Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Felixa odpuścić po sezonie i wziąć Nico za darmo. Oj tak.
0
Ale co się Lechici nacieszyli po zwycięstwie z Rakowem to ich. Haha.
1
@Hosh Ja na to i na to będę narzekał jak typowy Polak.
0
Chciałbym zobaczyć jakaś debatę publiczną z liderami każdej partii: Morawiecki, Tusk, Bosak itd.
0
Tusk raz zbudował orliki, jak teraz wygra to na co wywali pieniądze?
6
@Danny Gaucho Tusk jak zwykle kłamie, nic się nie zmienia.
2
@Sulimo Teraz trochę podrosli i się opalili.
1
@Rust_Cohle Miejmy nadzieję, że nie powtórzą wyczynu twojego klubu z wczoraj.
6
@Bocheno1 Kessie i Deviler?
3
Dzisiaj Legia jedzie do Białegostoku po łatwe 3 punkty. (L)
0
@Inko A dodając oceany i morza?
0
@Borneo Twoim zdaniem wybawieniem jest Kaczor Donald, zgadza się?
2
@Reviven Kominiarka i go lekko obić poza pracą.
0
@MesQueUnClub96 Na kogo byś zagłosował gdybyś miał prawa wyborcze?
1
@Medium To nie Lewandowski
5
@Szklaner Już biegnę. Juz to widzę jak zamiast do sądów sprawy trafiają do kościoła.
7
@Szklaner Prosiłem o wpis w programie, którego nie ma. Chlip, chlip. Typowy peowiec straszy inną partią, bo argumentów brak.
5
@Szklaner Czyli zwykle insynuacje bez dowodów.
5
@Szklaner W programie partii nie widzę, że będą się kierować zasada, że kosciol jest ważniejszy niż prawo.
0
Według Włodarczyka, Jakub Moder wrocil do treningów z drużyną na pełnych obrotach. Dobra wiadomość.
5
@Szklaner Poproszę o dowód w tej sprawie, że kościoł>prawo.
1
@Crystal37 Marsz niepodległości nie teraz.
5
@Danny Gaucho Tą jedną pustą półkę to można i rękawem przetrzeć.
0
Bednorz > Fornal, 3-0 łatwe.
2
Dziwne, że Xavinieta nie gra ani w sobotę, ani w niedzielę.
5
@Szklaner Nie wiem czy wiesz, ale nie trzeba być 1v1 z programem partii na którą masz zamiar głosować. :))
2
@Crystal37 Chociaż jakiś sukces w klubie. Buahaha
5
@Szklaner Teraz mam pewność, że to słuszny wybór. Dzięki.
3
@Keson Przecież to fan totenhamu jak widać po avatarze.
0
@Crystal37 Zapłacisz normalnie. :)