Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Nieznajomy Że jakby rządziło PO to by mu tę rękę wyleczyli.
11
@Comentateiro Za PO tego nie było. Tyle mam do powiedzenia.
3
@Popitek12 Stawiam na @kamyk_23 Tylko musimy czekać, aż do nas przypłynie.
4
@hayek I cyk głos na lewicę.
1
@hayek Na kajak dla niego zbiera. To potężne kwoty będą.
2
@gumaz Co oni z tym PO mają, niewiarygodne.
1
@Comentateiro Zgadzam się, ale dodałbym platformiaskiej jeszcze. Te dwie partie to zło, które od lat prześladuje Polaków. Do boju rodacy!
0
@Lionel_Messi10 Czy ty nie pomyliłeś stron?
0
@_barti Jestem niezdecydowany.
1
@Popitek12 Już cała szkoła za konfederacja. Brawo ja.
1
@Kengo No popatrz, a mówili że konfiarze ble, bo chcą psy jeść.
1
@Kgorecki2500 Ufff. Zwracam honor Robertowi.
0
@Lionel_Messi10 A ten od tego przereklamowanego grajka to na wiecznym spoczynku już?
0
Czemu ta Hiszpania bierze takich słabych trenerów?
1
Najlepszego zawodnika zdjął, ciekawe.
0
Milik z boiska zejdź.
1
Seba by to strzelił, ma lepiej ułożona nogę.
0
Jaka czerwona Panie sędzio.
0
@gumaz On się jeszcze w chowanego bawi.
2
@barcelonaLM Koleś wygląda jakby chciał wstać i szybko wyjść. Haha
1
@Luciano99 To ten wasz ochroniarz z wulkanizacji?
https://m.jbzd.com.pl/obr/3288184/true-love-3
1
Bramka Seby
https://goals.zone/faroe-islands-poland-20231012?v=176eji3
0
@Zoker To jakiś sunrise czy co? xd
0
@_barti Ja na KO i lubię wyśmiewać się z innych.
1
@Fizzy Womack A niepełnosprawni umysłowo na KO i Lewicę. Mamy komplet.
0
@tomek8756 Nie lubię nikogo.
0
@tbas Żyje już dosyć długo i nadal nie wiem.
0
@Kazragore Możliwe, mi się tak skojarzyło.
2
No to psssyt przed meczem. Dołącza ktoś?
@Luciano99 i @Ojciec Lucka
0
@tbas A po co nam demokracja?