BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kamil Stoch 2 miejsce szkoda ale cieszy również :)
0
"Solitairica" za darmo w Epic Games Store można odebrać do 30 grudnia do godziny 17:00
"Solitairica" wprowadza elementy walki RPG i wymagającą rozgrywkę rogue-like do świata pasjansa
13
było siiiii to rano Stanooskiiiii ¯\_(ツ)_/¯
3
Morawiecki Prawdę wam Powie... ~ Political meme
jak zawsze dobra przeróbka, ciekawe za jaki czas zostanie ściągnięte z YT ( ͡º ͜ʖ͡º)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FafitFCB sii sii sii
0
@marcin62 siiiiii (。◕‿◕。)
8
Stranded Deep za darmo w Epic Games Store, można odebrać do 29 grudnia do godziny 17:00
"Wciel się w rolę ocalałego z katastrofy samolotu, który utknął gdzieś na Oceanie Spokojnym."
4
@eckov si si si
0
@bixmix siiiiiii ¯\_(ツ)_/¯
7
dziś swoje 98 urodziny obchodziłby Stan Lee :c
3
si si senorita ( ͡º ͜ʖ͡º)
3
@Transu96 siiiiii
3
@VamosRakieta siii jest kolka
0
@notor1ous siiii :)
0
@Nano22 Najman mocniejszy https://zapodaj.net/images/dcb28096b27ef.png
1
@donleoJR https://zapodaj.net/images/533d910abba12.png pozdrawiam Busiego ¯\_(ツ)_/¯
8
fajna muzyczka ( ͡º ͜ʖ͡º)
1
@juliacicha ale odgłos :O
1
@PatrychoO Teraz będzie zimno bez czapeczki :(
0
@tristan87 BibleThump
1
@Pertezm Jeśli jest całkowita pewność to tak :)
0
Night in the Woods za darmo w Epic Games Store, można odebrać do 28 grudnia do godziny 17:00 nic ciekawego ale zawsze kolejna darmowa gierka od Epic :)
0
@TheNekro94 No tak z tymi godzinami to przesadzili grubo ;)
0
Premier: Nie będzie godziny policyjnej w sylwestra. Apelujemy, by bawić się w gronie kameralnym
ciekawe czy legit info :o
informacja z RMF24
3
Przypomnienie do godziny 17 można pobrać na epic games kolejną darmową gierkę Darkest Dungeon
Darkest Dungeon to wymagająca turowa gra RPG w gotyckiej oprawie traktująca o stresie, z którym zmagać się muszą poszukiwacze przygód.
2
@IronSanHybrid No no ładne widoczki ( ͡º ͜ʖ͡º)
1
@NaFazieHitman no głupio akurat to brzmi :x
8
20 rocznica... Piotr „Magik” Łuszcz 26.12.2000
1
@ranger3120 w niedzielę mogą być otwarte sklepy ale nie wiadomo