Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Popitek12 2-1 mają wygrać jak dziurkacz?
2
Tusk się nadaje na premiera tak jak Kaczyński do skoku wzwyż.
1
@TheNekro94 Hirosy się przypomniały.
0
@MesQueUnClub96 Dokładnie. I mają radochę, że są bezkarni.
0
@Borneo To nie PO, że politycy przechodzą do pisu za stołki.
0
@cracker Jego akurat nie pamiętam.
0
@mordini123 Pamiętam go i Dicksona Choto
0
@Rewolucja123 Tak czy siak nadal Felix lepszy, więcej wnosi do ofensywy.
0
@Rewolucja123 Nie może być najlepszy jak nie gra.
0
@Rewolucja123 Najlepszy ofensywny gracz.
0
@barcadreed tv Boxa.
0
@_barti Żadnych dymów dziś, coś dziwnego.
0
@Classik10 No to było już dawno. 5x tyle słabych występów i straconych bramek dzięki niemu.
0
@FcPortoFan1999 No u siebie 2-0 tylko wygraliśmy, jeszcze po rzucie karnym ich napoczelismy.
2
@matirix20 1) Spotify Camp Nou przed rozbiórka.
2) Spotify Camp Nou po remoncie
0
@MesQueUnClub_87 Dzień jak codzień.
0
@Cataloniec94 A o KO czemu milczysz? Nie wspomnisz, że obie partie bardzo często wspólnie głosowały gdzie konfa miała najmniej głosowa tak jak pis. Wybierasz rzeczy, które Ci pasują i nie jesteś obiektywny. Tak się w 2020 dogadywał, że teraz mamy 2023 i co z tego wynikło?
0
@Cataloniec94 A KO to koledzy pisu co widać po tym jak się zmieniają władza i jak politycy krążą między tymi partiami.
0
@MarioVeB! No nie rządzili, dlatego są lepszym wyborem niż pis czy po. Jakie to poglądy ze średniowiecza?
0
@Ptasior Ale wyspy już mogą.
0
1,80 za 3 gole w meczu Polaków. Dobry kurs.
1
@Kidd A ja kibicuje, żeby dzisiaj wcale Gavi nie grał.
1
@Lautaro Konfederacja mordo.
2
@MesQueUnClub96 Przeciwnicy z top100 są po prostu za mocni dla niego.
0
Idę spać, piszę dobranoc la bamba, a rano odpowiedzi i dyskusja skasowana. :P
0
@mrboom Tydzień czy dwa się usuwa. Ta, przypadkowo. ^^
3
@AduŚ07 Tak. To są filmy, a nie Avengersi dla dzieci.
11
@MarioVeB! Ile trzeba mieć lat, żeby uwierzyć kolejny raz w po?
2
@EkspertzOrlikq Ważne, że nie chcą imigrantów wpuszczać i nie są za lgbt jak pelo.
0
@MarioVeB! Lepszych niż inne partie i to wystarczy.