0

Gooooool Mahrezzzzzzz

0

City City słabiutko....

7



bo bo bo bo :D

0

@clyde Trzymaj się

4

Najważniejsze są 3 punkty i całe szczęście bez kontuzji Leo VEB

3

Strzelić na 3-1 żeby nie było odrabiania w ostatnich sekundach meczu...

0

1

No to ładnie ....

1

Wynik 2-1 to niebezpieczny wynik trzeba strzelić na 3-1

0

Nooo i elegancko :D

0

Masakra grajmy coś Panowie...

3

Szkoda że nie Leo ale gratulacje ;)

0

Araujo brawo :)

1

Moriba na boisku elegancko :)

14

0

Leeeeeeooooo 3:1

1

Czyżby jakiś zakład kto strzeli ładniejszego gola?  ( ͡º ͜ʖ͡º)

2

Co tu się stało :OOO

0

Lenglet oddawaj strzały ale nie do naszej bramki ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

Kurde ale wtopa.... 1:1

0

Kurcze oby nie kontuzja....

7


Znając sytuacje w Polsce to nie przejdzie ¯\_(ツ)_/¯

1



3 rocznica...

1

Ehhh Spalony :(

1

Griiiizmaaanooo 5:0

0

Braaaameczka 4:0 ;)

1

Leeeeeeoo Leeeeeoo Leeeeo 3:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?