Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom Dla mnie mus to napastnik. Ani Pekhart ani Kramer mnie nie przekonują. No i na prawe wahadło ktoś, bo Wszolek zjechał z formą mega.
1
@DonCarletto Nie znam.
0
@Fantastyczny Chłopiec Ciekawe co takiego mu zrobili, że zawsze obiera ich na cel.
0
@ranger3120 Taka brzydula tyle kasy ciągnie. :X
3
@DonCarletto Na kogo?
0
@DaPidejpi Gdyby Trump wygrał wybory to by nie było wojny na Ukrainie. :>
0
@Rewolucja123 No Fati z potężnym Ajaxem ciśnie.
1
@arasz1819 On ocenia wg sympatii. Fati nie bez powodu w lidze wchodzi z ławki zazwyczaj. Bramkę strzelił i ktoś się odpalił. Haha
1
@_barti Czyli top. W końcu jakiś mądry komentarz.
2
Brawo Legia, tak trzymać.
0
@Sulimo Na rozgrzewkę to herbatę.
0
@macio_944 Tylko z rodzynkami. Bez to jakaś podróba, a nie sernik.
3
@ranger3120 Warcaby, chińczyk, karty, eurobiznes.
2
@pioz123 Najważniejsze, że smacznie.
4
Xavi powinien z drużyną usiąść i obejrzeć jak gra Sociedad mając gorszych graczy praktycznie na każdej pozycji.
0
@LS Wielkiego na avatarze?
0
@Cvzx Dua Lipa, podwójna lipa.
7
@Criss18Barca Co okienko czytam, że Xavi ma za słabych piłkarzy, żeby grać chociaż ładnie dla oka. Ciekawe.
0
@Rifek To do tych co nie działa miało być.
2
@Nieznajomy Ziru to dobry napastnik, a bardzo niedoceniany. Lewy ma problem z przyjęciem piłki.
0
@Rifek @FCB_dimiC Będziesz musiał wysłać do c+ potwierdzenie, że mieszkasz w Polsce. W sensie jakaś fakturkę za jakiś rachunek gdzie dane będą takie same jak na koncie c+. Inaczej nie będzie działać.
3
Ziru > Lewy.
Ale Polak zjechał, mógłby za niego grać Krzysiu Piątek i różnicy by nie było.
0
@FCB_dimiC Tylko za granicą? Na tel i pc to samo? ;>
0
@FCB_dimiC W sensie, że nie działa, brak kanałów? Miałem tak kiedyś.
1
Jestem ciekawy co nasi piłkarze robią na treningach. W ataku bez pomysłu, same wrzutki. Gra w trójkątach i wychodzenie na pozycję - nie ma. Rzut z autu i też nie ma do kogo grać. W obronie dramat. 2 lata trenerki, efektów nie ma.
0
@mekston Oprócz wykończenia to jest świetny skrzydłowy. Przydałby się.
0
@parpe Bo to słabi trenerzy byli.
0
@karci0 Mieliśmy na to cały mecz.
0
Czy my mamy jakiś pomysł na grę czy tylko wrzutki na siłę?
2
Gavi za dużo gra na to co daje na boisku.