Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Luciano99 Ma rację byku.
2
@mekston Ale trzeba przyznać, że z obecnym avatarem wygląda znacznie lepiej niż z poprzednim.
0
@kamyk_23 Podpowie Pan na kogo należy głosować?
2
@Medium Jak nie ma wątku lgbt to sukcesu nie będzie.
0
@_barti Czyli dorosłych, myślących ludzi.
0
@takisobiektos To dzban.
0
@Medium Ważne, że wygrała drużyna lepsza.
3
@_barti To powinieneś się skasować mulciaku.
0
@Mixtape Titanic?
0
@HighestInTheRoom Prawdę piszę jak ktoś nie rozumie pytania.
1
@Rust_Cohle Jak zwykle bredzisz.
0
@HighestInTheRoom Kibic totenhamu, mogłem cie nie pytać.
2
Komentarz usunięty
1
@Miszak Dobry wieczór. Legioniści tu mile widziani.
0
@BorzyKrzys Jak pytania nie rozumiecie to zawołajcie kogoś starszego co by wam wytłumaczył.
@HighestInTheRoom @_barti
0
Wolicie Azjatki czy Afroamerykanki?
0
@Hasszz Dam 1000
0
@Rust_Cohle Parówkę miał schowaną pewnie.
0
@takisobiektos Nawet nie mają jak trenować na starym CS.
1
Jak zwykle, wszystko wchodzi to dzisiaj City w jajo. Never lucky.
0
@MarFan Nie ośmieszaj się już, OKE?
1
@barteq Ciekawe rzeczy. W normalnym sklepie gdzieś sprzedają?
0
Ragnarok obejrzany, ktoś polecał. No i po fajnym początku ostatecznie szału nie zrobił. Liczyłem na coś więcej.
2
@ranger3120 Tak. Zmienił igla.
1
@MesQueUnClub96 Musiałeś się nadstawic za unbana?
0
Jak Czesiek jest trenerem to nawet nie musiał się zastanawiać.
2
@Rust_Cohle Przed meczem mówił, że fajnie byłoby strzelić bramkę przeciwko Barcelonie. No i strzelił do swojej.
48
@LM10GOAT Jasne, 500 meczów łatwo wygramy.
0
@sk13 Na LO mamy Valle.
0
@Domin7777 Decyzją trenera, w ostatnich meczach słaba forma.