Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
My 1 składem a u nich Lookman Alvarez na ławce, ale ten trójmecz będzie takimi szachami że to chu...
0
No chłop nawet nie wyskoczył XDDDDD
1
Gwizdnął takie coś XD
1
Stałe fragmenty idealnie do Lunina
1
Z czego ten matoł się śmieje XD
1
Po tych zmianach wyczuwam koniec Mallorci, obym się mylił.
0
Szacun dla Kompanego!!
0
Byleby nie wszedł ten pies z 7 i zrobił im mecz
0
Nagle Bayern straci formę I Biali ich przejdą XD
1
Z tej Mallorci nic nie będzie XD
1
Real zaczyna łapać rytm
2
Dzisiaj wyczuwam przybliżenie się Realu do nas
1
Co to jest za strzał Dembele WOW XD
2
I ten śmieć Vincic zgarnie za taki mecz kupę Siana Tfuuuuu
0
Kiwior dał się ograć jak dziecko a idź z tym tępakiem
0
Weźcie wyjebcie tego Kiwiora
0
Genialny jest Zalewski
1
Już chciał przekręcić
0
Jazda z tymi pałami
23
Ci udają kontuzje a Rapha oczywiście musi nawalać wślizgi jakby to był Finał WC EHH
1
Nie można wpuszczać takich paralityków jak Ferran i Olmo, to jest sabotaż
4
Pozbyć się tego człapaka z Holandii z ogromnym kontraktem i budować pozycje NR 6 Na Gavim czy Bernalu.
0
Koniec marzeń Tottków
0
7-2 i jak na złość Joan z kontuzja Ehhhhhh
2
Ale Slot wariuje na ławce XDDD
0
Rapha jest pojebem totalnym
1
Schodzi normalnie więc może tylko skurcz
1
Bez jaj Joan nie strasz mnie
0
Co zabrał Pedriemu asystę
0
20 minut do końca KONCENTRACJA