Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najładniejsza obecnie polka według was to?
0
@michal26 Także co? Suarez z sezonu na sezon też miał problem z przyjęciem piłki.
0
@michal26 W Bayernie był kilka lat młodszy, no i liga trochę słabsza.
0
Newcastle ładnie kupon psuje.
2
@michal26 No nie wiem czy Kane miałby problem z przyjęciem piłki albo odegraniem do kolegi.
1
@Luciano99 Badania wskazują, że mniejsze stopy tj. u kobiet idealnie pasują do stania przy zlewie.
2
Sociedad ładnie daje rade na dwa fronty póki co.
0
@tristan87 Alternatywa, a nie podstawa. Poza tym miałby pół roku na aklimatyzacje i treningi z pierwszą drużyna.
2
Szkoda żeby Roque nie przyszedł w zimę. Zawsze to alternatywa dla słabego Lewego, nawet z ławki. A tak trzeba grać fałszywa 9 albo Ferranem który sobie średnio radzi.
7
@Gaz A by człowiek chciał jeszcze raz być świadkiem pięknej kariery Leo od czasu jego wejścia do pierwszej drużyny.
0
@Patrykl145 Borussia to od lat taki mem. Jak mogą coś ugrać to zawsze robią w gacie.
1
@Coutinho007 Pamiętajmy, że jeszcze chcieliśmy Bilve i Olmo. Profile pod Barcelonę.
2
@zodiak_10 Ja nie wiem.
3
@Coutinho007 Albo pseudo skrzydłowi, którzy wolą grać bliżej środka.
1
@blakkudium Osmanek by się przydał. Tak powinien grać skrzydłowy.
2
@hayek Frekwencja zależy od tego kto organizuje przecież.
0
@pt9 Może nie spodziewał się, że dwójka będzie przychodzić tylko po kasę nic nie robiąc.
2
@LS Na końcu najlepsze rzecz jasna.
0
@Essos Czym się różni od tych występujących obecnie?
1
@Comentateiro A Kawhi?
0
@tbas Przeczytaj jeszcze raz.
1
Ile zostało z obietnic przedwyborczych JE Donalda Tuska?
0
@PIWOSZ89 Bo lol to gra dla dzieci, a cs dla mężczyzn.
0
@Mario96w Tylko tyle?
0
Co tam fajnego na ps5 jest do ogrania? Z tego roku ofc.
0
Nie jem Drwala bo u mnie nie ma Maca. Mam czego żałować?
1
@HighestInTheRoom No Guala co widzę to gra bardzo pod siebie i statystyki. Chyba dobra forma Muciego na początku sezonu spowodowała, że zrobili se osobisty wyścig pod statystyki i drużyna na tym traci. Trochę roszad trzeba będzie i tak zrobić w przyszłe lato.
1
@Sulimo X lat temu, a efektów nie widać.
1
@TheNekro94 Moim zdaniem Buffon zbyt długo ciągnął swoją karierę. W prime był kotem.
1
Balde bez formy, impotencja całej drużyny w ataku. Może brak powołania trochę go zmotywuje.