Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Nie bez powodu ma na imię Darwin.
0
@Androchem Sam nie wiesz co piszesz. Słownik weź do ręki.
0
@Androchem Godność? Co ty gadasz.
0
@Androchem To taka zazdrość.
2
@Kapitan hawk Z tymi wyrzutami z autu to od dawna zauważyłem, że nikt piłki nie chce i uciekają.
9
@Cwaniak4 Przeciętny to może na DM, reszta jest dobrze obsadzona.
0
@damian16161212 Nie no, atak za to odpowiada również.
0
Nasz atak dzisiaj nie istnieje. Nie wiem kto najsłabiej.
0
@Rewolucja123 A moim zdaniem lepiej poświęcić Lewego co nic nie daje.
0
Dawaj Rublev, lej go na pyrke.
0
@Saviola88 Arsenal plus sędzia to nic nowego.
1
@MesQueUnClub96 Lewandowski to w tym roku chyba nie był jeszcze w pełni sił patrząc na grę.
0
@Krzysztof1987 Tylko, że trzeba mieć dobrego trenera i sztab, a City ma lepszych w każdym aspekcie.
1
@MesQueUnClub96 Interesujesz się bardziej zawodnikiem innej drużyny niż tym ze swojego klubu. Chociaż nie zdziwiłbym się gdybyś był ukrytym madryciolem.
0
@MesQueUnClub96 No i tyle, że nie zamiast jego się czepiać to powinieneś pytać co Robercik odstawia w tym sezonie.
0
@spacer Może nie masz w pakiecie, bo taki kanał istnieje.
0
@MesQueUnClub96 Pewnie nie zauważyłeś, ale zszedł w 46 minucie.
0
@spacer Canal+Family
0
@Katalończyk 99 Za taką cenę to promocja jak 10+10 w biedronce.
0
@Encore Lakersi by mogli o takiej godzinie grać, a nie tacy słabiacy.
2
@Dejvo Trzeba kupować prawdziwych skrzydłowych, a nie jakieś podróbki co wola grać bliżej środka.
2
@Patrykl145 Patrząc na skład to nie dziwota.
0
@MesQueUnClub96 A może Pinky?
0
@Luciano99 Czy to jest rekord w twojej rodzinie czy może ktoś był jesscze lepszy w zamierzchlych czasach.
0
@mekston Na netflixie.
1
Komentarz usunięty
2
@RosjaninBut Rosjanin piszący na taki temat. Nie ufam.
0
@JordiAlbion Tak kupiłem konto na fcbarca
0
@Rust_Cohle Oskarek?
2
@tristan87 Niemieckie.