Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@_barti Marna to jest twoja egzystencja tutaj.
1
@Popitek12 Oczywiście, jak co roku. To jeden z elementów świat.
1
Lakersi chyba to biorą, dobra wiadomość. :)
17
Za mocne
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/10/normal/UUg0JM6SlQ0jIhPCc5LGnmV8ci4Sgxn1.jpg
0
@A4ron Ten Pan ma 28 lat, a z Barcelony odszedł 7,5 roku temu. Ciekawe czemu żadna topowa drużyna się po niego nie zgłosiła, co.
0
@La Pulgaa To jest do zrealizowania nie tylko w Fifie. Wirtz to wielki fan Barcelony.
0
Wirtz bramka i 3 asysty. Po kontuzji nie widać już śladu. Trzeba go wziąć, a sprzedać drugiego Dembele czyli Pedriego.
6
@LaLigaPD To prawda. Po meczu z Newcastle było widać, że to sredniacy zwykli.
1
@xvcWinterSoldier No te starsze filmy fajnie się ogląda nawet po kilka razy. Te nowe to już nie ten klimat.
1
@Compadre Nic nie jest pewne. De Jong na pewno nie.
0
@pioz123 Ale jak siedzisz za nią to nic nie widzisz, hehe.
2
Słyszałem, że @jowita jest tak gruba, że jak wychodzi na dwór w czerwonej koszulce to ludzie myślą, że to wóz strażacki.
Prawda @Luciano99 ?
2
@Dieselzor Kaleka xdd Wam na mózg pada ta nienawiść do piłkarzy.
1
@shinthps Mi do dzisiaj robi. Auu
0
@DragonxNF Jeszcze piwko na dobitkę, a rano pieszo do roboty. ^^
1
Fermin > Pedri
Pozdrawiam.
0
@draxidox A wystarczyło powiedzieć, że zdjęcia nie samej twarzy.
0
@maroon O ceny paliw. Rosną jak na drożdzach.
12
@draxidox Takie gónwa oglądasz, brawo...
0
@Popitek12 Chciałbym zobaczyć popitka z banem.
0
@A4ron Liczenie tylko głowy i butów?
0
@Cataloniec94 Mówisz, że jest spalony? Rasizm i zgłoszone.
0
Wiecie co od tyłu znaczy reggin? +++
2
Ja dzisiaj oglądam mecz slabszych drużyn, więc United - Kopenhaga włączone.
0
Znaleźli już tego Borysa? Podobno wczoraj go gonili.
0
@Luciano99 A kupisz mi grę?
1
@FutbolFan No, Neymar grał na ls, Messi z prawej strony. @Rewolucja123 Jeszcze lepiej porównywać 8 do typowej 9'tki. Chociaż na twoje mądre analizy nie warto zwracać uwagi.
8
@FutbolFan Nie wiedziałem, że Suarez grał na skrzydle i napędzal większość akcji, ale dzięki tobie już wiem. Tylko kto wtedy grał na 9'tce? Hm
1
@Popitek12 Słabe te twoje pytania, poćwicz trochę to trollowanie.
6
@Popitek12 Sebek Szymański.