Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcanajlepszyteam No jeden już dawno skończył karierę, a drugi więcej przebywa w szpitalu niż na kortach. Z kim ma rywalizować.
0
@takisobiektos Leo Messi lepszy. I Lebron James.
Zamykam dyskusje.
0
@Barcanajlepszyteam Napisałem, że konkurencja słaba.
1
@Mario96w Jedni i drudzy są dramatyczni. Na szczęście pedalarze nie mają tak długiego sezonu tutaj jak w/w dwójka.
0
@Barcanajlepszyteam Czyli jeden rok, max dwa był topem. To gdzie mu do goata takim jakim jest Messi?
1
@FcPortoFan1999 Narciarze się odpalą zaś. Dramat.
0
@Barcanajlepszyteam Seryjnie zaczął wygrywać dopiero jak Ci dwaj byli już po drugiej stronie rzeki.
0
@barcelonaLM O tym mówię. To tak jakby Messi miał za konkurencję jakiegoś Dodiego Lukebakio. No dobra, może słabego Lewandowskiego.
1
Gdyby Messi miał tak słaba konkurencję jak Djokovic to miałby z 12 złotych piłek.
0
@MesQueUnClub96 Djokovic ma słabiutka konkurencję.
0
@barcelonaLM A słaby Nadal ile?
3
@tomek1656 Kimmich ograny na najwyższym poziomie i sprawdzony.
0
Na bf jakieś promocje gdzieś na rzeczy Barcy? Ktoś, coś wie?
4
@Lionel_Messi10 16 lat, łapa wydziarana.
0
@DragonxNF Na nowego to zapewne tak. Sam bym kupił. Może się pojawi jeszcze jakaś fajna cena.
0
Diablo IV na ps5 na allegro za 169zl gdyby ktoś szukał.
7
@karieraFCB2 Maja
4
@Sulimo To możesz nimi wyjść.
5
@Joe_Barbaro Ciężkie czasy się szykują w takim razie. Oponiarze, zaraz narciarze, a latem pedalarze.
9
Skończył się już spam oponiarzy?
0
@Emhyr Ten niesamowity holender? Obrońca na lata?
0
@Arkadio90 Do istniejących abonamentow nie zwiększa ceny. Chyba, że na nowych kanałach by puszczali. :-)
0
@BartqRKO Wolę, żeby angielska była w innej, normalnej tv, a nie wymagającej neta. I oglądania z opóźnieniem.
0
@Kapitan hawk Oby wycofali się w tym roku jeszcze, przynajmniej z kopanej.
0
@_barti Nie mogę pisać o zbanowanych.
0
@_barti Napisałem poprzednich. Czytać umiesz?
0
@DonCarletto A ja trochę pograłem w nioha i wywaliłem ten syf. Z ds trochę się męczyłem na początku, ale później fajnie się grało.
1
@_barti Co najwyżej na tym koncie nie dostałeś, bo na poprzednich napisać nic nie możesz.
1
@mekston Dymisja, logiczne.
0
@FCB_dimiC To czemu mówi, że go nie będzie widział skoro nie patrzy?