0

Do booju Polacy : )))

0

Po co mam ławka rezerwowych ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

Lewandowski głodny bramek ;)

0

Lewandoooowskii ładnie ładnie z 0-2 na 4-2 :D

3

@Wossi61FCB Kamil ;)

2

Ponownie Mazurek piękna sprawa ; )

0

TVP ( ͡º ͜ʖ͡º) ( ͡º ͜ʖ͡º)

1

Brawo Polacy tak trzymać : )))

1

@NeroTFP tak wyszło ¯\_(ツ)_/¯


8

Świetna pomoc od Piotro-Stalu zrzutka dla Pana Edka na protezę ciekawe czy Discovery Channel ma coś innego w planach...

https://www.facebook.com/piotrostal/posts/3619087168139903

2

@VamosRakieta Okazja odpowiednia cena

6

Złomowisko na discovery dziwnie tak teraz oglądać Marka i Edka :(

5

Mazurek to jest to przepiękny początek roku ;))

6

Piotr Żyła zawsze pozytywna energia ( ͡º ͜ʖ͡º)

2

Kuuubaaackiii brawo

0

@lucas/catalan Najbardziej zastanawia mnie czy z Panem Edkiem to legit info na temat amputacji nogi....

8

Marek "Krzykacz" Pawłowski ... :(

2

@NaFazieHitman Oj tak coraz bliżej wolności :D

0

@MatizxD Obecny :)

2

Rocky Balboa i ta klimatyczna muzyczka ;)


1

@Barca1992 27 w tym roku też wita :D

1

Stanoooowskiiiii
Ja uwielbiam ją ona tu jest I tańczy dla mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

2021
Szczęśliwego Nowego Roku
La Rambiooooo za lepszy rok VEB !!!!

0

@IronSanHybrid znam kanał akurat jeszcze jeden kanał który znam:
https://www.youtube.com/c/mojbarpl/videos

0

@IronSanHybrid wiem wiem :)

1

@michal26 ja degustuję Jacka klasycznego w przyszłości planuję zakup "Jim Beam Apple" ciekawe jaki jest w smaku ;)

2

Ściernisco na TVP2 chociaż remix lepszy ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

Jak do tego doszło, nie wiem KS ¯\_(ツ)_/¯

1

Woooooow jest crunchips jest impreza ( ͡º ͜ʖ͡º)

3

@Tomo1989 Fajny taki prezencik z podpisami od KS :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?