walka nie jest w małych rękawicach byłoby dużo ciekawiej :D
1
@PatrychoO Tak możesz na luzie
0
Ona nie wie, że ma do czynienia z bestią ( ͡º ͜ʖ͡º)
3
Gratulacje dla Tańculi co jak co ale Murański jest mega wytrzymały twarda szczęka :D
2
Szkoda że nie ma łokci ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Pająąąąąk elegancko brawo :)
10
https://x.com/i/status/1393482867217420289
Więc no tego ¯\_(ツ)_/¯
0
No nowe składki tego nam brakowało ( ͡º ͜ʖ͡º)
8
CS:GO Anonymo pokonało NIP 2-1 Flashpoint 3 ;)
1
Nowy numer Avi x Louis Villain - Toast
fajnie śmiga ;)
1
@PatrychoO Dla każdego jest takim sam kod "SBM" tylko do kiedy działa to nie wiem ale działa 3 miesiące za darmo :D
2
Jeśli ktoś używa Empik Music to na stronie empiku polecam wykorzystać kod na Empik Music "SBM" 3 miesiące darmowego empik music premium :)
0
@cerwonawarka Jeśli szukasz to polecam grupki typowo pomocnicze lub kogoś kto się zna na tym mocno typu "Blackwhite TV, TechLipton, Fanboy"
0
@cerwonawarka 17 cali za około 2k no to średnio widzę prędzej w 15 cali coś znajdziesz ale nie będzie to nic mocnego ;)
0
Brawo RTV Euro AGD zamówienia konsol PlayStation 5 tylko telefonicznie dobra opcja mniej botów zamawiających przez stronę :D
2
@Pawel13sz
0
@Rust_Cohle Tak w aplikacji żappka można odebrać za 1 żabsa aby zeskanować trzeba swój kod kresowy i odbierasz :D
2
Również dla zainteresowanych darmowa Coca-Cola codziennie na FB w sponsorowanym poście Coca-Cola znajdziemy kodzik na darmową puszkę 250 ml najlepiej robić zrzut ekranu, można odbierać w : 1-Minute, Inmedio, Inmedio Cafe, Relay
"Każdy uczestnik może wziąć udział w Akcji wielokrotnie – tyle razy, ile razy otrzyma jednodniowy kod numeryczny."