Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak się rozwiązuje kłótnie na zakładzie u Lucka.
https://m.jbzd.com.pl/obr/3350223/co-xd
1
@Rust_Cohle Nie bądź taki mądry looserpolczyku.
0
Ktoś tak miał?
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/11/normal/OGSuZgxCF01bTX8ac9zyJvlW2KH2d0cY.jpg
2
@esem91 Porażki, żeby ich jeszcze bardziej ośmieszyć.
8
@Tom0VeB Wszystko inne zasłaniała.
7
@LionelM95 450ml wódki lepsze.
2
@bartekvisca Dobre i mało awaryjne.
0
@MarioVeB! Chcesz mi powiedzieć, że anomalie nigdy prędzej nie występowały?
Po co odpowiadasz skoro nie potrafisz pisać w języku polskim. Daj adres to Ci słownik na święta kupię.
0
@Cataloniec94 O tym mówię, ale co tam, naukowcy tak mówią to prawda. Tak jak z Covidem. ^^
0
@DonCarletto Sprawdziłem i w listopadzie bywało cieplej niż obecnie.
0
Jeszcze jesień, a tu tak zimno i minusowo, ale bezmózgi będą pisać o jakimś globalny ociepleniu. Haha
0
@Barwindg Az tak dokładnie nie pamiętam.
0
@Barwindg No miałem. Za połączenia, smsy zaczęli więcej pobierać.
0
@DonCarletto Kali z tym jego śmiesznym głosem jak Sokół? Daj spokój.
0
@DonCarletto Nie ma nikogo lepszego od Peji w Polsce. Nie ma co nawet dyskutować. To legenda.
1
@Popitek12 Na pewno nie ja.
1
@Rust_Cohle Z takim avatarem nic nie wygrasz.
0
@budel17 Zdrowy jesteś?
1
@Azar_Javed @DonCarletto Podobają mi się wasze odpowiedzi, ale tak bardziej szczerze.
4
Dlaczego Rychu Peja to GOAT polskiego rapu?
1
Niech się cieszą, że praca jest. Co nie, @Luciano99 .
1
@MesQueUnClub96 Lewus to nawet nie jest top50 na świecie.
1
@Kessie Wrzucałem wczoraj.
1
@MesQueUnClub96 Goatem jest Messi, a nie jakiś djokovic.
0
@Lokusekpl Dziwne, że wszyscy najważniejsi odpoczywali oprócz niego. Chciał sprawdzić jak sobie radzi grając z 10 rezerwowych? Przecież on odkąd dołączył do reprezentacji zagrał w każdym meczu. Mecz o nic, głupota było go znowu wystawiać.
7
@Kamiloos Barca mu płaci, nie reprezentacja. Tym bardziej, że mecz był bez znaczenia, a ilość minut Gaviego do tej pory mogła sugerować, że nie powinien grać.
0
@MOLESTA W 16 też będzie 90.
0
@Szopenek jesteś hardkorem
5
Szef wszystkich szefów @Luciano99 pojechal w delegacje, a jego żona @jowita MMA organizuje. W tych przebraniach nie wiem tylko kto walczy, pomożecie?
https://m.jbzd.com.pl/obr/3347340/dzis-dotarlem-na-koniec-internetu
4
@Encore Na końcu oponiarz na bank.