0

@DonCarletto Czy ja wiem. Kolejni trenerzy dostają piłkarzy, których chcą i lipa cały czas.

1

Manchester od dłuższego czasu jest niebieski. Tyle mam do powiedzenia.

0

@MesQueUnClub96 W poprzednim turnieju też? W tym też, a gra?

0

Jak tam dziurkacz. Fartem wygral jeden turniej, a potem zjazd do bazy?

0

@Luciano99 Ktory to z twoich pracowników, bo ciężko ich odróżnić na tym filmiku.

https://m.jbzd.com.pl/obr/3313591/w-niektorych-przypadkach-zgodnosc-jest-wieksza

2

0

@FcPortoFan1999 Gdzieś mam tego cieniasa. Pisał o księciu przecież.

0

@MesQueUnClub96 Alcaraz gdzie gra?

0

0

@reloaded Że ile? :O

1

@sidi12843 To nic dziwnego. Niektórzy pisali, że fabuła nawet z pobocznymi to jakieś 20h tylko, więc bez to wiadomo że mało będzie.

0

@sidi12843 Poboczne robisz?

0

@Hosh Hurkacz ma najlepsiejsze.

2

@kuz Raczej najebesz się tak czy siak.

2

@gumaz Ciastko oreo i mu się spodobało.

0

@tomek8756 Po co takie rzeczy wrzucasz człowieku.

1

Dobrze, że żaden Lo Celso czy ktoś inny nie przyszedł jeszcze do pomocy. Fermin daje rade.

1

@kamyk_23 Jak myślisz ile Tusk będzie zarabiał?

1

@mekston No jak to nie jak nie.

7

@AmigoBlancos Na treningu chyba.

1

@Comentateiro Chcesz się ulotnić z forum? Piękny dzień to będzie.

5

@AmigoBlancos A potem bez jedzenia tydzień.

0

@Rastafarnianin No nie wiem, po takiej kontuzji na tak trudny mecz.

4

@Sulimo Sami pomocnicy chyba jeszcze.

4

@SteuerFreiMoney A wystarczyło odłączyć z prądu i podłączyć jeszcze raz. :)

0

@Messibestplayerintheworld Obstawiam, że Lewy i Raphinha mogą zagrać. Może de Jong kilkanaście minut. Pedri i Kounde nie wierzę.

27

3

@Luciano99 @Encore rownie słaby co jego United. Jestem zawiedziony.

2

@DragonxNF Ja też słucham. Głównie Trance.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?