Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No szkoda.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/10/normal/v2LiH5KLV1uItUJZbx4YMaO6TTAiZTvD.jpg
0
@DonCarletto Czy ja wiem. Kolejni trenerzy dostają piłkarzy, których chcą i lipa cały czas.
1
Manchester od dłuższego czasu jest niebieski. Tyle mam do powiedzenia.
0
@MesQueUnClub96 W poprzednim turnieju też? W tym też, a gra?
0
Jak tam dziurkacz. Fartem wygral jeden turniej, a potem zjazd do bazy?
0
@Luciano99 Ktory to z twoich pracowników, bo ciężko ich odróżnić na tym filmiku.
https://m.jbzd.com.pl/obr/3313591/w-niektorych-przypadkach-zgodnosc-jest-wieksza
2
Umiecie tak?
https://m.jbzd.com.pl/obr/3313615/tytul
0
@FcPortoFan1999 Gdzieś mam tego cieniasa. Pisał o księciu przecież.
0
@MesQueUnClub96 Alcaraz gdzie gra?
0
@partymaker Tak
0
@reloaded Że ile? :O
1
@sidi12843 To nic dziwnego. Niektórzy pisali, że fabuła nawet z pobocznymi to jakieś 20h tylko, więc bez to wiadomo że mało będzie.
0
@sidi12843 Poboczne robisz?
0
@Hosh Hurkacz ma najlepsiejsze.
2
@kuz Raczej najebesz się tak czy siak.
2
@gumaz Ciastko oreo i mu się spodobało.
0
@tomek8756 Po co takie rzeczy wrzucasz człowieku.
1
Dobrze, że żaden Lo Celso czy ktoś inny nie przyszedł jeszcze do pomocy. Fermin daje rade.
1
@kamyk_23 Jak myślisz ile Tusk będzie zarabiał?
1
@mekston No jak to nie jak nie.
7
@AmigoBlancos Na treningu chyba.
1
@Comentateiro Chcesz się ulotnić z forum? Piękny dzień to będzie.
5
@AmigoBlancos A potem bez jedzenia tydzień.
0
@Rastafarnianin No nie wiem, po takiej kontuzji na tak trudny mecz.
4
@Sulimo Sami pomocnicy chyba jeszcze.
4
@SteuerFreiMoney A wystarczyło odłączyć z prądu i podłączyć jeszcze raz. :)
0
@Messibestplayerintheworld Obstawiam, że Lewy i Raphinha mogą zagrać. Może de Jong kilkanaście minut. Pedri i Kounde nie wierzę.
27
Chyba każdy tak miał
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/10/normal/lzq1ramkn8GrE1tB74rXi5FjMNHMTBUo.jpg
3
@Luciano99 @Encore rownie słaby co jego United. Jestem zawiedziony.
2
@DragonxNF Ja też słucham. Głównie Trance.