Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Zostanie. Nie ma hajsu na zastępstwo, a nie wiadomo co z Roque. Trzeba najpierw załatać PO i lepszego pivota ściągnąć.
1
@AlwaysBlaugrana Cancelo weźmiemy. Zamiast Felixa może Nico za darmo. I resztę kasy na dobrego pivota.
1
@tristan87 Podaj nicka, bo nie mogę sobie przypomnieć.
1
@Criss18Barca Wynik z wyspami owczymi pokazał, że jest dobrym kapitanem. xd
1
@wpwelement Lepiej by zrozumiał jakbyś mu od razu dał dla przykładu.
0
@4drian0 Dokładnie, cały czas śmiga.
0
@bartas97 O tego burgera chodzi?
https://images91.fotosik.pl/562/f97f4b32c95bcb43.jpg
0
@VegetaPolska Głupie. Mogłeś se włączyć od początku, krótki dosyć serial. A pierwszy sezon lepszy niż drugi.
0
@VegetaPolska W dwa dni obejrzałeś 3 sezony?
0
@tristan87 Trzeba szybko kilka kont założyć.
7
@MesQueUnClub96 Tak się wybiles, że każdy ma cie za przygłupa na tym forum. Niezłe osiągnięcie.
1
@matirix20 Ja cały czas nie mam reklam. Hm
0
@DLFCB A czemu nie możesz tu?
3
@MesQueUnClub96 Same odpady oprócz Doku.
9
Ekipa lucka to chyba.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/10/normal/E55HEPtGz1CUJI7hbX7iAyRgLVFkEWIS.jpg
0
@bodzio10 Wymówka na jutro będzie.
1
@Barca1922 Przyjąć 99 arabskich batow to sztuka.
1
@gumaz A jaki nick miał.
1
@jacobFCB A bo myślałem, że masz i to żółtą. ^^
0
@tbas Przecież dembele się łamał, bo był głupi. Hehe
1
@jacobFCB Zakładasz slicki do tej twojej meganki?
0
@gumaz Jak srasz co godzinę to piecze. Jak raz rano i raz później to nic się nie dzieje.
1
@pt9 Takie jest przekonanie wielu starszych ludzi. Mój ojciec też zawsze tak gada. Jak ktoś siedzi w biurze czy jest nauczycielem to mówi, że co oni się tam narobią...
0
@VegetaPolska To, że ucieka? No trzeci sezon już chyba wleciał na netflixa, więc się zobaczy.
1
@Kamilos84 Dobrze, że Lewy w domu bo Anka by se dała...
0
@mkord No spoko serial. Za darmo tylko głupi by nie obejrzał.
0
To może zagramy w grę? Policzymy do 1000?
1.
3
Gdyby PO było takie dobre jak niektórzy tu sugerują, nie przegraliby wyborów z pisem dwa razy z rzędu.
0
@Deviler Myślałem, że w Polsce i wraca niszczyć Europe od środka.
6
@Comentateiro No i wyszło kto miał rację. A pelikany jak ty już pierwsze w kolejce po paszport ustawione.