BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Zniesione godziny seniora jedynym plusem :D
0
Frenkieeeee goool
0
Trzeba strzelić bramkę byśmy nie męczyli się ponownie w dogrywkach ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Frenkie takiego potrzebujemy :)
0
hahahaahahhaha ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Dembeleeeeeeeeeeeee
0
taktyka na mecz dogrywka trenowanie wytrzymałości + wygranie w karnych ( ͡º ͜ʖ͡º)
1
Pjanić Trollface ( ͡º ͜ʖ͡º)
1
Mecz na orliku spoko sprawa ciekawe ile zapłacili Barcelonie za mecz ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Wygrać mecz i bez kontuzji :)
0
@Hosh Zobaczyć ponownie Puyola na obronie to byłoby coś pięknego
1
Taka sytuacja z Realem ¯\_(ツ)_/¯
0
@lukaszbarca15 Warto jeszcze zobaczyć stronki typu x-kom lub morele ;)
2
@pikass14 najlepiej kontaktować się telefonicznie, mailowo to średnio widzę dziennie setki zgłoszeń a telefonicznie sprawdzą co i jak
0
Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski
Co to za poranne newsy :ooo
1
@NaFazieHitman footballMMA :D
0
Trzeba liczyć że przyjdą nam kibica jeszcze lepsze czasy no cóż dobrej nocy Culés
0
Żałuję jedynie że wygraliśmy z Realem Sociedad jak można w tak głupi sposób przegrać finał na ostatnich minutach ośmieszyć się i przegrać mecz :/
3
Żadnej kartki nic to nie jest fifa Panie sędzio ¯\_(ツ)_/¯
9
Ewentualnie plan Koemana jest taki w przypadku przegranego meczu zawsze może zwalić winę na Puiga ( ͡º ͜ʖ͡º)
1
Athletico pokazało piłkarzom Barcelony jak powinno się oddawać strzały ( ͡º ͜ʖ͡º)
3
Nooo brameczka kapitalna
2
Może teraz wejdzie Puig ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Griiizmanooo :D
0
Jaaazda Barca :)
0
Tylko zwycięstwo VeB
1
Jeszcze chwileczkę :)
0
"STAR WARS™ Battlefront™ II: Edycja Świąteczna " za darmo w Epic Games Store można odebrać do 21 stycznia do godziny 17:00
Poddaj próbie swoje zdolności władania blasterem, mieczem świetlnym i Mocą w starciach sieciowych i offline w Edycji Świątecznej STAR WARS™ Battlefront™ II.
0
@MesQueUnClub_87 Owszem tylko sądzę że i tak szybko odcinka nie zobaczymy bo jaki to miałoby sens Bez Pana Edka więc pewnie małymi kroczkami
6
Złomowisko PL
"Powstaje odcinek, w którym bohaterowie serii wspominają Marka Krzykacza Będziemy Was informować o dacie emisji."