0

@macio_944 Tylko czemu taka droga. Za darmo by dali.

0

@Emhyr Kurcze, szkoda no.

0

Jeśli nie wiecie dlaczego PO nie powinno rządzić to włączcie TVP, sama prawda.

2

@MesQueUnClub96 Tylko za dużo tego eee eee eee

0

@pioz123 Co to za śnieg na talerzu?

0

@ShawnC Fermin grał w ataku.

2

@matirix20 No na powtórce wyglądało blisko.

0

@BorzyKrzys A ja szawi.

76

No jednak Laporta miał nosa z tym Felixem. Gość ciągnie naszą grę w ofensywie. Nieporównywalnie lepszy niż czlapiacy Fati z ławki.

1

@mleczkoo W zeszłym sezonie jakis młody wchodził z ławki na 9 i dobrze grał, ale szybko zniknął.

1

@Bulbazaur17 Szuka go.

1

@Rewolucja123 Taki pomocnik, że więcej meczów rozegrał na PO. Skończcie z tym pomocnikiem.

0

@tbas Co ty bredzisz znowu.

0

@tbas Nie wiem czy wiesz, ale Lopez gra na 9'tce dzisiaj.

0

Kurde Romeu i Gavi do zmiany, ale nawet nie ma za nich kogo wpuścić. Może zdjąć jednego z nich, cofnąć Fermina do pomocy i wpuścić Yamala?

1

@AFA90 Czy ten znajomy to Haker Bonzo?

1

@DCHX Zmiana hasła, weryfikacja kilku etapowa. Nie wiem co tam masz, hasło pomocnicze itd.

5

@VegetaPolska To już jest 7? Skończyłem na 3 chyba.

3

@misterio Ja mam dwa auta, ale jak Donald przejmie władzę to będę musiał sprzedać, bo za jego rządów to tylko bieda.

0

@misterio Tak, tak. I już go widzę bronisz. Również można łatwo obronić tezę, że demokracja jest zła. Gdyby decydowała większość to przecież PiS dalej by rządził, ale czy ty byłbyś zadowolony? System gdzie każdy głos liczy się tak samo, a ludzie niewiele wiedzą o tym jak funkcjonuje państwo i jej finanse decydują kto będzie rządził. Czyż nie mam racji? Ten twój kolega pisał, że wyleczył się z korwinizmu. A teraz jest skrajnie lewicowym człowiekiem. Dwa odległe bieguny. To jest konto stworzone tylko do propagowania lewicowych poglądów. Zapewne stworzone z jakiegoś ramienia. Masturbacja, kazirodztwo, nekrofilia. Mi by było trochę wstyd rozpowszechniać wpisy tego odklejenca. Jakby normalnych ludzi nie można było cytować. Nie wstyd?

0

@misterio To, że ten człowiek nie widzi nic złego m.in w publicznej masturbacji, kazirodztwie ? A wy prawie codziennie wrzucacie jego posty i powiększacie mu zasięgi? Nie ma innych, mądrzejszych ludzi do cytowania? Jakby trynkiewicz napisałby coś mądrego na Twitterze to też byście wrzucali jego posty, że dobrze pisze? Poza tym to jest celowo założone konto do krytykowania nie lewackie ideologii, chociaż po wpisach widać z którą stroną trzyma.

5

@Aragorn33 A ty czemu wrzucasz posty tego oszołoma karoluka? Widziałeś jego "dorobek" z przeszłości? Chyba, że się z nimi identyfikujesz?

5

@LM10GOAT Zibi Boniek?

4

4

1

Witam ziomusi, smacznej kawusi.

6

@_barti Wszystkie poduszki mam mokre stary.

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Skoro tak mało głosów zliczonych to skąd te wyniki ipos wczoraj o 21?

0

A król Jarek dostał się do Sejmu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?