Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@damiano996 Raczej inteligentni, że nie głosują na popis i lewicę.
0
@damiano996 Mi usuwali jak pisałem o lewicy.
7
@Kgorecki2500 Takie powinny być realne wyniki.
1
Idę o zakład, że gdyby jedna z partii po/pis miała poparcie około 10% to bez wachania weszłaby w koalicję z drugą. Co myślicie?
4
@Zoker Mi raz usunęli post jak ktoś pytał kiedy ubrać pasek, a ja napisałem że jak spodnie spadają. :X
0
@macio_944 No tyle niebezpiecznych postulatów ma konfederacja, że już lepiej głosować na lewicę. :D
4
Komentarz usunięty
2
@tristan87 Pedri za dużo patrząc na to ile gra.
0
@Toretto Tylko TD chce przywrócenia, KO i lewica dowolnej aborcji, konfa przeciwko. Więc skąd największe poparcie u kobiet dla lewicy?
1
@LaLigaPD Rodrygo, z lekka wygląda tak.
0
@DaPidejpi Dokładnie, 100% racja.
0
@Toretto Kompromis został zachowany, tylko jeden z 3 punktów się zmienił. Nie dopracowałem. A niektóre partie chcą wprowadzić wolne usunięcie do 12 tyg ciąży bez powodu.
17
@Popitek12 Te twoje trollowanie coraz niższej jakości.
0
@esem91 pisze, jest napisane
0
@clyde Napisz coś jutro to zobaczysz.
1
@Toretto Ale kompromis aborcyjny jest zachowany, a to że nie może od tak usunąć płodu na zawołanie nic nie zmienia. Jest antykoncepcja, jak się nie chce dziecka to się nie ryzykuje.
0
@Xpert77 Może zapytaj te dziewczyny czy tylko to jest dla nich najważniejsze i czy nie obchodzi ich gospodarka i bezpieczeństwo narodu.
0
@plutonio No przecież co rusz masz pokaz co się dzieje w tvn, ostatnie wydarzenie z krasko. I ty mówisz, że to było super, prowadzący był super i w TVP jest gorzej? Ty widzisz co piszesz? Jedno i drugie uprawia okropne dziennikarstwo i jak twoim jedynym argumentem jest to, że jedno to tv państwowa a druga nie to nie ma o czym rozmawiać.
0
@koozzi Tak i dopiero po kilku miesiącach przyszły kontuzje. To pokazuje, że okres przygotowawczy dla tego zawodnika nie był zbyt dobry.
1
@Popitek12 Jeśli głosują na popis to nie.
0
Tak i mówil, że nie przywiązuje do tego większej wagi co jak na trenera jest bardzo dziwne.
1
@plutonio Twierdzisz, że to nie to samo, bo nie idzie z budżetu państwa. A ja mówię, że to samo, bo tv ocenia się na podstawie tego co prezentuje, a nie kto finansuje. Kolorowy kolego bądź bardziej obiektywny.
1
@plutonio Czyli dobrze napisał, bo brak różnic = ten sam ściek i ja się z tym zgadzam. TVP nie oglądam i tego samego syfu na tvn też nie.
1
@plutonio W temacie jest, że obie tv to jeden, ten sam ściek. Czego nie rozumiesz? Po co ich usprawiedliwiasz?
0
@bartekvisca Milik ma statystyki tragiczne od lat. Po co nim grać, można spróbować młodszymi, choćby z MLS
1
@plutonio Zapraszanie kogoś do studia tv na rozmowę, żeby ciągle przerywać mu wypowiedź i atakować nie nazwałbym normalnym. No ale dla niektórych jak to nie TVP to wszystko w porządku, jest git.
Kolejna pseudo tv z gównianym dziennikarzami jak TVP. Zero różnicy.
1
@BorzyKrzys Tylko dwa piwa? Tyle to się do obiadu pije. Pytaj @Luciano99
0
@okiemtypera_lucaxx95 Planet ANM
13
Z Dembele się śmiali. Przygotowanie fizyczne w Barcelonie od czasów odejścia Enrique nie istnieje. Nawet robokop Pedri po jednym sezonie zaczął się łamać jak zapałka.
0
@tbas Lewy jest już stary i z formą zjechał, ale granie w tej reprezentacji nie sprzyja prezentowaniu wysokiej formy w ich meczach.