0

@Emhyr Nie bez powodu ma na imię Darwin.

0

@Androchem Sam nie wiesz co piszesz. Słownik weź do ręki.

0

@Androchem Godność? Co ty gadasz.

0

@Androchem To taka zazdrość.

2

@Kapitan hawk Z tymi wyrzutami z autu to od dawna zauważyłem, że nikt piłki nie chce i uciekają.

9

@Cwaniak4 Przeciętny to może na DM, reszta jest dobrze obsadzona.

0

@damian16161212 Nie no, atak za to odpowiada również.

0

Nasz atak dzisiaj nie istnieje. Nie wiem kto najsłabiej.

0

@Rewolucja123 A moim zdaniem lepiej poświęcić Lewego co nic nie daje.

0

Dawaj Rublev, lej go na pyrke.

0

@Saviola88 Arsenal plus sędzia to nic nowego.

1

@MesQueUnClub96 Lewandowski to w tym roku chyba nie był jeszcze w pełni sił patrząc na grę.

0

@Krzysztof1987 Tylko, że trzeba mieć dobrego trenera i sztab, a City ma lepszych w każdym aspekcie.

1

@MesQueUnClub96 Interesujesz się bardziej zawodnikiem innej drużyny niż tym ze swojego klubu. Chociaż nie zdziwiłbym się gdybyś był ukrytym madryciolem.

0

@MesQueUnClub96 No i tyle, że nie zamiast jego się czepiać to powinieneś pytać co Robercik odstawia w tym sezonie.

0

@spacer Może nie masz w pakiecie, bo taki kanał istnieje.

0

@MesQueUnClub96 Pewnie nie zauważyłeś, ale zszedł w 46 minucie.

0

@spacer Canal+Family

0

@Katalończyk 99 Za taką cenę to promocja jak 10+10 w biedronce.

0

@Encore Lakersi by mogli o takiej godzinie grać, a nie tacy słabiacy.

2

@Dejvo Trzeba kupować prawdziwych skrzydłowych, a nie jakieś podróbki co wola grać bliżej środka.

2

@Patrykl145 Patrząc na skład to nie dziwota.

0

@MesQueUnClub96 A może Pinky?

0

@Luciano99 Czy to jest rekord w twojej rodzinie czy może ktoś był jesscze lepszy w zamierzchlych czasach.

0

@mekston Na netflixie.

1

Komentarz usunięty

2

@RosjaninBut Rosjanin piszący na taki temat. Nie ufam.

0

@JordiAlbion Tak kupiłem konto na fcbarca

0

@Rust_Cohle Oskarek?

2

@tristan87 Niemieckie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?