Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlwaysBlaugrana Ja się dziwię jak można nabierać się na PiS i po. Ich zarządzanie widzieliśmy.
3
@July_6_BcN Idziesz spać?
5
@kamyk_23 Otwórz oczy, jeszcze masz trochę czasu.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/10/normal/h8Jkk7Z8qHtOI8Qikpll1ms4rvAa8Wvm.jpg
0
@Kgorecki2500 I tak w tym kraju nic się nie zmieni na lepsze. Następni będą okradać i ograniczać w imię demokracji i pseudo wolności. Chociaż może tvp wróci do normalnych wiadomości.
0
@Danny Gaucho Jakie to były czipsy Łysolu?
0
@Natenczas Też się nad tym zastanawiałem.
1
@kamyk_23 Jak to będzie ko to mamy pewność, że nie.
0
Pamiętacie dyskusje z największą ilością odpowiedzi? Kiedyś to było.
5
@_barti Ty byłbyś Żukowską zapewne.
0
@Rust_Cohle Tak sobie wmawiaj. Ciekawe, że moje posty usuwane, twoje nie. ^^
1
@FcPortoFan1999 Do usług.
0
@draxidox Nie ja proszę Pana.
0
@Danny Gaucho Az tyle? Masz może jakieś dane przeciwko jakim klubom asystował? :p
0
I znowu powiadomienia a tam dyskusja usunięta.
0
@FcPortoFan1999 Obaj jako fani Legii bardzo chętnie piszemy w takich tematach.
@Rust_Cohle Nie musisz, nie musisz, a cały czas piszesz.
0
@Gaz Skłamał oczywiście.
0
@Rust_Cohle Ty próbujesz przekonać innych na podstawie swoich domysłów. I kto tu się ośmiesza? :)
0
@Rust_Cohle Cały czas tylko wymysły. Wysilisz się na coś lepszego?
0
@Rust_Cohle Że ci nie wstyd, co chwilę prosić się o ub żeby potem znowu pajacować.
0
@Rust_Cohle Albo palisz jana z tym multi, bo nie wiesz co napisać.
0
@mindbender84 Atak pod zielone.
1
@udarpawarotam Ten udar w twoim nicku chyba nie wziął się z przypadku.
0
@OBSERWATOR2021 Czyli głos na konfederacje to dobry wybór, prawda?
0
@MesQueUnClub96 Nawet nie potrafisz domniemanego multi wskazać. Taki jesteś bystry.
0
@Rust_Cohle Jak zwykle dużo piszesz, niewiele konkretów. Jakieś wskazówki jakie to konto czy jak zwykle nic?
0
Komentarz usunięty
3
@WiernyKatalonii I słusznie, bo PO = bieda.
1
Komentarz usunięty
0
@BorzyKrzys Szkoda, reszta miernoty zostaje.
1
@HighestInTheRoom @Crystal37 Oboje macie rację. Tylko Konfederacja!