Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker Nie, Bucks. Buahahaha.
0
@takisobiektos Mówimy o obecnej formie przypominam. :)
13
@DCHX Chyba, że z madryciakow to tak.
1
@fart Ole, ole, ole.
0
@takisobiektos Widzieliśmy w meczu Legia - AV. Sad but true dla nie kibica Legii.
0
@partymaker Mówisz o Lakersach?
4
Frajerzy że Szczecina, ha ha ha. Legiunia na mistrzunia.
0
@takisobiektos Wszolek lepsiejszy.
0
@Encore Cache in, vertigo out. Pls.
0
@kamiVeB Rzadko oglądam ze względu na godziny meczów, ale kiedyś oglądałem to myślałem, że mnie szlag trafi jak po minucie od wznowienia gru znowu jakieś przerwy były i reklamy. Dramat.
0
@kamiVeB Najgorsze jest te 10 przerw na jedną kwartę.
0
@Bobo25 To dziwnie dwoma rękoma odpycha tą nogę, bardzo dziwnie. Takie sposobu nie widziałem.
0
@takisobiektos Czemu go nie puścił od razu tylko trzyma ta nogę?
1
@ranger3120 Dokończą na zwykłej wersji, chociaż podobno pytają drużyny czy nie chcą aby od półfinału grać już na cs2
0
@Messi96_96 No o tym piszę, że ciężka do oceny. Ten mu trzymał, ale być może jedza go deptal z tego powodu specjalnie.
0
@takisobiektos Trzyma mu nogę celowo dwoma rękoma, ale ofc z Legii to winny. Zero obiektywizmu.
0
Ciężka sytuacja do oceny. Nie wiadomo czy on celowo trzymał jego nogę czy jedza celowo naciskał.
0
Legia wyjaśni tych cieniasów ze Szczecina w drugiej połowie, stawiać domy.
3
@esem91 Przesadzasz. Zwykły, bekowy filmik dla fanów Napoli czy piłki nożnej. Mnie śmieszy.
3
@Kinginiesta Wiesz, dla takich jak on cały świat jest winny. :) Pewnie chce odejść i teraz kwasy będzie robił.
0
@Arn3th Co, lekcji się nie chce robić mały leniwcu?
23
@_Niko_ Spłakał się o śmieszny filmik w mediach społecznościowych i jeszcze go trzyma. Czekam, aż posadzi klub o rasizm jak na czarnych przystało.
9
@tristan87 Syn @Comentateiro zapewne. Albo @macio_944
1
@Rust_Cohle A live w kogo celuje? Chce ktoś do nich dołączyć czy przeciętniaków z niemieckiej będą brać?
0
@Sulimo Czego się nie robi? Filmiku na media społecznościowe gdzie większość to dzieciaki?
1
@Encore Nie wiem jak to United chce się odbudować jak oni takich średniaków biorą.
0
@Medium Nie. Przybliż.
0
@Sulimo Murzynek zero dystansu do siebie. Nie lubię takich ludzi.
3
@draxidox W takim razie jeździsz jak baba. Pusta droga poza miastem, a kaleki się wleką 70km/h i tylko korki robią.
0
@Bobo25 Jak tam z zasięgiem i działaniem neta? Na nadajnikach plusa działa?