0

@jaras121 Po wyczynach pisiorow to 50% na wsi sugeruje, że mało inteligentnych osób tam mieszka.

0

@kondzix2115 To taka ironia.

0

@kondzix2115 Na lepsze to więcej uchodźców, aborcja na życzenie i lepsze życie z unia. Tyle.

0

Serio na wsi 50% na PiS? xd

0

@Bobo25 Co ty bredzisz. Jak ktoś po 8 latach rządów po głosuje na PiS, a za następne 8 lat znowu na po to jest mądry czy naiwny? Każdy ma swoje przekonania. Dla mnie i tak się nic nie zmieni, oprócz tego że będziemy robić co unia naskarżę.

0

@jaras121 Widziałem, że wisnioki 50% na PiS. Buahahaha.

0

@Bobo25 Szkoda, że z popisu się nie wyrasta i idiota się jest całe życie. ://

0

Milik w środek bramki. Albo obok albo w środek. Miernota.

0

@Zoker Wygląda na to, że zabrali konfie większość.

7

@FcPortoFan1999 Najwięcej % robi się na głupich ludziach co pokazuje PiS i lewica. Obiecaj wszystko za darmo to będziesz miał głosy.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Żaden. Dlatego dziwna taktyka na atakowanie wszystkich w swojej tv.

0

@Zoker Dziwna wtedy ta debata skoro on wygrał, a popis nie stracił.

2

@regatta52 Ciekawe że ktoś wolał aby konfa miała mniej procent niż żeby pis przegrało. Haha

0

@okiemtypera_lucaxx95 Wiadome było, że pis bez koalicji z konfa nie będzie miała większości, więc ci postanowili ich też atakować w swojej tv. Ciekawa taktyka.

1

Probierz do końca eliminacji?

0

@tomek8756 Tam mają tylko dwie do wyboru. :)

15

Prawie 70% dla dwóch złodziejskich partii. Nie trzeba tego komentować.

3

@tobiasson92 Toć Podlasie ma o 17 światło zgaszone to już nie dojdą.

0

@Rust_Cohle W końcu mnie uczyłeś.

0

@Emhyr I dobrze, SO nie trzeba już szukać.

1

@Androchem sofascore polecam

0

Ilu tu jest moderatorów? Coś dużo postów mi ginie, hm.

1

@Chaoss Ale będą walki. Doczekać się nie mogę.

2

@Chaoss Czips czyha na innym koncie już.

2

@Sulimo Zobaczymy kto pierwszy wymięknie.

0

@FcPortoFan1999 Albo jego ojciec.

2

@tomek8756 Na trzeźwo cały dzień siedzieć? Powaliło...

0

@MarioVeB! Podobno wszyscy skręcili mocno w prawo przy głosowaniu.

0

@draxidox Zakładaj gaz już lepiej.

0

@Chaoss Milena Rostkowska-Galant też top.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?