Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Przemek2323 Samo to, że muszą zrobić koalicję 3 ugrupowan żeby ich przeglosowac pokazuje, że ma cały czas ogromne poparcie większe niż twój guru.
5
@Luciano99 Jestem trzeci i nikt z nas nie ma.
5
Tyle ukraincow zagłosowało, że frekwencja ponad 70%. No ładnie.
4
@Cataloniec94 Chyba coś ci się pomyliło z PO.
0
@Cataloniec94 Tusk był i okazał się kim? :)
0
@Cataloniec94 No nie widziałem ich jeszcze przy władzy. Ty tak?
1
@Cataloniec94 Nie mam swojej partii ziomeczku. Chciałem zagłosować na kogoś spoza układu i to zrobiłem. :)
1
@Crystal37 Skończ ten swój marny trolling w końcu.
10
@Cataloniec94 Jak takie osoby jak ty, co przecinków stawiać nie umieją mogą głosować to nic dziwnego. :(
0
@Katalonbar Robert Biedron
4
Santos przegrał z Mołdawia, Probierz zremisował.
Probierz > Santos
0
@Toretto Nie wiem. Myślałem, że w temacie mowa o popisie. :)
0
@Katalonbar Za 4/8 lat się stolkami zamienia.
0
Spokojnie Panowie. Polski Guardiola to poukłada i nauczy ich grać w piłkę. Dajcie czasu. ;)
3
Polacy zobaczyli, że PiS przegrał wybory to strzelili na 1-1. Potem zobaczyli kto prawdopodobnie będzie tworzył nowy rząd to wrócili do standardowej gry.
1
@Jonyx Dokładnie.
1
Nie no serio jak Borek komentuje to nigdy polskie drużyny dobrego wyniku nie osiągnęły.
0
@KrychaFCB Za coś zapłacimy mniej?
0
@jaras121 Dziękuję. Na zachodzie już widzą co skręt w lewo spowodował w kraju. :)
0
@MesQueUnClub96 Milik i Lewy by nie trafili w piłkę.
0
@Emhyr Podobno ponad 2 mln dolarów rocznie. Czy tyle płacą w środku tabeli w Holandii, Niemczech czy Włoszech? Nie mam pojęcia szczerze.
0
@jaras121 Tam gdzie byłem też byli idioci. :) Głosowanie od ponad 20 lat na dwie te same partie i zmienianie ich jest objawem głupiego społeczeństwa. Nie powiesz mi, że nie. I myślenie, że wszystko można mieć za darmo.
0
@Emhyr Łatwo się pisze jak się nie jest w takiej sytuacji. Super mieszkanko w USA z fajna kasę czy gra w środku tabeli w ligach z kasą 2-3 mniejszą. He
0
@jaras121 A co mam napisać? Kilka miesięcy temu dopiero wróciłem do kraju. Ale mentalnośc Polaków taka sama.
0
@MarioVeB! Super. Dlatego remisujemy z Mołdawia.
0
@Emhyr Być może. Ale gdybyś nie grał na poziomie drużyny LM to wolałbyś kopać w połowie tabeli we Włoszech czy Holandii, czy mieszkać w fajnym usa i mieć większy hajs?
0
@jaras121 Dokładnie. Wielkie strajki rolników, ale 50% się znalazło. To chyba na pokaz były te strajki.
0
@Nieznajomy Nigdy nie mów nigdy.
1
@barcowy1899 W Polsce jest kult zachodu, który co roku coraz bardziej idzie w lewą stronę.
0
Bekę bym miał jakby pis dogadał się z konfa i częścią TD i dalej rządził. W ciemnogrodzie wszystko możliwe.