Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trojanek23 No przez 4 mecze nie widać poprawy formy, więc tak. Od dembele tutaj wymagało się tego samego często.
0
@Trojanek23 No tak, nie pauzowal pół roku w końcu tylko 2? miesiące. Po ilu meczach można krytykować?
0
@Zoker Mądrego to aż miło posłuchać.
2
@Lukikiki Czyli suche kanapeczki masz. Auć.
1
Co ten inter odwala.
1
@Herato Pinto by im starczył.
1
@Bulbazaur17 Ten ognisty najlepszy był, nie pamiętam jak miał, mały Charizard
0
@koksik2700 Po co reklamy oglądasz jak można bez?
0
Cancelo na LO gra lepiej niż na PO.
Fakty.
5
@Emhyr Do kontuzji był top, obecnie słabo.
1
@arasz1819 No a według ciebie kogo najlepsze?
10
Komentarz usunięty
4
@HighestInTheRoom Nie dzej - zi tylko Jay-Z...
0
@Rewolucja123 Zawsze usprawiedliwisz Lewego i przyczepisz się do kogoś innego.
3
@Bobo25 Straż miejska pewnie.
0
@Benz Tak, sędzia zagwizdal karnego.
1
@Firestone Zmień ten avatar to zacznie lepiej grać.
0
Zmieniaj tego Kounde szybko i Lewego cieniasa.
1
Czemu zmienił najlepszego z 3 ofensywnych graczy?
0
@mleczkoo Co? W przewadze byliśmy, a Porto strzelało 3 razy z rzędu. Co my bronimy?
1
Drewnodoski dramat.
0
Pena bardzo fajny mecz do tej pory.
0
@HERORICH2 Nie kupujemy.
0
@Rewolucja123 Może być?
https://dubz.co/v/kyxt24
0
@karci0 A może dlatego, że nie ma takiego przepisu?
0
@karci0 Tak? To czemu nie przerwał.
0
@pt9 Z tego samego co Pedri.
0
@karci0 Nie żył, a już wstał.
0
@qbuteq Ofensywnego warto dodać.
1
@GeneralXavi Nie dziwię się, że Xavi wolał Dembele chociaż u niego wykończenie dramatycznie.