6

W żabce Coca-Cola 200ml bez cukru za 1 żabsa za darmo to uczciwa cena :D

1

Nie ma co się denerwować dobrej nocy Culés ;)

4

Pamiętajcie walczymy o mistrzostwo.....  ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://x.com/i/status/1391918919456366597

3

Walka o mistrzostwo oo tak tak ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

Nie mam pytań ¯\_(ツ)_/¯

0

Masakracja.....

6

0

Tak wyszło Panowie ( ͡º ͜ʖ͡º)

1

0

Mega szkoda Busiego :(

0

@Transu96 Polska nie gotowa :D

0



N'Golo Kante, pracowity ;)

2

Chelseaaaaaa gooool 2-0

0

Coraz mniej czasu coraz więcej nerwów :D

1

Ramos z żółtą bardzo dobrze sędzia reaguje :)

1

1

Gooooooooool Chelseaaaaaaaaa

1

Ehhhhh spalony ajć

1

@Ghazul3293 Z fartem mordko :D

3

Każdy z nas tęskni za występami Fatiego :(

0

No to niezły mecz

1

Zaczyna się....... Może zmiany??

0

Hmmm może Dest tylko nie w 89 minucie ¯\_(ツ)_/¯

26

Widzisz Moribe w składzie to jest uśmiech na twarzy niech się rozwija :)

3

@BarcaInfo Powodzenia każdemu w losowaniu :)

0

@BarcaInfo Ciekawe coraz bliżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?