4

@damiano996 Raczej inteligentni, że nie głosują na popis i lewicę.

0

@damiano996 Mi usuwali jak pisałem o lewicy.

7

@Kgorecki2500 Takie powinny być realne wyniki.

1

Idę o zakład, że gdyby jedna z partii po/pis miała poparcie około 10% to bez wachania weszłaby w koalicję z drugą. Co myślicie?

4

@Zoker Mi raz usunęli post jak ktoś pytał kiedy ubrać pasek, a ja napisałem że jak spodnie spadają. :X

0

@macio_944 No tyle niebezpiecznych postulatów ma konfederacja, że już lepiej głosować na lewicę. :D

4

Komentarz usunięty

2

@tristan87 Pedri za dużo patrząc na to ile gra.

0

@Toretto Tylko TD chce przywrócenia, KO i lewica dowolnej aborcji, konfa przeciwko. Więc skąd największe poparcie u kobiet dla lewicy?

1

@LaLigaPD Rodrygo, z lekka wygląda tak.

0

@DaPidejpi Dokładnie, 100% racja.

0

@Toretto Kompromis został zachowany, tylko jeden z 3 punktów się zmienił. Nie dopracowałem. A niektóre partie chcą wprowadzić wolne usunięcie do 12 tyg ciąży bez powodu.

17

@Popitek12 Te twoje trollowanie coraz niższej jakości.

0

@esem91 pisze, jest napisane

0

@clyde Napisz coś jutro to zobaczysz.

1

@Toretto Ale kompromis aborcyjny jest zachowany, a to że nie może od tak usunąć płodu na zawołanie nic nie zmienia. Jest antykoncepcja, jak się nie chce dziecka to się nie ryzykuje.

0

@Xpert77 Może zapytaj te dziewczyny czy tylko to jest dla nich najważniejsze i czy nie obchodzi ich gospodarka i bezpieczeństwo narodu.

0

@plutonio No przecież co rusz masz pokaz co się dzieje w tvn, ostatnie wydarzenie z krasko. I ty mówisz, że to było super, prowadzący był super i w TVP jest gorzej? Ty widzisz co piszesz? Jedno i drugie uprawia okropne dziennikarstwo i jak twoim jedynym argumentem jest to, że jedno to tv państwowa a druga nie to nie ma o czym rozmawiać.

0

@koozzi Tak i dopiero po kilku miesiącach przyszły kontuzje. To pokazuje, że okres przygotowawczy dla tego zawodnika nie był zbyt dobry.

1

@Popitek12 Jeśli głosują na popis to nie.

0

Tak i mówil, że nie przywiązuje do tego większej wagi co jak na trenera jest bardzo dziwne.

1

@plutonio Twierdzisz, że to nie to samo, bo nie idzie z budżetu państwa. A ja mówię, że to samo, bo tv ocenia się na podstawie tego co prezentuje, a nie kto finansuje. Kolorowy kolego bądź bardziej obiektywny.

1

@plutonio Czyli dobrze napisał, bo brak różnic = ten sam ściek i ja się z tym zgadzam. TVP nie oglądam i tego samego syfu na tvn też nie.

1

@plutonio W temacie jest, że obie tv to jeden, ten sam ściek. Czego nie rozumiesz? Po co ich usprawiedliwiasz?

0

@bartekvisca Milik ma statystyki tragiczne od lat. Po co nim grać, można spróbować młodszymi, choćby z MLS

1

@plutonio Zapraszanie kogoś do studia tv na rozmowę, żeby ciągle przerywać mu wypowiedź i atakować nie nazwałbym normalnym. No ale dla niektórych jak to nie TVP to wszystko w porządku, jest git.
Kolejna pseudo tv z gównianym dziennikarzami jak TVP. Zero różnicy.

1

@BorzyKrzys Tylko dwa piwa? Tyle to się do obiadu pije. Pytaj @Luciano99

0

13

Z Dembele się śmiali. Przygotowanie fizyczne w Barcelonie od czasów odejścia Enrique nie istnieje. Nawet robokop Pedri po jednym sezonie zaczął się łamać jak zapałka.

0

@tbas Lewy jest już stary i z formą zjechał, ale granie w tej reprezentacji nie sprzyja prezentowaniu wysokiej formy w ich meczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?