0

@marcin000019 No szkoda odpuszczania pozycji tylko po stronie NiP była większa presja jak na Anonymo fajnie że tyle osób stało po stronie Anonymo i pewnie gdybyśmy my grali na lossach to sądzę że nie byłoby powtórki współczuję teraz jak NiP przyjedzie na IEM Katowice przy kibicach :D

0

@PawkoFCB Beka jest mocna z lossem grał lepiej jak teraz :D

0

CS:GO Anonymo przegrywa mecz z NiP 14:16

2

@Keriox Wszystkiego najlepszego ;)

0

@michal26
"Mecz wzbudził wiele kontrowersji. Szwedzi rzekomo na wszystkich trzech mapach mierzyli się z ogromnymi problemami z serwerem. To wywołało niemałą burzę na międzynarodowej scenie CS:GO"
https://esportmania.pl/counter-strike-global-offensive/reakcje-spolecznosci-po-meczu-anonymo-vs-nip/7pnk1mm
+ aktualizacja z dziś
https://esportmania.pl/counter-strike-global-offensive/nip-naciska-na-powtorke-meczu-z-anonymo/80jybkq

0



Coraz ciekawiej ale teraz będzie drama z NiP :D

1

Hhahahahahahahha Atletico 2-1 Osasuna Barca 1-2 Celta

2

Chyba nikt nie chce mistrza każdy oddaje ¯\_(ツ)_/¯

0

Brakowało takich dymów pod koniec gali :)

3

Hahaha Parke pozytywny wariat :D

1

taneczny boks ¯\_(ツ)_/¯

0

Jezu Kasjo to fajny "boks" ( ͡º ͜ʖ͡º)

3

Szkoda że walka nie jest w małych rękawicach byłoby dużo ciekawiej :D

1

@PatrychoO Tak możesz na luzie

0

Ona nie wie, że ma do czynienia z bestią ( ͡º ͜ʖ͡º)

3

Gratulacje dla Tańculi co jak co ale Murański jest mega wytrzymały twarda szczęka :D

2

Szkoda że nie ma łokci ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

Pająąąąąk elegancko brawo :)

10

https://x.com/i/status/1393482867217420289
Więc no tego ¯\_(ツ)_/¯

0

No nowe składki tego nam brakowało  ( ͡º ͜ʖ͡º)

8

CS:GO Anonymo pokonało NIP 2-1 Flashpoint 3 ;)

1

Nowy numer Avi x Louis Villain - Toast
fajnie śmiga ;)

1

@PatrychoO Dla każdego jest takim sam kod "SBM" tylko do kiedy działa to nie wiem ale działa 3 miesiące za darmo :D

2

Jeśli ktoś używa Empik Music to na stronie empiku polecam wykorzystać kod na Empik Music "SBM" 3 miesiące darmowego empik music premium :)

0

@cerwonawarka Jeśli szukasz to polecam grupki typowo pomocnicze lub kogoś kto się zna na tym mocno typu "Blackwhite TV, TechLipton, Fanboy"

0

@cerwonawarka 17 cali za około 2k no to średnio widzę prędzej w 15 cali coś znajdziesz ale nie będzie to nic mocnego ;)

0

Brawo RTV Euro AGD zamówienia konsol PlayStation 5 tylko telefonicznie dobra opcja mniej botów zamawiających przez stronę :D

2

0

@Rust_Cohle Tak w aplikacji żappka można odebrać za 1 żabsa aby zeskanować trzeba swój kod kresowy i odbierasz :D

2

Również dla zainteresowanych darmowa Coca-Cola codziennie na FB w sponsorowanym poście Coca-Cola znajdziemy kodzik na darmową puszkę 250 ml najlepiej robić zrzut ekranu, można odbierać w : 1-Minute, Inmedio, Inmedio Cafe, Relay
"Każdy uczestnik może wziąć udział w Akcji wielokrotnie – tyle razy, ile razy otrzyma jednodniowy kod numeryczny."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?