Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jaras121 Po wyczynach pisiorow to 50% na wsi sugeruje, że mało inteligentnych osób tam mieszka.
0
@kondzix2115 To taka ironia.
0
@kondzix2115 Na lepsze to więcej uchodźców, aborcja na życzenie i lepsze życie z unia. Tyle.
0
Serio na wsi 50% na PiS? xd
0
@Bobo25 Co ty bredzisz. Jak ktoś po 8 latach rządów po głosuje na PiS, a za następne 8 lat znowu na po to jest mądry czy naiwny? Każdy ma swoje przekonania. Dla mnie i tak się nic nie zmieni, oprócz tego że będziemy robić co unia naskarżę.
0
@jaras121 Widziałem, że wisnioki 50% na PiS. Buahahaha.
0
@Bobo25 Szkoda, że z popisu się nie wyrasta i idiota się jest całe życie. ://
0
Milik w środek bramki. Albo obok albo w środek. Miernota.
0
@Zoker Wygląda na to, że zabrali konfie większość.
7
@FcPortoFan1999 Najwięcej % robi się na głupich ludziach co pokazuje PiS i lewica. Obiecaj wszystko za darmo to będziesz miał głosy.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Żaden. Dlatego dziwna taktyka na atakowanie wszystkich w swojej tv.
0
@Zoker Dziwna wtedy ta debata skoro on wygrał, a popis nie stracił.
2
@regatta52 Ciekawe że ktoś wolał aby konfa miała mniej procent niż żeby pis przegrało. Haha
0
@okiemtypera_lucaxx95 Wiadome było, że pis bez koalicji z konfa nie będzie miała większości, więc ci postanowili ich też atakować w swojej tv. Ciekawa taktyka.
1
Probierz do końca eliminacji?
0
@tomek8756 Tam mają tylko dwie do wyboru. :)
15
Prawie 70% dla dwóch złodziejskich partii. Nie trzeba tego komentować.
3
@tobiasson92 Toć Podlasie ma o 17 światło zgaszone to już nie dojdą.
0
@Rust_Cohle W końcu mnie uczyłeś.
0
@Emhyr I dobrze, SO nie trzeba już szukać.
1
@Androchem sofascore polecam
0
Ilu tu jest moderatorów? Coś dużo postów mi ginie, hm.
1
@Chaoss Ale będą walki. Doczekać się nie mogę.
2
@Chaoss Czips czyha na innym koncie już.
2
@Sulimo Zobaczymy kto pierwszy wymięknie.
0
@FcPortoFan1999 Albo jego ojciec.
2
@tomek8756 Na trzeźwo cały dzień siedzieć? Powaliło...
0
@MarioVeB! Podobno wszyscy skręcili mocno w prawo przy głosowaniu.
0
@draxidox Zakładaj gaz już lepiej.
0
@Chaoss Milena Rostkowska-Galant też top.