1

@Kazragore Nie ma opcji, bo nie będzie kto miał robić na warsztacie.

4

@Luciano99 Czy to prawda, że gdy @jowita chce zapiąć pasek od spodni to musi rzucać bumerangiem?

1

@Rl9k1nG Kraków. Z jednej strony Smok Wawelski, z drugiej bandyci z maczetami.

7

@Comentateiro Na Podlasiu żadna inna tv oprócz TVP nie odbiera, więc nic dziwnego.

4

@Michael24 A co z tymi dwoma poprzednimi drogami?

2

Kolekcjoner kości zaczyna się na polsacie. Nawet z reklamami warto obejrzeć.

0

@Lucerfi ... tylko kiedy nie otwiera ust.

0

@_barti I za to Ci dziękujemy.

5

@_barti Nikt by się nie domyślił gdyby nie ten avatar.

51

Jeśli kawaler mieszka w kawalerce to czy panna nie powinna mieszkać w panierce?

0

@Comentateiro Chyba jednak do grudnia, co?

0

@arasz1819 Pytałeś glosujacych na pis lub po?

1

O 22:10 na Polsacie
Kolekcjoner kości.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Chodzić po górach.

7

@DCHX Tusk 10 lat temu źle się o nich wypowiedział i po zastanowieniu w dni dzisiejszym złożyli dymisje.

0

@Kgorecki2500 Propozycja to nie musi być kandydat.

2

@_barti Konfederacja to najlepsza partia w Polsce, skąd te śmiechy?

1

@Encore Ciekawe czy hitboxy się rozłożyły tak samo. xd

1

@Barca2022 Żyj skromniej i przestań narzekać. Będzie dobrze.

0

@MesQueUnClub96 Po co to oglądasz, jak serial się zaczynał to ty w pieluchach chodziłeś.

1

@Lucerfi Jedno piwo dziennie to nie nałóg.

1

@DaPidejpi W jakim sensie jest szkodliwy? Niektórzy palą i piją całe życie i żyją 80-90 lat, a niektórzy umierają na różne choroby dużo wcześniej.

0

@Crystal37 Mógłby przyjść w styczniu więc w styczniu.

0

@Kitek1640 Na szczęście dla tego narodu popis traci, inni zyskują.

0

@MarioVeB! Pisałem, że chyba z 15 lat przeglądam forum, jeszcze jak la rambli nie było. Stąd tyle wiem. :)

1

@Emhyr Luja z łokcia Alex użył i go wpuścili.

0

@Zoker Toc to sama prawda, wiem z autopsji.

1

@jacobFCB Ciśnienie. Uciekło mi.
@MesQueUnClub96 Zadania domowe odrób najpierw, potem la rambla.

61

Jak czytam te posty tych wszystkich płaczków o polityce, jak to jest źle, jak tragicznie to podnosi mi się. Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle. Jestem młodym dorosłym, fakt faktem nie mam opłat i wydatków. Ale wiem jedno, na podstawie swojego charakteru, że jak ktoś chce to potrafi, tylko ludziom od dobrobytu za bardzo się w dupach poprzewracało i mówię to też na podstawie zachowań, które widzę na codzień. Nienawidzę narzekania, zawsze słyszy się że jest źle, obojętnie kto by nie rządził. Czasami myślę, że nie mam dosyć polityki przez samych polityków, a przez debilnych ludzi, którym nigdy nikt nie dogodzi i nie dogodził, tfu!

3

@Popitek12 A chodzenie boso przez świat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?