Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 To ten czakalaka czy ktoś inny.
0
@tristan87 Tusk nawet na la bambie ma swoich agentów.
5
@mrboom A tak naprawdę wracają słabsi niż przed kontuzją.
6
@Comentateiro No pokaż jak znikali i się pojawiali. To samo można by rzec o tobie. Jednak po marszu nadwyraz aktywni się peowcy zrobili. Skąd ta nagła zmiana?
29
@Comentateiro Gdybyś nie był peowcem może i bym uwierzył. Ale widzę, że tak jak wasz lider lubisz dużo kłamstw wplatać w swoje słowa, byleby wyszło na twoje.
Donald byłby z ciebie dumny.
1
@AFA90 A mi zawsze potem chce się srac.
1
@Jakchcesz U Lucka na warsztacie powinni mieć 300 kół.
3
@gumaz 1,2 mln i to bez samej Warszawy. To z 2 mln były.
1
@draxidox Ujowe.
1
@_barti Trzebaby było coś poddymić.
0
@DCHX Ogarnęliśmy, że trzeba jednak głosować na PiS.
0
@Rust_Cohle Nie bądź taki do przodu.
11
Zawsze lubiłem te wstępy do filmów. :P
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/09/AZNf4wA0TNvTiO3a9Psg1boKdfjpjtcS.mp4
0
@FcPortoFan1999 Pan z drugiej strony również słabo.
1
Te wahadła w Legii dzisiaj cienko. Widać brak Wszolka.
0
@Remi70 A Ty ilu naliczyleś?
0
@skype77 Może lekarza jutro?
0
@MesQueUnClub96 2 miesiące wystarczyły jak widać.
@Danny Gaucho 15 lat siedzę na stronie, jeszcze la bamby nie było to stronę odwiedzialem.
0
Komentarz usunięty
0
@pyku91 Nie wiem, poszukaj, poczytaj co Ci najbardziej odpowiada. Samsunga s21 fe nie polecam ze względu na tragiczna baterie i częste problemy z przegrzewanie się.
https://www.gsmmaniak.pl/902656/jaki-smartfon-do-2000/
1
@DonAndrzejos Umtiti?
1
@MesQueUnClub96 Ale to na biologię... Ekologia
0
@cchesterr43 Mało kogo obchodzi jakiś śmieszny marsz.
2
@arasz1819 Ty nawet nie wiesz ile to ludzi.
0
Znajomy, znajomego z oddziału KO/TD twierdzi, że na marszu nie było więcej niż 300k ludzi, a podawane większe ilości to propaganda jak w tvpis.
0
@pyku91 Nie bierz s21 fe. Chyba, że z ładowarką w kieszeni chcesz chodzić.
13
@draxidox Donald Tusk nie kłamie tylko jak się nie odzywa.
2
5-0 Pogoń żegna...
0
@Sulimo Oczywiście, że mogli. Każdy może się cieszyć jak z pojedynczych meczów jak nie ma szans na trofea.