0

Najładniejsza obecnie polka według was to?

0

@michal26 Także co? Suarez z sezonu na sezon też miał problem z przyjęciem piłki.

0

@michal26 W Bayernie był kilka lat młodszy, no i liga trochę słabsza.

0

Newcastle ładnie kupon psuje.

2

@michal26 No nie wiem czy Kane miałby problem z przyjęciem piłki albo odegraniem do kolegi.

1

@Luciano99 Badania wskazują, że mniejsze stopy tj. u kobiet idealnie pasują do stania przy zlewie.

2

Sociedad ładnie daje rade na dwa fronty póki co.

0

@tristan87 Alternatywa, a nie podstawa. Poza tym miałby pół roku na aklimatyzacje i treningi z pierwszą drużyna.

2

Szkoda żeby Roque nie przyszedł w zimę. Zawsze to alternatywa dla słabego Lewego, nawet z ławki. A tak trzeba grać fałszywa 9 albo Ferranem który sobie średnio radzi.

7

@Gaz A by człowiek chciał jeszcze raz być świadkiem pięknej kariery Leo od czasu jego wejścia do pierwszej drużyny.

0

@Patrykl145 Borussia to od lat taki mem. Jak mogą coś ugrać to zawsze robią w gacie.

1

@Coutinho007 Pamiętajmy, że jeszcze chcieliśmy Bilve i Olmo. Profile pod Barcelonę.

2

@zodiak_10 Ja nie wiem.

3

@Coutinho007 Albo pseudo skrzydłowi, którzy wolą grać bliżej środka.

1

@blakkudium Osmanek by się przydał. Tak powinien grać skrzydłowy.

2

@hayek Frekwencja zależy od tego kto organizuje przecież.

0

@pt9 Może nie spodziewał się, że dwójka będzie przychodzić tylko po kasę nic nie robiąc.

2

@LS Na końcu najlepsze rzecz jasna.

0

@Essos Czym się różni od tych występujących obecnie?

1

@Comentateiro A Kawhi?

0

@tbas Przeczytaj jeszcze raz.

1

Ile zostało z obietnic przedwyborczych JE Donalda Tuska?

0

@PIWOSZ89 Bo lol to gra dla dzieci, a cs dla mężczyzn.

0

@Mario96w Tylko tyle?

0

Co tam fajnego na ps5 jest do ogrania? Z tego roku ofc.

0

Nie jem Drwala bo u mnie nie ma Maca. Mam czego żałować?

1

@HighestInTheRoom No Guala co widzę to gra bardzo pod siebie i statystyki. Chyba dobra forma Muciego na początku sezonu spowodowała, że zrobili se osobisty wyścig pod statystyki i drużyna na tym traci. Trochę roszad trzeba będzie i tak zrobić w przyszłe lato.

1

@Sulimo X lat temu, a efektów nie widać.

1

@TheNekro94 Moim zdaniem Buffon zbyt długo ciągnął swoją karierę. W prime był kotem.

1

Balde bez formy, impotencja całej drużyny w ataku. Może brak powołania trochę go zmotywuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?