0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 To ten czakalaka czy ktoś inny.

0

@tristan87 Tusk nawet na la bambie ma swoich agentów.

5

@mrboom A tak naprawdę wracają słabsi niż przed kontuzją.

6

@Comentateiro No pokaż jak znikali i się pojawiali. To samo można by rzec o tobie. Jednak po marszu nadwyraz aktywni się peowcy zrobili. Skąd ta nagła zmiana?

29

@Comentateiro Gdybyś nie był peowcem może i bym uwierzył. Ale widzę, że tak jak wasz lider lubisz dużo kłamstw wplatać w swoje słowa, byleby wyszło na twoje.
Donald byłby z ciebie dumny.

1

@AFA90 A mi zawsze potem chce się srac.

1

@Jakchcesz U Lucka na warsztacie powinni mieć 300 kół.

3

@gumaz 1,2 mln i to bez samej Warszawy. To z 2 mln były.

1

@draxidox Ujowe.

1

@_barti Trzebaby było coś poddymić.

0

@DCHX Ogarnęliśmy, że trzeba jednak głosować na PiS.

0

@Rust_Cohle Nie bądź taki do przodu.

11

0

@FcPortoFan1999 Pan z drugiej strony również słabo.

1

Te wahadła w Legii dzisiaj cienko. Widać brak Wszolka.

0

@Remi70 A Ty ilu naliczyleś?

0

@skype77 Może lekarza jutro?

0

@MesQueUnClub96 2 miesiące wystarczyły jak widać.

@Danny Gaucho 15 lat siedzę na stronie, jeszcze la bamby nie było to stronę odwiedzialem.

0

Komentarz usunięty

0

@pyku91 Nie wiem, poszukaj, poczytaj co Ci najbardziej odpowiada. Samsunga s21 fe nie polecam ze względu na tragiczna baterie i częste problemy z przegrzewanie się.

https://www.gsmmaniak.pl/902656/jaki-smartfon-do-2000/

1

@DonAndrzejos Umtiti?

1

@MesQueUnClub96 Ale to na biologię... Ekologia

0

@cchesterr43 Mało kogo obchodzi jakiś śmieszny marsz.

2

@arasz1819 Ty nawet nie wiesz ile to ludzi.

0

Znajomy, znajomego z oddziału KO/TD twierdzi, że na marszu nie było więcej niż 300k ludzi, a podawane większe ilości to propaganda jak w tvpis.

0

@pyku91 Nie bierz s21 fe. Chyba, że z ładowarką w kieszeni chcesz chodzić.

13

@draxidox Donald Tusk nie kłamie tylko jak się nie odzywa.

2

5-0 Pogoń żegna...

0

@Sulimo Oczywiście, że mogli. Każdy może się cieszyć jak z pojedynczych meczów jak nie ma szans na trofea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?