Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vifon i Felix won w przerwie.
2
Vifon do boxu w przerwie.
0
@Rewolucja123 Tylko według Ciebie.
0
@Rewolucja123 Lepszy on niż vifon i Lewy. No ale co zrobić.
0
@LS Trzeba tłumacza zapytać.
0
@_barti Czyli, peowiec?
2
@_barti Miejmy nadzieję.
0
Komentarz usunięty
0
@KamQiX Farcik. Mecze przepychane dupą.
1
@Rust_Cohle Wysłałabyś w takim razie swojego dodiego?
5
@DonCarletto I nie wiesz czy wchodzisz do kościoła czy na stadion.
0
@Stinger_ Francji, a komu. Tylko tacy odklejency jak ty będą kibicować Niemcom...
0
@KamQiX Efekt nowej miotły wtedy był.
1
@DonCarletto A nie wiem, zapytaj sam.
0
@Bernard777 A strimsy już padły?
0
Enrique Iglesias kończy muzyczna karierę w przyszłym roku.
0
@Stinger_ Nie, Messi lepszy.
1
@szymonekk Poco x5
1
@Kitek1640 Bo to dwulicowi ludzie są, niczym od pisiorow się nie różnią.
0
@_barti Rozwiń.
1
@RoberDzik Ale czy skłamał?
0
@Rewolucja123 Ledwo zremisowalismy czyli dobrze myśleli.
0
@Pressinho Idealny, ale patrząc na nasze poprzednie mecze z rayo to raczej nie idealny.
0
@_barti Ja napisałem jaka będzie wymówka na konferencji po meczu.
0
@goldmetaxa Jak mają wygrać jak Gavi nie zagra i być może ter Stegen?
0
@Sergio_Devils W pracy się pracuje, a nie mecze ogląda.
0
Tak patrzę to Argentyna dominuje w meczu. Aż taka przepaść?
0
@Stinger_ Piłkarsko bliżej jej do Afryki niż Francji.
1
Komentarz usunięty
0
@macio_944 Nie no aż tak bardzo mnie polityka nie interesuje.