0

@partymaker Nie, Bucks. Buahahaha.

0

@takisobiektos Mówimy o obecnej formie przypominam. :)

13

@DCHX Chyba, że z madryciakow to tak.

1

@fart Ole, ole, ole.

0

@takisobiektos Widzieliśmy w meczu Legia - AV. Sad but true dla nie kibica Legii.

0

@partymaker Mówisz o Lakersach?

4

Frajerzy że Szczecina, ha ha ha. Legiunia na mistrzunia.

0

@takisobiektos Wszolek lepsiejszy.

0

@Encore Cache in, vertigo out. Pls.

0

@kamiVeB Rzadko oglądam ze względu na godziny meczów, ale kiedyś oglądałem to myślałem, że mnie szlag trafi jak po minucie od wznowienia gru znowu jakieś przerwy były i reklamy. Dramat.

0

@kamiVeB Najgorsze jest te 10 przerw na jedną kwartę.

0

@Bobo25 To dziwnie dwoma rękoma odpycha tą nogę, bardzo dziwnie. Takie sposobu nie widziałem.

0

@takisobiektos Czemu go nie puścił od razu tylko trzyma ta nogę?

1

@ranger3120 Dokończą na zwykłej wersji, chociaż podobno pytają drużyny czy nie chcą aby od półfinału grać już na cs2

0

@Messi96_96 No o tym piszę, że ciężka do oceny. Ten mu trzymał, ale być może jedza go deptal z tego powodu specjalnie.

0

@takisobiektos Trzyma mu nogę celowo dwoma rękoma, ale ofc z Legii to winny. Zero obiektywizmu.

0

Ciężka sytuacja do oceny. Nie wiadomo czy on celowo trzymał jego nogę czy jedza celowo naciskał.

0

Legia wyjaśni tych cieniasów ze Szczecina w drugiej połowie, stawiać domy.

3

@esem91 Przesadzasz. Zwykły, bekowy filmik dla fanów Napoli czy piłki nożnej. Mnie śmieszy.

3

@Kinginiesta Wiesz, dla takich jak on cały świat jest winny. :) Pewnie chce odejść i teraz kwasy będzie robił.

0

@Arn3th Co, lekcji się nie chce robić mały leniwcu?

23

@_Niko_ Spłakał się o śmieszny filmik w mediach społecznościowych i jeszcze go trzyma. Czekam, aż posadzi klub o rasizm jak na czarnych przystało.

9

@tristan87 Syn @Comentateiro zapewne. Albo @macio_944

1

@Rust_Cohle A live w kogo celuje? Chce ktoś do nich dołączyć czy przeciętniaków z niemieckiej będą brać?

0

@Sulimo Czego się nie robi? Filmiku na media społecznościowe gdzie większość to dzieciaki?

1

@Encore Nie wiem jak to United chce się odbudować jak oni takich średniaków biorą.

0

@Medium Nie. Przybliż.

0

@Sulimo Murzynek zero dystansu do siebie. Nie lubię takich ludzi.

3

@draxidox W takim razie jeździsz jak baba. Pusta droga poza miastem, a kaleki się wleką 70km/h i tylko korki robią.

0

@Bobo25 Jak tam z zasięgiem i działaniem neta? Na nadajnikach plusa działa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?