1

@HighestInTheRoom Dla mnie mus to napastnik. Ani Pekhart ani Kramer mnie nie przekonują. No i na prawe wahadło ktoś, bo Wszolek zjechał z formą mega.

1

@DonCarletto Nie znam.

0

@Fantastyczny Chłopiec Ciekawe co takiego mu zrobili, że zawsze obiera ich na cel.

0

@ranger3120 Taka brzydula tyle kasy ciągnie. :X

3

@DonCarletto Na kogo?

0

@DaPidejpi Gdyby Trump wygrał wybory to by nie było wojny na Ukrainie. :>

0

@Rewolucja123 No Fati z potężnym Ajaxem ciśnie.

1

@arasz1819 On ocenia wg sympatii. Fati nie bez powodu w lidze wchodzi z ławki zazwyczaj. Bramkę strzelił i ktoś się odpalił. Haha

1

@_barti Czyli top. W końcu jakiś mądry komentarz.

2

Brawo Legia, tak trzymać.

0

@Sulimo Na rozgrzewkę to herbatę.

0

@macio_944 Tylko z rodzynkami. Bez to jakaś podróba, a nie sernik.

3

@ranger3120 Warcaby, chińczyk, karty, eurobiznes.

2

@pioz123 Najważniejsze, że smacznie.

4

Xavi powinien z drużyną usiąść i obejrzeć jak gra Sociedad mając gorszych graczy praktycznie na każdej pozycji.

0

@LS Wielkiego na avatarze?

0

@Cvzx Dua Lipa, podwójna lipa.

7

@Criss18Barca Co okienko czytam, że Xavi ma za słabych piłkarzy, żeby grać chociaż ładnie dla oka. Ciekawe.

0

@Rifek To do tych co nie działa miało być.

2

@Nieznajomy Ziru to dobry napastnik, a bardzo niedoceniany. Lewy ma problem z przyjęciem piłki.

0

@Rifek @FCB_dimiC Będziesz musiał wysłać do c+ potwierdzenie, że mieszkasz w Polsce. W sensie jakaś fakturkę za jakiś rachunek gdzie dane będą takie same jak na koncie c+. Inaczej nie będzie działać.

3

Ziru > Lewy.
Ale Polak zjechał, mógłby za niego grać Krzysiu Piątek i różnicy by nie było.

0

@FCB_dimiC Tylko za granicą? Na tel i pc to samo? ;>

0

@FCB_dimiC W sensie, że nie działa, brak kanałów? Miałem tak kiedyś.

1

Jestem ciekawy co nasi piłkarze robią na treningach. W ataku bez pomysłu, same wrzutki. Gra w trójkątach i wychodzenie na pozycję - nie ma. Rzut z autu i też nie ma do kogo grać. W obronie dramat. 2 lata trenerki, efektów nie ma.

0

@mekston Oprócz wykończenia to jest świetny skrzydłowy. Przydałby się.

0

@parpe Bo to słabi trenerzy byli.

0

@karci0 Mieliśmy na to cały mecz.

0

Czy my mamy jakiś pomysł na grę czy tylko wrzutki na siłę?

2

Gavi za dużo gra na to co daje na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?