0

@Barcanajlepszyteam No jeden już dawno skończył karierę, a drugi więcej przebywa w szpitalu niż na kortach. Z kim ma rywalizować.

0

@takisobiektos Leo Messi lepszy. I Lebron James.

Zamykam dyskusje.

0

@Barcanajlepszyteam Napisałem, że konkurencja słaba.

1

@Mario96w Jedni i drudzy są dramatyczni. Na szczęście pedalarze nie mają tak długiego sezonu tutaj jak w/w dwójka.

0

@Barcanajlepszyteam Czyli jeden rok, max dwa był topem. To gdzie mu do goata takim jakim jest Messi?

1

@FcPortoFan1999 Narciarze się odpalą zaś. Dramat.

0

@Barcanajlepszyteam Seryjnie zaczął wygrywać dopiero jak Ci dwaj byli już po drugiej stronie rzeki.

0

@barcelonaLM O tym mówię. To tak jakby Messi miał za konkurencję jakiegoś Dodiego Lukebakio. No dobra, może słabego Lewandowskiego.

1

Gdyby Messi miał tak słaba konkurencję jak Djokovic to miałby z 12 złotych piłek.

0

@MesQueUnClub96 Djokovic ma słabiutka konkurencję.

0

@barcelonaLM A słaby Nadal ile?

3

@tomek1656 Kimmich ograny na najwyższym poziomie i sprawdzony.

0

Na bf jakieś promocje gdzieś na rzeczy Barcy? Ktoś, coś wie?

4

@Lionel_Messi10 16 lat, łapa wydziarana.

0

@DragonxNF Na nowego to zapewne tak. Sam bym kupił. Może się pojawi jeszcze jakaś fajna cena.

0

Diablo IV na ps5 na allegro za 169zl gdyby ktoś szukał.

7

4

@Sulimo To możesz nimi wyjść.

5

@Joe_Barbaro Ciężkie czasy się szykują w takim razie. Oponiarze, zaraz narciarze, a latem pedalarze.

9

Skończył się już spam oponiarzy?

0

@Emhyr Ten niesamowity holender? Obrońca na lata?

0

@Arkadio90 Do istniejących abonamentow nie zwiększa ceny. Chyba, że na nowych kanałach by puszczali. :-)

0

@BartqRKO Wolę, żeby angielska była w innej, normalnej tv, a nie wymagającej neta. I oglądania z opóźnieniem.

0

@Kapitan hawk Oby wycofali się w tym roku jeszcze, przynajmniej z kopanej.

0

@_barti Nie mogę pisać o zbanowanych.

0

@_barti Napisałem poprzednich. Czytać umiesz?

0

@DonCarletto A ja trochę pograłem w nioha i wywaliłem ten syf. Z ds trochę się męczyłem na początku, ale później fajnie się grało.

1

@_barti Co najwyżej na tym koncie nie dostałeś, bo na poprzednich napisać nic nie możesz.

1

@mekston Dymisja, logiczne.

0

@FCB_dimiC To czemu mówi, że go nie będzie widział skoro nie patrzy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?