0

@Emhyr Zawsze te same? Oprócz Araujo i Pedriego to nie te same. I zazwyczaj to miesniowki.

6

@MesQueUnClub96 Czy ty nie miałeś być mniej aktywny?

2

@Emhyr I zatrudnił kumpli. Nic się nie zmieniło.

2

@Mns21 U nas by trzeba było jeszcze sztab od przygotowania fizycznego wymienić.

0

@Inko Ty syn borasa jesteś widzę.

0

@TR3YWAY W karierze ma więcej.

3

@MesQueUnClub96 Poziom by zaniżal tylko.

0

@Inko Po nazwisku. :) Boras już się nie wybielaj.

2

@Inko Głupie porównanie, nie obraziłbym się jakbym występował w takim programie i ktoś przez telefon się tak do mnie zwrócił.

5

@Inko To luźny program przecież. Z hasłem przejdźmy na ty? Na siłę doszukiwanie się zaczepki. Zachowanie Borasa bez komentarza.

0

@Stinger_ Czemu akurat na 26?

3

@Inko A gdzie tu zaczepka?

4

@Sulimo Chelsea - City jeszcze. Wszystko się nakłada niestety.

9

@Sulimo Dokładnie. A po lekcjach to tylko ten kakuter, tablet czy telefon w łapę i siedzieć do wieczora.

0

@Lola120 Będzie możliwa ta weryfikacja czy nie? Ha, ha.

0

@Emhyr Niestety Barcelona fatalnie przeprowadziła okres przejściowy gdzie trzeba było zastąpić Busiego, Suareza, Xaviego czy Albe. Za Neymara próbowano sprowadzić zastępstwo, ale niestety nie wyszło. Za to, za resztę wgl się nie wzieto i trzymano ich do końca.

1

@lukaszbrk Tap ina na pustą co najwyżej. Wg mnie to Robert się już skończył.

0

@MesQueUnClub_87 A rod smoka chyba cały czas jest kontynuowany, co nie? Mam go w planach obejrzeć, ale jeszcze nie wiem czy na już.

0

@MesQueUnClub_87 Breaking Bad tylko oglądałem z twojej listy. Squid game niedługo będę oglądał, mam nadzieję, że podejdzie. Póki co najlepszy dla mnie to GoT zdecydowanie. Coś w podobnym stylu znasz?

0

@Bobo25 Niektóre wątki też trochę przewijalem o 5-10 sek, bo nie interesowało mnie to i wydawało mi się, że są wciśnięte niepotrzebnie. Np. w ostatnim sezonie wątek z redakcji dla mnie zbędny.

0

@shinthps No Lester też był spoko. Dla mnie też gang Barksdale był lepszy niż Marlo. Ale też historia greka nie dokończona, chociaż byłem przekonany że w ostatnim sezonie coś więcej o nich będzie.

0

@Bobo25 Mówisz o the Wire? Zanim nie zacząłem oglądać to nie spodziewałem się, że to z roku 2002. Hehe. Mam tak, że jak zacznę oglądać to muszę skończyć. Tak było z breaking bad. Przy początku drugiego sezonu zrobiłem przerwę, bo tak mnie nudził, ale jak wróciłem to już było git.

0

@MesQueUnClub_87 Mi akurat got siadł mega, ostatnie dwa sezony trochę lipa, ale jak zacząłem oglądać to odcinek za odcinkiem leciał, tak mnie wciągnął. A the Wire czasami nudnawy, ale jak wpadł fajny odcinek to następnego się nie mogłem doczekać.

0

@Transu96 Ty se tam możesz.

0

The Wire obejrzany. Serial bardziej w starym stylu. Akcja powoli się rozkręca, dużo dialogów, scenariusz przemyślany. Cała seria trzyma się kupy. Całkiem niezły, chociaż momentami trochę nudził. Macie jakieś ulubione postacie z tego serialu? Mi przypadł do gustu Omar. Gangsterzy również ciekawi. A wam, co się podobało, a co nie?

2

@Transu96 Grałeś w inne gry niż fifa czy zbyt wymagające? ^^

1

@Luciano99 Fejk, bo Jowita nie pracuje.

1

@Adran360 Z tych co znasz ofc.

3

@Lola120 To teraz zdjęcie pokaz dla weryfikacji.

6

@krissu8 Wg mnie Marcelina Zawadzka lepsza. Ale Iza też spoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?