BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gooooool Mahrezzzzzzz
0
City City słabiutko....
7
bo bo bo bo :D
0
@clyde Trzymaj się
4
Najważniejsze są 3 punkty i całe szczęście bez kontuzji Leo VEB
3
Strzelić na 3-1 żeby nie było odrabiania w ostatnich sekundach meczu...
0
1
No to ładnie ....
1
Wynik 2-1 to niebezpieczny wynik trzeba strzelić na 3-1
5
https://x.com/i/status/1386332161918210049
0
Nooo i elegancko :D
2
https://x.com/i/status/1386330663419215880
0
Masakra grajmy coś Panowie...
3
Szkoda że nie Leo ale gratulacje ;)
2
https://x.com/i/status/1385349561313550336
0
Araujo brawo :)
1
Moriba na boisku elegancko :)
14
https://x.com/i/status/1385331608073482253
Bramka Leo Messiego
0
Leeeeeeooooo 3:1
1
Czyżby jakiś zakład kto strzeli ładniejszego gola? ( ͡º ͜ʖ͡º)
2
Co tu się stało :OOO
0
Lenglet oddawaj strzały ale nie do naszej bramki ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Kurde ale wtopa.... 1:1
0
Kurcze oby nie kontuzja....
7
Znając sytuacje w Polsce to nie przejdzie ¯\_(ツ)_/¯
1
3 rocznica...
1
Ehhh Spalony :(
1
Griiiizmaaanooo 5:0
0
Braaaameczka 4:0 ;)
1
Leeeeeeoo Leeeeeoo Leeeeo 3:0