1

@_barti Ty piszą o pisie i ko. Umiesz czytać?

3

@mekston Z takim przeciwnikiem ciężko nie wygrać.

0

0

@MesQueUnClub96 Czyli pierwsza flaga dla Ciebie.

0

@bartas97 Dom na konfederację. Latwiutko.

0

@MesQueUnClub96 No bi to nawet fajnie oglądać, co nie, młody?

4

@macio_944 Kosmos.

3

@Bagsik88 Niezły argument.

0

@Kozinho. Tu nie ma konfederacji przecież.

3

@MesQueUnClub96 Co, w szkole nie możesz oglądać?

0

@pioz123 Obie stacje puszczają ten sam rodzaj kału, ale ty twierdzisz, że jedno jest lepsze, bo za jedno nie płacisz? To idź jedz kupę do sąsiada, nie twoja więc będzie lepsza niż twoja.

4

@plutonio Czyli jedno i drugie to ściek. To czemu pisać, że jest lepsze od tvp?

4

@_barti że konfederacja to ruscy agenci

2

Mentzen w tvn? Czyżby szykowała się koalicja po-konfederacja? Ciekawe.

0

Komentarz usunięty

0

@Firestone A kto na KO to kibic P$G

15

@mleczkoo Głosuj na konfederację mordo.

4

@HighestInTheRoom konfederacja albo trzecia droga, głosowanie na inną partie to marnowanie głosu.

1

@Trojanek23 Opowiedz nam.

4

@Kgorecki2500 Patrząc po wynikach to jest jeszcze szansa dla tego narodu. Szkoda, że to tylko la bamba.

4

Przecież tak czy siak miał przyjść w styczniu, czyż nie?

0

@MarcelNJ11 W przyszłym roku Kimmichowi zostaje rok kontraktu. Jak na kogoś mamy bulić dużo siana to właśnie na niego.

0

@clyde Przeczytałem Twój pierwszy post gdyby Cię to tak interesowało.

11

@Ojciec5tkidzieci Po średniej debacie powrót do rzeczywistości.

0

Taka mnie myśl naszła. Dalibyście sobie obsikac stopy, gdyby Messi miał do nas wrócić? Ja się tak zastanawiam.

0

@takisobiektos No i dlaczego nie wierzysz? Taka prawda. Bezpodstawne oskarżenia, aż mi się przykro zrobiło.

5

@against_modern_football Brawo, szanuję taką postawę.
@kamyk_23 A Pan przyleci czy przypłynie na wybory?

0

@JimMorrisonFCB Pisałem, że sledze forum od wielu lat i takich perełek się nie zapomina. Innych przesłanek nie ma.

1

@Antimadridista_WR Gdzie nasz kapitan?

0

Czemu każdy nowy użytkownik na La Rambli jest posadzany o multikonto? Nie można już się normalnie zalogować i zacząć pisać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?