Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@_barti Przecież jak trafi to i tak się wyprzesz.
0
@Ostatnikrwawygang Odnosiłem się tylko do Twojego wpisu. O jakim kaprysie mówisz w w/w kwestii? Cały czas jest zachowany kompromis. Chodzi Ci o to, że bez powodu nie można usuwać płodu? Po to są wszelakie środki antykoncepcyjne. A patrząc, że Lewica ma duże poparcie wśród kobiet jest to chyba dla nich najważniejszy czynnik, bo nic lepszego w ich programie nie ma oprócz tego i rozdawania wszystkiego za darmo.
7
Komentarz usunięty
14
@arasz1819 A taka inteligencja jaką Pan prezentuje to na jaką partie głosuje jeśli można wiedzieć?
1
@JimMorrisonFCB To jest ta niePisowska inteligencja z tego forum. ;]
0
@MarcelNJ11 Potrzebujemy DM'a. Nie potrzebny nam na ten moment Wirtz.
3
@Arkon Tak. PiS, PO już miały swoją szansę. Lewica to wiadomo odpada z miejsca. Została konfa albo TD. Ci drudzy wydają mi się drugą PO. Mówią to co ludzie chcą usłyszeć, więc zdania nie zmieniam.
1
@Arkon 55 bezpartyjni, 46 konfederacja, 38 trzecia droga.
Chociaż nie lubię tylu odpowiedzi do wyboru. Powinny być tak, nie, nie mam zdania. Tak samo na końcu jaka partia wzbudza twoje zaufania, a tam zamiast główna partia jako jedność to rozdzielone na mniejsze. Głupota.
4
@tristan87 Dorzuciłbym 20 i wolał Kimmicha za rocznym kontraktem niż tego średniaka bez pozycji.
0
@Ostatnikrwawygang Nie no, bo najważniejsze dla polek jest to czy będą bez problemu mogły robić aborcje kiedy tego zechcą. Co tam bezpieczeństwo kraju, co tam godne życie i zarobki. Aborcja dla kobiet jest najważniejsza.
0
@JimMorrisonFCB Możliwe. Tyle tych nicków, że człowiek się może pomylić. Wybaczcie.
1
@Alanooo Najlepiej zobacz co tam mają w tej cenie, poczytaj opinię czy recenzje i wybierz coś.
2
@budel17 Patrzę, a on miał premierę w 1 kwartale zeszłego roku. Jak więc mieliście go 2 lata? Za 1000 nie byłby też zły wybór. Ja mogę polecić oppo a78, który premierę miał 2-3 miesiące temu.
0
@Tomo1989 Nie no wysyłanie wojska i pieniędzy do Afryki to jest jakaś abstrakcja. Nie wierzę, że to piszesz. Wystarczy zatapiac pontony to się odechce handlarza ludzi przenosić.
2
@budel17 Trochę słabo kupować telefon, który już wsparcia czy aktualizacji mieć nie będzie.
0
@Tomo1989 Żeby to wszystko było takie proste. Trzeba ludzi i środków.
1
@michal26 To jeszcze dwa dni na zadymy mamy.
0
@RafiVeB Dokładnie. Ci co dają są super
Aborcja na życzenie, on vitro finansowane, 800+, emeryturki, wakacje itd. Nic tylko głosować.
1
@Jakchcesz W sumie jak chcesz
0
@Colon Tylko konfederacja jest w stanie coś zmienić w tym kraju.
1
@_barti I multikont. Trzeba mieć się na baczności.
1
@clyde Równie realne co twoje twerkowanie po wybraniu zp.
0
@AxelF Pokaz te konta.
@prokofiew No to mogę sobie sam zarobić na jakieś drobne rzeczy albo rodzice mi kupią.
0
@Tomo1989 Na morzu co byś z nim zrobił jak nie chcą odplynac albo są w wodzie już?
0
@Tomo1989 To rozumiem, że trzeba przyjmować wszystkich emigrantów jak chcą?
0
@s0nar11 Tak, tak. Wszystko wina PiSu. Jak zwykle.
2
Wędka rzucona raz, łapie cały czas. Hahaha.
0
@Graves Nie kupuj, żyj skromniej.
0
@AFA90 Taką Argentynę by się obejrzało, co.
0
Media expert to you, media expert to you.
Najlepsza reklama.