6

@Luciano99 Ma rację byku.

2

@mekston Ale trzeba przyznać, że z obecnym avatarem wygląda znacznie lepiej niż z poprzednim.

0

@kamyk_23 Podpowie Pan na kogo należy głosować?

2

@Medium Jak nie ma wątku lgbt to sukcesu nie będzie.

0

@_barti Czyli dorosłych, myślących ludzi.

0

@takisobiektos To dzban.

0

@Medium Ważne, że wygrała drużyna lepsza.

3

@_barti To powinieneś się skasować mulciaku.

0

@Mixtape Titanic?

0

@HighestInTheRoom Prawdę piszę jak ktoś nie rozumie pytania.

1

@Rust_Cohle Jak zwykle bredzisz.

0

@HighestInTheRoom Kibic totenhamu, mogłem cie nie pytać.

2

Komentarz usunięty

1

@Miszak Dobry wieczór. Legioniści tu mile widziani.

0

@BorzyKrzys Jak pytania nie rozumiecie to zawołajcie kogoś starszego co by wam wytłumaczył.
@HighestInTheRoom @_barti

0

Wolicie Azjatki czy Afroamerykanki?

0

@Hasszz Dam 1000

0

@Rust_Cohle Parówkę miał schowaną pewnie.

0

@takisobiektos Nawet nie mają jak trenować na starym CS.

1

Jak zwykle, wszystko wchodzi to dzisiaj City w jajo. Never lucky.

0

@MarFan Nie ośmieszaj się już, OKE?

1

@barteq Ciekawe rzeczy. W normalnym sklepie gdzieś sprzedają?

0

Ragnarok obejrzany, ktoś polecał. No i po fajnym początku ostatecznie szału nie zrobił. Liczyłem na coś więcej.

2

@ranger3120 Tak. Zmienił igla.

1

@MesQueUnClub96 Musiałeś się nadstawic za unbana?

0

Jak Czesiek jest trenerem to nawet nie musiał się zastanawiać.

2

@Rust_Cohle Przed meczem mówił, że fajnie byłoby strzelić bramkę przeciwko Barcelonie. No i strzelił do swojej.

48

@LM10GOAT Jasne, 500 meczów łatwo wygramy.

0

@sk13 Na LO mamy Valle.

0

@Domin7777 Decyzją trenera, w ostatnich meczach słaba forma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?