BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do booju Polacy : )))
0
Po co mam ławka rezerwowych ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Lewandowski głodny bramek ;)
0
Lewandoooowskii ładnie ładnie z 0-2 na 4-2 :D
3
@Wossi61FCB Kamil ;)
2
Ponownie Mazurek piękna sprawa ; )
0
TVP ( ͡º ͜ʖ͡º) ( ͡º ͜ʖ͡º)
1
Brawo Polacy tak trzymać : )))
1
@NeroTFP tak wyszło ¯\_(ツ)_/¯
8
Świetna pomoc od Piotro-Stalu zrzutka dla Pana Edka na protezę ciekawe czy Discovery Channel ma coś innego w planach...
https://www.facebook.com/piotrostal/posts/3619087168139903
2
@VamosRakieta Okazja odpowiednia cena
6
Złomowisko na discovery dziwnie tak teraz oglądać Marka i Edka :(
5
Mazurek to jest to przepiękny początek roku ;))
6
Piotr Żyła zawsze pozytywna energia ( ͡º ͜ʖ͡º)
2
Kuuubaaackiii brawo
0
@lucas/catalan Najbardziej zastanawia mnie czy z Panem Edkiem to legit info na temat amputacji nogi....
8
Marek "Krzykacz" Pawłowski ... :(
2
@NaFazieHitman Oj tak coraz bliżej wolności :D
0
@MatizxD Obecny :)
2
Rocky Balboa i ta klimatyczna muzyczka ;)
1
@Barca1992 27 w tym roku też wita :D
1
Stanoooowskiiiii
Ja uwielbiam ją ona tu jest I tańczy dla mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
2021
Szczęśliwego Nowego Roku
La Rambiooooo za lepszy rok VEB !!!!
0
@IronSanHybrid znam kanał akurat jeszcze jeden kanał który znam:
https://www.youtube.com/c/mojbarpl/videos
0
@IronSanHybrid wiem wiem :)
1
@michal26 ja degustuję Jacka klasycznego w przyszłości planuję zakup "Jim Beam Apple" ciekawe jaki jest w smaku ;)
2
Ściernisco na TVP2 chociaż remix lepszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Jak do tego doszło, nie wiem KS ¯\_(ツ)_/¯
1
Woooooow jest crunchips jest impreza ( ͡º ͜ʖ͡º)
3
@Tomo1989 Fajny taki prezencik z podpisami od KS :D