Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@jacobFCB W stosunkach międzynarodowych ma ogromne doświadczenie.
5
@Emhyr Wiadome było, dzieciaki myślą, że piłkarz ma obowiązek codziennie się zatrzymywać i autografy rozdawać.
1
@fcbarcafan19 Ach te nowe słowa młodzieży. Sam bym się dowiedział.
0
@DonMatteo901 Bosak TOP.
0
@Peciak Z ananasem!
0
@esem91 Do mnie pisali raz z jakiejś firmy, patrzę a ta firma na południu, a ja mieszkam bardziej na północy. :P
0
@_barti Przecież ty nie oglądałeś nawet, więc nie musisz komentować.
0
@Pawlak1992 Nic nie widzę, ktoś zgasił światło?
1
@galix22 Walka dwóch gównianych narodów? ;/
34
Wiecie czemu Batman nie zasłaniał całej twarzy? Chciał, żeby policja wiedziała, że jest biały.
Hehe
9
Dzisiejsza debata w skrócie
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/10/normal/4ju3Z1IHpk4P8qlQ4lbD3LkuRQKPJtzv.jpg
2
@galix22 Niektórych bardziej interesuje sytuacja w ich kraju niż gdzieś tam na bliskim wschodzie.
1
@HighestInTheRoom Takich oczywistości pisać nie trzeba.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
15
Komentarz usunięty
1
@_barti Miejmy nadzieję, że mój głos na nich się nie zmarnuje!
Przebrala się miarka, głosuj na Jarka!
1
@Blantozaur Jest tyle stron gdzie można albo pobrać za darmoszke albo obejrzeć, że wykupuje się chyba tylko dla wygody i spokoju.
1
@shahman Po co jej pomagali?
1
@LS Też tak uważam.
0
Macie wykupionego netflixa czy inne platformy do oglądania filmów/seriali czy za darmoche oglądacie, pobieracie sobie?
0
@_barti Temat o PO, a ty o konfie jak zwykle zresztą?
2
@_barti Dobry powód, żeby głosować na po. Nie ma co. xd
1
@ranger3120 2 strony dziennie. Dasz radę.
0
@nwchades Więc co Ci nie pasuje?
0
@nwchades Według danych tak. Może było trochę więcej, ale nie dużo.
0
@Kgorecki2500 A dajze już spokój z tą polityką. Kto to widział...
0
@tomek8756 To czemu ciabrota po angielsku?
2
@nwchades 32 na rugby, 40 na koncert.
0
@tomek8756 Myślałem, że to polka.
6
@Luciano99 @Kessie coś ty tam robił?