BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Marc Ty kocuuurzeeee Barca musisz
0
Dembeeeeeleeeee gooollaaasooo
25
Szanuje za taki wywiad :D
https://x.com/i/status/1365719783539408898
0
Piotr Żyła brawo Mistrzu :)
1
@clyde Sprawdzę apke zobaczymy :)
0
@Barca1992 Że to i to ? :DDD
0
@Colon Nowa Kalednia pozdrawia
1
@koksik2700
Paluch "Swoje Miejsca" refren robi mega robotę ;)
2
https://www.discoverychannel.pl/wideo,3675,v/branza-zlomowa-stracila-krola-zobacz-fragment-odcinka-poswieconego-markowi,1971448.html
Już jutro ten odcinek ...
0
Skromny wynik starczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
8
Ronaldinho czarne zdjęcie profilowe :(
2
Kanał Sportowy Hejt Park gościnnie Filip "NEO" Kubski :)
9
Wszystkiego najlepszego Michael Jordan :)
0
Zostało tylko Eh.....
3
https://www.x-kom.pl/p/630292-zasilacz-do-komputera-tlusty4teq-paczek-smart-rgb-dla-graczy.html
Pączek Smart RGB ( ͡º ͜ʖ͡º)
7
Smacznego pączusia ( ͡º ͜ʖ͡º)
1
Uffff Stegen.....
0
Umtiti tryb fifa ¯\_(ツ)_/¯
1
krótko ale treściwie Najman ( ͡º ͜ʖ͡º)
5
Klan z Alaski....
0
@BarcaInfo 49 strzelonych bramek ładnie to wygląda :)
6
0
World of Warships - Exclusive Starter Pack za darmo na steamie można odebrać jesli posiadamy podstawkę World of Warships do dziś godziny 19:00.
Epic również posiada 2 ciekawe tytuły gier za darmo Metro: Last Light Redux i For The King można odebrać do 11.02.2021 godziny 17:00
0
Lepsza obrona już jest w fifie ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Taka sytuacja ¯\_(ツ)_/¯
4
"To będzie nasze pożegnanie Marka.
ODCINEK SPECJALNY Złomowisko PL zostanie wyemitowany 24 lutego (środa) o 21:00 w #DiscoveryPolska."
0
Koliber w TV Puls Jason Statham no i Agata Buzek :)
0
Ultimate Epic Battle Simulator za darmo na Steamie można odebrać do 1 lutego do 19:00
Dandara: Trials of Fear Edition za darmo na epicgames można odebrać do 4 lutego do 17:00
0
14 lutego minister Niedzielski ponownie zamyka wszystko ( ͡º ͜ʖ͡º)
1
https://www.money.pl/gospodarka/rzad-otwiera-galerie-handlowe-1-lutego-znow-zrobimy-zakupy-6601349524409216a.html
"Powraca limit 15 osób na metr kwadratowy"
Jak do tego doszło nie wiem ¯\_(ツ)_/¯