0

@Trojanek23 No przez 4 mecze nie widać poprawy formy, więc tak. Od dembele tutaj wymagało się tego samego często.

0

@Trojanek23 No tak, nie pauzowal pół roku w końcu tylko 2? miesiące. Po ilu meczach można krytykować?

0

@Zoker Mądrego to aż miło posłuchać.

2

@Lukikiki Czyli suche kanapeczki masz. Auć.

1

Co ten inter odwala.

1

@Herato Pinto by im starczył.

1

@Bulbazaur17 Ten ognisty najlepszy był, nie pamiętam jak miał, mały Charizard

0

@koksik2700 Po co reklamy oglądasz jak można bez?

0

Cancelo na LO gra lepiej niż na PO.
Fakty.

5

@Emhyr Do kontuzji był top, obecnie słabo.

1

@arasz1819 No a według ciebie kogo najlepsze?

10

Komentarz usunięty

4

@HighestInTheRoom Nie dzej - zi tylko Jay-Z...

0

@Rewolucja123 Zawsze usprawiedliwisz Lewego i przyczepisz się do kogoś innego.

3

@Bobo25 Straż miejska pewnie.

0

@Benz Tak, sędzia zagwizdal karnego.

1

@Firestone Zmień ten avatar to zacznie lepiej grać.

0

Zmieniaj tego Kounde szybko i Lewego cieniasa.

1

Czemu zmienił najlepszego z 3 ofensywnych graczy?

0

@mleczkoo Co? W przewadze byliśmy, a Porto strzelało 3 razy z rzędu. Co my bronimy?

1

Drewnodoski dramat.

0

Pena bardzo fajny mecz do tej pory.

0

@HERORICH2 Nie kupujemy.

0

0

@karci0 A może dlatego, że nie ma takiego przepisu?

0

@karci0 Tak? To czemu nie przerwał.

0

@pt9 Z tego samego co Pedri.

0

@karci0 Nie żył, a już wstał.

0

@qbuteq Ofensywnego warto dodać.

1

@GeneralXavi Nie dziwię się, że Xavi wolał Dembele chociaż u niego wykończenie dramatycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?