0

Vifon i Felix won w przerwie.

2

Vifon do boxu w przerwie.

0

@Rewolucja123 Tylko według Ciebie.

0

@Rewolucja123 Lepszy on niż vifon i Lewy. No ale co zrobić.

0

@LS Trzeba tłumacza zapytać.

0

@_barti Czyli, peowiec?

2

@_barti Miejmy nadzieję.

0

Komentarz usunięty

0

@KamQiX Farcik. Mecze przepychane dupą.

1

@Rust_Cohle Wysłałabyś w takim razie swojego dodiego?

5

@DonCarletto I nie wiesz czy wchodzisz do kościoła czy na stadion.

0

@Stinger_ Francji, a komu. Tylko tacy odklejency jak ty będą kibicować Niemcom...

0

@KamQiX Efekt nowej miotły wtedy był.

1

@DonCarletto A nie wiem, zapytaj sam.

0

@Bernard777 A strimsy już padły?

0

Enrique Iglesias kończy muzyczna karierę w przyszłym roku.

0

@Stinger_ Nie, Messi lepszy.

1

@szymonekk Poco x5

1

@Kitek1640 Bo to dwulicowi ludzie są, niczym od pisiorow się nie różnią.

0

@_barti Rozwiń.

1

@RoberDzik Ale czy skłamał?

0

@Rewolucja123 Ledwo zremisowalismy czyli dobrze myśleli.

0

@Pressinho Idealny, ale patrząc na nasze poprzednie mecze z rayo to raczej nie idealny.

0

@_barti Ja napisałem jaka będzie wymówka na konferencji po meczu.

0

@goldmetaxa Jak mają wygrać jak Gavi nie zagra i być może ter Stegen?

0

@Sergio_Devils W pracy się pracuje, a nie mecze ogląda.

0

Tak patrzę to Argentyna dominuje w meczu. Aż taka przepaść?

0

@Stinger_ Piłkarsko bliżej jej do Afryki niż Francji.

1

Komentarz usunięty

0

@macio_944 Nie no aż tak bardzo mnie polityka nie interesuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?