1

My 1 składem a u nich Lookman Alvarez na ławce, ale ten trójmecz będzie takimi szachami że to chu...

0

No chłop nawet nie wyskoczył XDDDDD

1

Gwizdnął takie coś XD

1

Stałe fragmenty idealnie do Lunina

1

Z czego ten matoł się śmieje XD

1

Po tych zmianach wyczuwam koniec Mallorci, obym się mylił.

0

Szacun dla Kompanego!!

0

Byleby nie wszedł ten pies z 7 i zrobił im mecz

0

Nagle Bayern straci formę I Biali ich przejdą XD

1

Z tej Mallorci nic nie będzie XD

1

Real zaczyna łapać rytm

2

Dzisiaj wyczuwam przybliżenie się Realu do nas

1

Co to jest za strzał Dembele WOW XD

2

I ten śmieć Vincic zgarnie za taki mecz kupę Siana Tfuuuuu

0

Kiwior dał się ograć jak dziecko a idź z tym tępakiem

0

Weźcie wyjebcie tego Kiwiora

0

Genialny jest Zalewski

1

Już chciał przekręcić

0

Jazda z tymi pałami

23

Ci udają kontuzje a Rapha oczywiście musi nawalać wślizgi jakby to był Finał WC EHH

1

Nie można wpuszczać takich paralityków jak Ferran i Olmo, to jest sabotaż

4

Pozbyć się tego człapaka z Holandii z ogromnym kontraktem i budować pozycje NR 6 Na Gavim czy Bernalu.

0

Koniec marzeń Tottków

0

7-2 i jak na złość Joan z kontuzja Ehhhhhh

2

Ale Slot wariuje na ławce XDDD

0

Rapha jest pojebem totalnym

1

Schodzi normalnie więc może tylko skurcz

1

Bez jaj Joan nie strasz mnie

0

Co zabrał Pedriemu asystę

0

20 minut do końca KONCENTRACJA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?